Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Archiwum forum > Archiwum gry

Archiwum gry Tutaj znajdziesz tematy dotyczące gry, które są stare, ale mogą się przydać.

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-12-2010, 10:40
Awatar €unebzipula
€unebzipula €unebzipula jest offline
Błądzący

Miejscowość: Bydgoszcz
€unebzipula jest na właściwej drodze
Domyślnie wielka lipa na swieta :] swiateczna czapka u grzybiarza i 20 % grzyba wiecej

Siemka Wam zycze wszytkim zdrowych i wesolych swiat zarowno dla graczy jak i dla moderatorow
ale na przyszly rok mogli byscie cos wiecej wymyslic na swieta inne gierki internetowe sa pod tym wzgledem ciekawsze ta gra duzo traci ,mogly by byc jakies dodatkowe misje na swieta jakies swiateczne z grubym czerwonym w lochach do uratowania lub cos podobnego, a promocja 20 % na grzyby na swieta i swiateczna czapka u grzybiarza to chyba troche malo jak na taka giekre xD i stac was na wiecej w koncu ludzie wysylaja sms po te grzyby i zarabiacie to gierka MUSI sie jakos rozwijac ...........a tak to w sumie to nic Nam nie zrobiliscie na swieta nic wiecej co bylo poza tym ze poscislicie jeszcze ta promocje na grzyby to jeszcze na tym zarobicie bo ludzie sie pochamia i wysla sms bo dostana 6 grzybow wiecej :/
pozdro all

MIGOTKA zadzialaj tam jakies dodatkowe misje swiateczne to nie duzo a ta czapka u grzybiarza to smiech misje uwolnic rudolfa bo nei moga ruszyc lub cos heh postarc by sie mogli ;p

Ostatnio edytowane przez €unebzipula ; 24-12-2010 o 10:41
Stare 24-12-2010, 10:48
piotrek213 piotrek213 jest offline
Zbanowany

Miejscowość: Radomsko
piotrek213 jest na właściwej drodze
Domyślnie

przeciez jest bonus na grzyby i to powinno starczyc
sam kupilem dzisiaj 200 grzybkow
dla mnie bonus jest wystarczajacy
Stare 24-12-2010, 11:03
sKN sKN jest offline
Błądzący

sKN jest na właściwej drodze
Domyślnie

Nie ma cie na co kasy wydawac ... Oni przeciez dali nam na hallowyn ponad 120 grzybow ...
Stare 24-12-2010, 11:17
Awatar Tara
Tara Tara jest offline
Hipopotam :D
Zasłużony dla forum

Miejscowość: Warszawa
Tara jest nieziemsko utalentowany/aTara jest nieziemsko utalentowany/aTara jest nieziemsko utalentowany/aTara jest nieziemsko utalentowany/aTara jest nieziemsko utalentowany/aTara jest nieziemsko utalentowany/aTara jest nieziemsko utalentowany/a
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez ***8364;unebzipula Zobacz posta
Siemka Wam zycze wszytkim zdrowych i wesolych swiat zarowno dla graczy jak i dla moderatorow
ale na przyszly rok mogli byscie cos wiecej wymyslic na swieta
Ale co my mamy tu do gadania? Miej pretensje do twórców gry, to oni narzucili świąteczną promocję u grzybiarza bez dodatkowych bonusów.

Cytat:
MIGOTKA zadzialaj tam jakies dodatkowe misje swiateczne to nie duzo a ta czapka u grzybiarza to smiech misje uwolnic rudolfa bo nei moga ruszyc lub cos heh postarc by sie mogli ;p
Migotka jest łącznikiem.
Poza tym są święta... Czy o to chodzi, aby siedzieć całymi dniami przed monitorem i klikać misje, ciesząc się z pikseli? Dajcie spokój, to jest popadanie w uzależnienie.

Najlepsza frytkowa sygnaturka :d
Stare 24-12-2010, 11:19
Awatar maxlord
maxlord maxlord jest offline
Wzór mądrości

Miejscowość: Wielkopolska
maxlord niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez sKN Zobacz posta
Nie ma cie na co kasy wydawac ... Oni przeciez dali nam na hallowyn ponad 120 grzybow ...
Nikt nigdy nie dawał grzybów... Nie wiem o czym piszesz. Noob jesteś, bo dali 110 grzybów, nie 120+ i to jako rekompensatę za awarię.
Stare 24-12-2010, 12:25
Masakrator Masakrator jest offline
Szukający drogi

Miejscowość: Poznań
Masakrator jest na właściwej drodze
Domyślnie

żenada dali to 20% znizki a takie cos mamy co miesiac ... szkoda gadac zeby nic nie ulepszyc jakies misje, lochy cokoolowiek a tu tylko 20% znizki przesada,, Ta gra musi sie rozwijac a nie stac w miejscu..
Stare 24-12-2010, 19:47
Awatar €unebzipula
Błądzący

Domyślnie

dokladnie tak jak mowi kolega wyzej :) cos powini robic jak chca miec graczy bo raczej nie utrzymaja sie na tym zadowolonym graczy co dzis 200 grzybka sobie kupil gra by byla zrobiona inaczej i w ogole bys nic nie musial kupowac ... ale sam kupuje nie w takiej ilosci 1 sms w miesiacu w ciagu roku to jest 12 za ponad 120zl ja place ja wymagam! :cool:
Stare 24-12-2010, 19:49
Awatar €unebzipula
Błądzący

Domyślnie

siemka MAXLORD a jak oni te grzyby dawali ja nic nie wiem o awari i o 110 czy 120 grzybach?
a Migotko napisz do nich ze ludzie mowia ze na serwerach bigpointa sie wiecej dzieje na swieta ze promocja na sms to w standradzie jest a opocz tego dodatkowe misje turnieje jakies gwiazdory na arenach cuda i nie wiem co jeszcze ...

Ostatnio edytowane przez €unebzipula ; 24-12-2010 o 20:03
Stare 24-12-2010, 20:03
Viastek Viastek jest offline
Błądzący

Viastek jest na właściwej drodze
Domyślnie

Prawde mowiac to jak zobaczylem ten bonus pomyslalem "Ale mi roznica, i tak za tydzien by było te 20% na grzybki" Kapa bo sie nie postarali, dali tak zeby cos bylo i tyle :) No, ale trudno moze cos lepszego na sylwestra wymysla ?:)
Stare 25-12-2010, 15:44
Awatar maxlord
maxlord maxlord jest offline
Wzór mądrości

Miejscowość: Wielkopolska
maxlord niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Cytat:
siemka MAXLORD a jak oni te grzyby dawali ja nic nie wiem o awari i o 110 czy 120 grzybach?
a Migotko napisz do nich ze ludzie mowia ze na serwerach bigpointa sie wiecej dzieje na swieta ze promocja na sms to w standradzie jest a opocz tego dodatkowe misje turnieje jakies gwiazdory na arenach cuda i nie wiem co jeszcze ...
To było dawno i tylko na s5, na s4 albo s6 też była awaria, ale dali tylko 10 grzybów.

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów