Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Forum > Pamiętnik postaci

Pamiętnik postaci Jeśli czujesz potrzebę podzielenia się historią i osiągnięciami swojej postaci z innymi to załóż tu swój pamiętnik.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-04-2018, 20:53
vViPp vViPp jest offline
Błądzący

vViPp jest na właściwej drodze
Domyślnie [S11] vViPp

Witam oto pamiętnik z postaci o nicku vViPp jest to mag
Założony na serwerze [S11] polskim na której po wbiciu 10 poziomu zakończę wbijanie dalszych lvli
Postać założona dnia 16 kwietnia 2018 roku
Postać prezentuję się następująco

Posiadane przedmioty
Hełm 10 pancerza 2 Inteligencji 2 wytrzymałości
Zbroję 3 pancerza 3 Inteligencji
Broń obrażenia 6-12(9)
Magiczny przedmiot 4 Inteligencji
Pierścień 7 Inteligencji 5 szczęścia
Pas 9 pancerza 4 Inteligencji
Naszyjnik 4 Inteligencji
Klasera jak i osiągnięć aktualnie brak widzimy się jutro :)
Dyskusja na temat samego pomysłu niżej zapraszam do wspólnej zabawy! Pozdrawiam
https://forum.sfgame.pl/showthread.p...879#post428879

Ostatnio edytowane przez vViPp ; 18-04-2018 o 09:22
Odpowiedz z cytatem
Stare 17-04-2018, 18:58
vViPp vViPp jest offline
Błądzący

Domyślnie

Witam was wszystkich ponownie nastał kolejny dzień
Poziom 10 już jest jak widać niżej

Ekwipunek ściągnięty ponieważ aktualnie robię osiągnięcie spędź 24h bez ekwipinku zostało już nie dużo
Osiągnięcia które zdobyłem w ciągu tych 24h są poniżej

Co prawda jest to dopiero 5 osiągnięć ale jakoś trzeba zacząć 20 kręceń kołem / Gryfosmok / wpłać 10 grzybków do gildii zrobiłem za kod 55 grzybków zdobytych z lootboya natomiast kup grzyby u handlarza zrobiłem poprzez oferty u grzybiarza
Następnego Dnia spróbuję ubrać postać w jak najlepsze przedmioty i zrobić oczywiście kolejne osiągnięcie
Aktualnie jest nas 5 w gildii i dołączył do nas One
Jeżeli nie wiecie kto to jest to odsyłam was do jego profilu http://forum.sfgame.pl/member.php?u=36106 to dzięki niemu wpadłem na taki pomysł zrobienia 10lvlowej postaci
Chętnych zapraszam do wspólnej zabawy i stawiania się coraz lepszym 10Lvlowym graczem Pozdrawiam i do jutra

Ostatnio edytowane przez vViPp ; 18-04-2018 o 09:37
Odpowiedz z cytatem
Stare 18-04-2018, 20:19
vViPp vViPp jest offline
Błądzący

Domyślnie

Nadszedł kolejny dzień a razem z nim nowe przygody i kolejne osiągnięcia do zrobienia tak jak wczoraj wam mówiłem że robię właśnie osiągnięcie 24 godziny bez ekwipunku zostało ono wykonane
Ale to nie wszystko zrobiłem też osiągnięcie pokonaj hazardziste 3 razy
Zapowiadało się że skończę to za 1 razem ale niestety wywaliło mnie podczas ostatniego wyboru kubka
Spróbowałem kolejne kilka razy które również zakończyły się niepowodzeniem
Ale nie poddając się po 30 minutach spędzonych u hazardzisty oraz straconych wielu monet w końcu się udało kolejne osiągnięcie do kolekcji i co najważniejsze po 5 statystyk do wszystkiego
Mając jeszcze 30 grzybków do wykorzystania które pozostały po zrobieniu poprzednich osiągnięć
Postanowiłem kilka razy odświeżyć zbrojownie oraz gabinet magii
Niestety nic ciekawego nie udało się trafić a dowiedziałem się jedynie że Magicznego przedmiotu dalej nie można kupić na 10 poziomie :/ pozostało mi jedynie czekać aż w końcu trafi się misja z tym przedmiotem która nie da mi 11 poziomu
Postanowiłem również zrobić swój notesik w którym będę notować co osiągnąłem oraz co chcę osiągnąć
Dodam tyle że narazie nic nie udało mi się ciekawego zrobić
5 takich rzeczy które chciałbym aktualnie dokonać to:
-ubrać swoją postać w dobre przedmioty
Narazie nie oczekuję że trafi mi się coś dobrego ponieważ to dopiero początek mojej przygody i będę potrzebował jeszcze naprawdę spooooro czasu żeby trafić coś najlepszego na danym poziomie
- uzupełnić klaser narazie liczę na jakieś 8/10%
-Zrobić 10 osiągnięć
-ulepszyć do 200 punktów w inteligencje oraz wytrzymałość 50% szansy na krytyka
Oraz minimum do 100 ulepszyć statystyki obronne
- wygrać na arenie 20 razy oraz pokonać przeciwnika z 20 poziomiem
Myślę że to narazie tyle oczywiście stale będę to uzupełniać
Pozdrawiam życzę wam miłego dnia oraz widzimy sie już jutro!
Odpowiedz z cytatem
Stare 19-04-2018, 16:29
vViPp vViPp jest offline
Błądzący

Domyślnie

Witam was jest to już 4 dzień prowadzenia postaci i oprócz tego że udało mi się troszeczkę podnieść statystyki i zrobić 7 osiągnięć co zobaczycie pod spodem

nic więcej nie udało mi się zrobić narazie moja postać stoi pusta co nie pozwala nam walczyć na arenie i zdobyć lepszą pozycję na sali chwały oraz monet potrzebnych do rozwoju wszystko dlatego że czekałem na jakieś korzystniejsze przedmioty zarówno w zbrojowni jak i gabinecie magii ale nic takiego się nie pojawiło dlatego postanowiłem ze będę po prostu stopniowo kupował przedmioty to znaczy na początek kupie jakieś podstawowe przedmioty żeby moja postać nie stała pusta i powolutku z dnia na dzień będę kupować coraz to lepsze przedmioty
Problemem jedynie będzie Magiczny Przedmiot który nie jest dostępny w gabinecie magii od 10 poziomu tak jak myślałem więc jedyne opcje żeby go zdobyć są to:
Abawuwu jak wiadomo można wylosować u niego losowy przedmiot
Chociaż jest to ryzykowne bo równie dobrze może polecieć mi doświadczenie dzięki któremu wbije 11 poziom czego bardzo bym nie chciał dlatego będę musiał dokładnie obliczyć czy jak owe doświadczenie wypadnie nie wbije 11 poziomu
Oraz drugi sposób czekanie aż w 1 misji będzie on dostępny i nie da mi tyle doświadczenia żebym wbił 11 poziom

Dodam również że do gildii dołączyło kilka osób jest nas dokładnie 5 także serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy :)

A to SS z aktualnej pozycji na sali chwały

Pozdrawiam i życzę miłego Dnia! :)
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów