Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Dyskusje

Dyskusje Porozmawiaj z nami o grze, aktualizacjach i nowościach wprowadzanych w nasz świat.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 21-06-2018, 13:41
LuTze LuTze jest offline
Definicja dyskusji

LuTze cieszy się dobrą reputacjąLuTze cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez barnaba Zobacz posta
Bo nie wiadomo czemu, przyzwyczailiście się, że okreslenie aktualizacja dotyczy wodotrysków i zmian w grze, dodatkowych opcji.itd. Aktualizacja, to aktualizacja, poprawa, naprawa kodu, mogą to być zmiany niewidoczne dla gracza ale usprawniające gre, na przykład. I dlatego to jest wielka aktualizacja, bo przejście z flasha ma ogromna wartość. Z czasem się przekonacie jaka jest różnica.
Dotychczasowe aktualizacje np. twierdza, pupile, podziemia, tornado czy easteros dały coś nowego, choć gracze różnie to odbierali. Część z tego nie ma nic wspólnego z pierwotną grą S&F, ale ok, dali to się robi.

Tym razem zapowiedziano mega aktualizację, największą od wielu lat. No to czego można się było spodziewać? Ja po cichu liczyłem na nowe lochy gildii (nie to badziewie które dodali ostatnio na zasadzie kopiuj/wklej), być może coś na zasadach jakie niegdyś opisałem w dziale Pomysły. Poszło to ponoć dalej do PG i cisza. A pomysł wielu osobom wydawał się fajny i dużym potencjałem.

A poza tym... Załóżmy, że masz urodziny, co roku dostawałeś od rodziców stówkę i jakiś drobiazg. W tym roku masz okrągłą rocznicę, przyjazd zapowiada rodzina z każdej strony Polski (i zagranicy), chrzestni (jeśli posiadasz) i nawet jakiś Lewandowski z żoną, bo akurat się dowiedzieli o Twoich urodzinach
No to zakładasz, że w tym roku dostaniesz mega prezenty, a kasę widzianą oczyma wyobraźni zgarniasz szuflą do worków i już szukasz cen sportowych samochodów, jachtu, domu i wycieczek na Malediwy.
A po przyjeździe gości okazuje się, że Lewandowski to stary sąsiad rodziców z poprzedniego adresu (bo to jednemu psu Burek?), a rodzina z chrzestnymi zgadali się, że zrobią zrzutkę na prezent dla Ciebie. I zamiast spodziewanego bogactwa dostajesz tyle, że wystarczy na kupno roweru w Tesco i trochę wystarczy na wycieczkę... nad polskie morze. Oczywiście zakładając, że pojedziesz tym rowerem i pod namiot.
To takie porównanie tylko. Jak byś się czuł po takich urodzinach?

Ostatnio edytowane przez LuTze ; 21-06-2018 o 13:43
Odpowiedz z cytatem
Stare 21-06-2018, 14:30
Awatar strus29
strus29 strus29 jest offline
Wychodzący z cienia

Miejscowość: Podkarpackie
strus29 niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez LuTze Zobacz posta
Dotychczasowe aktualizacje np. twierdza, pupile, podziemia, tornado czy easteros dały coś nowego, choć gracze różnie to odbierali. Część z tego nie ma nic wspólnego z pierwotną grą S&F, ale ok, dali to się robi.

Tym razem zapowiedziano mega aktualizację, największą od wielu lat. No to czego można się było spodziewać? Ja po cichu liczyłem na nowe lochy gildii (nie to badziewie które dodali ostatnio na zasadzie kopiuj/wklej), być może coś na zasadach jakie niegdyś opisałem w dziale Pomysły. Poszło to ponoć dalej do PG i cisza. A pomysł wielu osobom wydawał się fajny i dużym potencjałem.

A poza tym... Załóżmy, że masz urodziny, co roku dostawałeś od rodziców stówkę i jakiś drobiazg. W tym roku masz okrągłą rocznicę, przyjazd zapowiada rodzina z każdej strony Polski (i zagranicy), chrzestni (jeśli posiadasz) i nawet jakiś Lewandowski z żoną, bo akurat się dowiedzieli o Twoich urodzinach
No to zakładasz, że w tym roku dostaniesz mega prezenty, a kasę widzianą oczyma wyobraźni zgarniasz szuflą do worków i już szukasz cen sportowych samochodów, jachtu, domu i wycieczek na Malediwy.
A po przyjeździe gości okazuje się, że Lewandowski to stary sąsiad rodziców z poprzedniego adresu (bo to jednemu psu Burek?), a rodzina z chrzestnymi zgadali się, że zrobią zrzutkę na prezent dla Ciebie. I zamiast spodziewanego bogactwa dostajesz tyle, że wystarczy na kupno roweru w Tesco i trochę wystarczy na wycieczkę... nad polskie morze. Oczywiście zakładając, że pojedziesz tym rowerem i pod namiot.
To takie porównanie tylko. Jak byś się czuł po takich urodzinach?
lepiej bym tego nie ujął, trafiłeś z tym opisem w sedno całej tej wielkiej aktualizacji. Zawsze coś dodawali mniejszego lub większego, fajniejszego lub mniej, ale zawsze coś było a teraz klops
Odpowiedz z cytatem
Stare 21-06-2018, 15:05
Ragen Ragen jest offline
Błądzący

Ragen jest na właściwej drodze
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez LuTze Zobacz posta
Ja po cichu liczyłem na nowe lochy gildii (nie to badziewie które dodali ostatnio na zasadzie kopiuj/wklej)
Mam wrażenie, że ta firma opiera się tylko na zasadzie ctrl+C, ctrl+V, tak jakby nikt tam z informatyków (pewnie tych co uważali, jak kopalnia nie dawała kluczy na s34 to, że to jest wina graczy i kazali kopać dalej = ) już nie pracuje i muszą się ratować tym jakże fantastycznym sposobem.
Dowody? Tornado, wspomniane wyżej lochy gildii +100 fantastycznych, nie wspominając już o NOWEJ (skopiowanej) klasie wojozwiada, czytaj: zabójcy.
Mało tego... A podziemie to oryginalny wytwór PlayaGames?
Znów kopia - Dungeon Keeper 2. Myślę, że to już jest styl bycia (kopiowanie) tej firmy.
Odpowiedz z cytatem
Stare 21-06-2018, 15:42
joks joks jest offline
Mówiący szeptem

joks jest na właściwej drodze
Domyślnie

wiele razy sie juz zawiodlem i ciagle powtarzam sobie ze to juz ostatni raz. jednak szkoda mi tych 3-4 lat gry. poczekam jeszcze te 3-4 miesiace jak wypuszcza shaksa 3.0 jesli okaze sie to rowniez mega porazka to juz wtedy kategorycznie kasuje konto.

daje im ostatni kredyt zaufania a grzybow na znak sprzeciwu juz nie kupie bo czuje w kosciach ze znow sie zawiode i za te kilka miesiecy przyjdzie mi naprawde skasowac konto. zaczne je znow kupowac jesli zaskocza mnie choc raz pozytywnie

Ostatnio edytowane przez joks ; 21-06-2018 o 15:43
Odpowiedz z cytatem
Stare 21-06-2018, 15:57
klapsznita klapsznita jest offline
Błądzący

klapsznita jest na właściwej drodze
Thumbs down

To miała być aktualizacja dla gildii. Ale gdzie? W którym miejscu? Bo może czegoś nie widzimy. Nie zrobili nic dla gildii, kompletnie nic. Po co te kopiowane lochy? Jak się coś w grze dodaje to musi mieć sens. Tyle czasu czekamy na głupi ranking. A pupile na 150 i 200 dalej nie dodają do statystyk nic. Porażka!!!!
Odpowiedz z cytatem
Stare 21-06-2018, 16:10
doczek doczek jest offline
Błądzący

doczek niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Marudzicie. Jest aktualizacja dla gildii. Dla jednej gildii na kazdym serwerze. Wiecej i tak przewaznie nie ma. Masakra.
Odpowiedz z cytatem
Stare 21-06-2018, 16:35
moro1 moro1 jest offline
Szukający drogi

moro1 jest na właściwej drodze
Domyślnie

O ile chodzi o ranking gracza, to dzięki trenerowi jeszcze każdy ma szanse. Ale jeśli chodzi o gildie to pozamiatane wygrać, ze starym światem, który nie doświadczył banów. A po drugie te rankingi nic nie dają, kolejny bezsensowny dodatek.
Odpowiedz z cytatem
Stare 21-06-2018, 16:40
LuTze LuTze jest offline
Definicja dyskusji

LuTze cieszy się dobrą reputacjąLuTze cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez joks Zobacz posta
wiele razy sie juz zawiodlem i ciagle powtarzam sobie ze to juz ostatni raz. jednak szkoda mi tych 3-4 lat gry. poczekam jeszcze te 3-4 miesiace jak wypuszcza shaksa 3.0...
A czego się spodziewasz po tej wersji? O ile się nie mylę, to już Ignis i Anabelle opisały co tam będzie - nowy silnik oparty na Unity Engine i WebGL oraz nowa grafika.

http://forum.sfgame.pl/showthread.php?t=63250

https://forum.sfgame.pl/showpost.php...83&postcount=2

Ostatnio edytowane przez LuTze ; 21-06-2018 o 16:41
Odpowiedz z cytatem
Stare 21-06-2018, 17:44
Awatar Tidor
Tidor Tidor jest offline
Błądzący

Miejscowość: Zabrze
Tidor jest na właściwej drodze
Domyślnie

Myślałem na początku, że to będzie tak, że wszyscy będą mogli rywalizować czyli każdy z każdym i wtedy jakiś wspólny ranking by był ale jedna osoba to troche lipa...
Odpowiedz z cytatem
Stare 21-06-2018, 20:16
hinski kogz hinski kogz jest offline
Błądzący

Miejscowość: Rzeszów
hinski kogz jest na właściwej drodze
Domyślnie

Czyli ogólnie dla większość januszy sfgame ta aktualizacja nic nie wniosła i dlatego ludzie się tak denerwują ze to miała być ta wielka aktualizacja. A tak naprawdę to nic się nie zmieniło rozumiem ze przeniesienie gry na nowa wersje czy coś ale tu chodziło o to żeby ludzie nie przestawali grac bo po tym 350 lvl to już czasem afki nawet się nie chce robić.
ajajja karamba z ta playa games
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów