Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Forum > Pamiętnik postaci

Pamiętnik postaci Jeśli czujesz potrzebę podzielenia się historią i osiągnięciami swojej postaci z innymi to załóż tu swój pamiętnik.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-07-2017, 09:15
Fracek8k Fracek8k jest offline
Szukający drogi

Fracek8k jest na właściwej drodze
Domyślnie Frackoviak - W18

23.07.2017
Drogi Pamiętniku! *Sobota*

Z góry muszę napisać, że opiszę dzisiaj dzień wczorajszy, czyli sobotę 22.07, ponieważ wieczorem zapomniałem o opisaniu tego dnia.

Sobota, w wakacje dzień jak co dzień. Lecz nie dzisiaj! Po południu miał wyjść nowy serwer W18. Postanowaiłem że zagram na nowym serwerze o będę walczył o jak najlepsze pozycje. O 19:20 powstała postać Frackoviak!

Jak to w pierwszy dzień bywa, trzeba robić nudne kilkusekundowe zadania. Odrazu kupiłem gryfa, zwierze bez którego nigdy nie gram oraz kilka grzybów. Do końca dnia wbiłem 12lvl, lecz zrobiłem tylko 1 pasek. Wyposażenie również nie jest super wię będę musiał wszystko nadrobić.

Myślę, że to na tyle z pierwszego dnia. Do zobaczenia jutro!

Drogi Pamiętniku! *Niedziela*

Drugi dzień gry, nie idzie najlepiej ale daje radę. Cały czas szukam gildii i trochę słabo mi idzie. Zaoszczędziłem trochę golda wiec będzie na gildie. Dzień ten nie był za dobry w moim wykonaniu bo nie miałem zbytnio czasu na grę niestety. Jeszcze będzie dobrze!

Ostatnio edytowane przez Fracek8k ; 25-07-2017 o 22:53
Odpowiedz z cytatem
Stare 25-07-2017, 07:10
Szukający drogi

Domyślnie

25.07.2017
Drogi Pamiętniku! *Poniedziałek*
Mam dopiero 17 lvl co normalnie wbijałem w jeden dzień. Eh chyba się już robię coraz starszy i trzeba przestać grać.. Muszę wsiąść się w garść i to nadrobić.

Poniedziałek, czyli wczoraj dołączyłem do bardzo dobrej gildii BravePoland. Czekałem trochę z awką bo nie miałem gildii i być może dlatego tez tak słabo. No ale co było minęło. Rozwaliłem dwa poziomy w lochach no i nabiłem trochę klasera. Dzisiaj muszę wbić te 15%, zobaczymy czy się uda. Jest 6:08 jak to piszę, więc zaraz do pracy :) Z góry przepraszam ze dzień opisuje rano, a nie dzień wcześniej wieczorem lecz nie mam wogóle czasu.

Myślę, że dzień dzisiejszy będzie lepszy, uda mi się nabić dość wysoki poziom i trochę klasera :) Do zobaczenia!

Ostatnio edytowane przez Fracek8k ; 25-07-2017 o 22:54
Odpowiedz z cytatem
Stare 26-07-2017, 07:33
Szukający drogi

Domyślnie

26.05.2017

Drogi Pamiętniku! *Wtorek*

Następny dzień gry, ale idzie mi coraz lepiej. Wbiłem 19 lvl, lecz bez żadnych lochow bo cały gold wpłaciłem w gildie. Mamy już prawie 50% trenera. Dzisiaj muszę trochę ulepszyć postać i iść na lochy. Zobaczymy co to będzie :) Ponadto na arenie muszę zaczął walczyć i trochę klaser podbić.

W sumie to nie działo się nic fajnego, zwykły dzień robięnia karczmy i areny. Jak wbije 25lvl to zacznę twierdze wiec może być ciekawie.

Dzisiaj środa, kolejny dzień gry, myśle że 22lvl uda się wbić. Do zobaczenia jutro!
Odpowiedz z cytatem
Stare 27-07-2017, 07:12
Szukający drogi

Domyślnie

27.07.2017

Drogi Pamiętniku! *Środa*

Idzie mi coraz lepiej. Wyposażenie coraz lepsze co daje lepsze statystyki, lecz cały czas wpłacam golda do gildii. W najlblizszy weekend nadrobię statystyki i w końcu będę mógł porządnie zrobic lochy. Narazie ukończyłem 4 poziomy ale nie dostałem żadnego artefaktu. Szkoda, bo przydałby się... Karczma szybko się skończyła więc władowałem kilka grzybów dodatkowo co dało mi 21lvl. Wiem że to nie jest dużo, ale mam klaser dopiero 8% i nie robi lochów. Do soboty muszę już mieć 25lvl aby móc robić twierdze. Mam nadzieje że będzie week golda bo to bardzo pomoże wszystkim graczom.

Odpowiedz z cytatem
Stare 28-07-2017, 07:24
Szukający drogi

Domyślnie

28.07.2017

Drogi Pamiętniku! *Czwartek*

Cześć! Dzisiaj udało mi się dostać pierwszy artefakt z lochów. Jest to Neonowy Luk Poznania dodający +160 szczęścia. Całkiem dobra broń. Dzisiaj planuję pokonać pierwszą postać w drugim lochu.

Mam już 22lvl także idzie całkiem dobrze, zobaczymy co będzie dzisiaj. Muszę w najbliższym czasie kupić grzyby aby przedłużyć gryfa

Jeśli chodzi o klaser to już jest 11%. Nie jest to bombowy wynik lecz zawsze coś... W sali chwały utrzymuje się na mniej więcej 4000 pozycji, co jak na początek gry nie daje dobrego wyniku, lecz muszę zauważyć, że całego golda wpłacam w gildię. Mamy już 50% a cel na najbliższy weekend to minimum 70%.
Odpowiedz z cytatem
Stare 29-07-2017, 12:01
Szukający drogi

Domyślnie

29.07.2017

Drogi Pamiętniku! *Piątek*

23lvl wbity, 60% trenera też jest wiec jest naprawdę dobrze. Nie wiem zanadrzu jak opisać dzisiejszy dzień, bo był on jak każdy czyli normalne wbijanie karczmy + arena i lochy, których nie udało się pokonać. Mam nadzieje, że pokonam pierwszą postać w lochach jak najszybciej a potem wezmę się za banshee. Co tu więcej mówić, do zobaczenia w weekend golda!

Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów