Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Offtopic > Ogólnie

Ogólnie Tematy, których nie da się umieścić w powyższych działach, ale nie dotyczą one ani gry, ani forum.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-05-2017, 19:17
murat
Gość

Domyślnie milionerzy polska edycja

Witam nie wiem czy to dobry dział ale to program telewizyjny więc konkretnie,
Czy oglądacie ten najsłynniejszy teleturniej i co sądzicie o poziomie pytań i o jego powrocie po kilku latach przerwy , fajnie byłoby się dowiedzieć.
Odpowiedz z cytatem
Stare 23-05-2017, 19:21
Awatar chris212
chris212 chris212 jest offline
Legenda Forum
Zasłużony dla forum

chris212 ma wiele powodów do dumychris212 ma wiele powodów do dumychris212 ma wiele powodów do dumychris212 ma wiele powodów do dumychris212 ma wiele powodów do dumychris212 ma wiele powodów do dumychris212 ma wiele powodów do dumychris212 ma wiele powodów do dumy
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez lordek Zobacz posta
najsłynniejszy teleturniej.

"Umiejętność mówienia nie czyni inteligentnym"
----------------------------------------------
50 Nerds of Grey
Somebody Stop Me
Coś niespodziewanego
Odpowiedz z cytatem
Stare 23-05-2017, 19:27
Flame Flame jest offline
Błądzący
Pogromca labiryntu

Miejscowość: nowhere
Flame jest na właściwej drodze
Domyślnie

Ja wiązałem z tym teleturniejem spore nadzieje. Ogólnie lubię "wiedzę ogólną", a pamiętam ileś tam lat temu poprzednią edycję, gdzie bywały grube rozmyślania nad pytaniami. Po pierwszym odcinku coś mi nie pasowało, na drugim wyłączyłem w połowie. I już nie włączyłem.
Odpowiedz z cytatem
Stare 23-05-2017, 19:27
murat
Gość

Domyślnie

No tak się rzekomo twierdzi to jest opinia innych znany jest ale myślałem że znasz temat chris ale dobrze nie mam pretensji załosne jest to jakie tam są pytania wymieniał nie będę

Ostatnio edytowane przez murat ; 23-05-2017 o 19:29
Odpowiedz z cytatem
Stare 23-05-2017, 19:53
Awatar Repeq
Repeq Repeq jest offline
MetaKrytyk

Miejscowość: Biskupiec/Olsztyn
Repeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Wreszcie ktoś zrobił o tym wątek :v krótko wypiszę to co mi nie pasuje, pewne sprawy być może wiążą się po prostu z tym że uważam serię '99-'03 za najlepszą.

1. Aktorstwo- chcąc nie chcąc najlepszym przykładem była dla mnie druga pierwsza* z pierwszego odcinka najnowszej edycji i jej poker face jak wygrała te 40 czy 75k...
2. Pytania- bez jaj, poważnie w wiedzę ogólną wlicza się to kto został w programie Azja express nazwany żenulką albo co lubi oglądać prezes w nocy?
3. Oprawa... Znowu patrzę przez pryzmat pierwszej edycji. Jednak koła ratunkowe bardziej pasowały mi przekreślone niż pokolorowane. Ale to szczegół. Stawki okej, dobrze że nie ma pytań do 300 zł.
4. Ograniczenie liczby osób do 6. To akurat na plus- zawsze to mniej osób nie gra, ale z drugiej...
5. ... to jak ten program przyspieszył... Nie podoba mi się mocno. Niby dobrze, bo Hubert nie naciąga czasu na pytanie typy "definitywnie? Jesteś pewien że mam zaznaczyć E? Na pewno?", ale teraz to wszystko jest... za szybkie, tak powiem.

To wszystko co teraz przychodzi do głowy. Podsumowanie mam krótkie- chciałem się zgłosić, ale z takim poziomem szkoda czasu. Już wolę pooglądać nawet i stare odcinki amerykańskiego WWTBAM z Meredith Vieirą jako prowadząca :v obecnie jest to żenada :v

* tak, angielski fandom milionerów podpowiada że jednak pierwsza

Ostatnio edytowane przez Repeq ; 23-05-2017 o 20:18
Odpowiedz z cytatem
Stare 23-05-2017, 21:59
Awatar gruby125
gruby125 gruby125 jest offline
Nietykalny

Miejscowość: G Games Studios Poland
gruby125 jest naprawdę dobry/agruby125 jest naprawdę dobry/agruby125 jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Repeq Zobacz posta
chciałem się zgłosić
Trza było tak zrobić. Wkońcu hajs nie spada z nieba :3
Nawet ja, siedząc przed ekranem TV, zastanawiałemzastanawiałem się, co ja tu robię, skoro mogę być tam, i zgarnąć 1000 złotych, za powiedzenie Hubertowi Urbańskiemu, ile boków ma trapez.

"Życie jest jak gra w pokera. Jeden niewłaściwy ruch i tracisz wszystko"
Gruby ^^

Gruby (Małomózgus-Maximus) Gatunek człowieka z miliardami zainteresowań. Jego głównymi zainteresowaniami są: denerwowanie ludzi, pisarstwo amatorskie, denerwowanie ludzi, słuchanie muzyki, denerwowanie ludzi, projektowanie gier, oraz denerwowanie ludzi. Warto wspomnieć, że nie dokańcza niczego, oprócz denerwowania innych. Wzrost ok. 170 cm i podejście typu "nic-nie-wiem-ale-się-wypowiem".

Ostatnio edytowane przez gruby125 ; 24-05-2017 o 20:37
Odpowiedz z cytatem
Stare 24-05-2017, 19:32
murat
Gość

Domyślnie

Gruby ale przecież pytanie dla 6 osób na start stoi na przeszkodzie , opcjonalnie poradziłbyś sobie z takimi pytaniami bo ja różnie
Odpowiedz z cytatem
Stare 24-05-2017, 20:37
Awatar gruby125
gruby125 gruby125 jest offline
Nietykalny

Miejscowość: G Games Studios Poland
gruby125 jest naprawdę dobry/agruby125 jest naprawdę dobry/agruby125 jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

E tam, dałbym może radę.
Chyba, że trza by było uporządkować postacie z "Belle Epoque" jak to kiedyś było...]

"Życie jest jak gra w pokera. Jeden niewłaściwy ruch i tracisz wszystko"
Gruby ^^

Gruby (Małomózgus-Maximus) Gatunek człowieka z miliardami zainteresowań. Jego głównymi zainteresowaniami są: denerwowanie ludzi, pisarstwo amatorskie, denerwowanie ludzi, słuchanie muzyki, denerwowanie ludzi, projektowanie gier, oraz denerwowanie ludzi. Warto wspomnieć, że nie dokańcza niczego, oprócz denerwowania innych. Wzrost ok. 170 cm i podejście typu "nic-nie-wiem-ale-się-wypowiem".
Odpowiedz z cytatem
Stare 25-05-2017, 21:17
Awatar Bemowiak
Bemowiak Bemowiak jest offline
Mówiący szeptem

Miejscowość: Warszawa
Bemowiak cieszy się dobrą reputacjąBemowiak cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Ogólnie pytania są bardzo łatwe , ale minusem jest to że niektóre pytania są odnośnie programów , lub seriali w tvn. Trudno to nazwać pytaniem z wiedzy. Poziom spad , ale można obejrzeć. Ja lubię oglądać teleturnieje. Najbardziej podobały mi sie Miliard w rozumie, Awantura o kasę, 1 z 10 i jeszcze kilka innych. Szkoda że teraz praktycznie nie ma żadnych teleturniejów. Tylko Milionerzy i 1z 10. Familiady nie liczę :)
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów