Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Archiwum forum > Archiwum gry

Archiwum gry Tutaj znajdziesz tematy dotyczące gry, które są stare, ale mogą się przydać.

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-05-2011, 08:23
Awatar €unebzipula
€unebzipula €unebzipula jest offline
Błądzący

Miejscowość: Bydgoszcz
€unebzipula jest na właściwej drodze
Domyślnie CO TO ZNACZY ?

witam :) a dokladnie mowiac w czacie gildi wpisujac komende /act sprawdzamy ostatnie logowanie wszytkich graczy w gildi tak? i pokazuje nam do 24h? kto jak sie zalogowal czy mam taka aktywna gildie? :) i teraz moje pytanie bo mam 2 buzki " :-( " co one znacza z domyslow moich i analizy wychodzi ze to sa konta nie aktywne jakis dluzszy czas ale nie jestem pewien dokladnie ile? wg mnie powyzej 24h i wtedy wyskakuje przy nicku :-( ?
Stare 30-05-2011, 08:53
Awatar chris212
chris212 chris212 jest offline
Legenda Forum
Zasłużony dla forum

chris212 ma wiele powodów do dumychris212 ma wiele powodów do dumychris212 ma wiele powodów do dumychris212 ma wiele powodów do dumychris212 ma wiele powodów do dumychris212 ma wiele powodów do dumychris212 ma wiele powodów do dumychris212 ma wiele powodów do dumy
Domyślnie

:-( pokazuje sie wtedy gdy gracz nie doszedl jeszcze do gildii lub nie logowal sie od ostatniego resetu serwera (reset byl bodajze w piatek 27 maja)

"Umiejętność mówienia nie czyni inteligentnym"
----------------------------------------------
50 Nerds of Grey
Somebody Stop Me
Coś niespodziewanego
Stare 30-05-2011, 11:09
Awatar Valana
Valana Valana jest offline
Pomocna dłoń

Valana jest wspaniałym przykłademValana jest wspaniałym przykłademValana jest wspaniałym przykłademValana jest wspaniałym przykłademValana jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

I do kitu to jest teraz. Zamiast dokładnej informacji, ile czasu tego kogoś nie ma dostajemy informację, że od jakiegoś czasu. Ale ile konkretnie? Poprzednio było DUŻO lepiej.
Stare 30-05-2011, 11:12
varyvein varyvein jest offline
Szukający drogi

varyvein jest na właściwej drodze
Domyślnie

Zawsze gdy był restart serwera, to znikała dokładna informacja, od kiedy gracz był aktywny po raz ostatni. To jednak nie jest duża przeszkoda - serwer uruchomiono po raz ostatni w sobotę po południu u mnie (s2) więc jeśli gracz nie zaloguje się do jutra do godzin popołudniowych tzn. że 3 dni się nie logował, a u mnie to=wykop z gildii.
Stare 30-05-2011, 22:09
Awatar €unebzipula
€unebzipula €unebzipula jest offline
Błądzący

Miejscowość: Bydgoszcz
€unebzipula jest na właściwej drodze
Domyślnie

no dobra ale to nie widac ze 3 dni sie nie logowal chyba ze zobaczysz zaaobserwuje go to wtdy wiesz ale z tej funkcji act to sobie z ostatniej doby mozesz sprawdzic a powyzej jest :-( wg mnie na s1

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów