Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Archiwum forum > Archiwum forum

Archiwum forum W tym miejscu znajdują się tematy dotyczące forum, które są stare, ale mogą Ci się przydać.

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-05-2011, 11:53
Awatar €unebzipula
€unebzipula €unebzipula jest offline
Błądzący

Miejscowość: Bydgoszcz
€unebzipula jest na właściwej drodze
Domyślnie KLASER WCALE NIE TAKI DOBRY??

jak w tytule , slyszalem opinie zebym nie kupowal klasera, mowili mi ze dostane bonus do expa , bedzie mi szybciej rosnal level a im szybciej rosnie tym slabsza postac bo wraz ze wzrostem levelu inne cechy opadaja , i ktos tam kto kupil klaser wcale nie jest zadowolony i wolal by go nie miec a co wtedy?
Stare 28-05-2011, 12:00
Awatar Katan
Katan Katan jest offline
Szukający drogi

Miejscowość: ######## <- Zdrap i sprawdź
Katan jest na właściwej drodze
Domyślnie

Nie cechy tylko cecha, szczęście a ono zawsze po wbiciu lv się pomniejsza a klaser opłaca się kupować.
Stare 28-05-2011, 12:11
Awatar K(r)iss
K(r)iss K(r)iss jest offline
Pomocna dłoń

Miejscowość: ok. 55tys. ppl.
K(r)iss niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Ona nie opada w znaczeniu, że jesteś słabszy. Tylko, że jak masz wiekszy lvl to przez większą ilość się dzieli tam w tym szczęściu temu to tak wygląda. Innych jak bijesz na starym lvl to masz nadal tą samą szanse na krytyka. Za to ty masz mniejszą, żeby dostać. Już piszę jak to ma wyglądać:

Masz 150lvl i masz 30% na krytyka. Twój znajomy ma 130lvl i 30% na krytyka. Oczywiście tutaj już widać że twoje 30% to nie to samo co 30% znajomego. Bo ty te 30% masz na 150lvl, a w przeliczeniu na 130lvl to np jest 40%. No dobra wracamy do tłumaczenia. No jak zrobisz Ty lvl to u Ciebie się pokaże, że Ci krytyk spadł np do 28%, ale to jest dla ludzi na twoim lvl(czyli 151). Jak bd teraz bić kogoś, ze 150lvl to dla niego nadal będziesz miał szanse na kryta 30%, a dla znajomego ze 130lvl nadal 40%. To, że Ci się tam zmiejsza to nie znaczy i słabszy jesteś. Przeciwnie wzmacnia, bo im większy lvl tym trudiej Tobie krytyka sprzedać.

Mam nadzieje, że coś mniej więcej wiesz teraz. Nie jestem najlepszy w tłumaczeniu, ale się starałem jak mogłem.
Stare 28-05-2011, 13:06
Awatar €unebzipula
€unebzipula €unebzipula jest offline
Błądzący

Miejscowość: Bydgoszcz
€unebzipula jest na właściwej drodze
Domyślnie

mysle ze dales rade obszernie i dosc jasno :) zrozumialem o co biega :) ja robie misje i tak ile sie da na zloto bawi mnie jak zleje jakiegos ( mam 130 lev ) kolesia np z 144 bo wiem ze duzo jest takich kont jak dla mnie z pustymi levelami , jada misje na expa a w postac malo zlota inwestuja to teraz maja jeszcze dodatek, ze im jeszcze szybciej lev bedzie rosl :) a jak w gildi maja 130 % bonusu na expa a na zloto 106 % to wiem ze glownie w tej gildi same wysokie levele nie koniecznie grozne widac to w atakach jak jeden kladzie 2 -4 graczy , ja nie pozwole sobie ze jak bede mial 150 lev bedzie mnie jechal jakis 130 lev turbo na expie konto zrobione nawet z jego miksturami :) ciekawe czy Wy bedziecie wiedziec o co mi chodzi? :)
a co do klasera mi sie spodobalo ze mozna tam cos kolekcjonowac, zbierac ,ogladac , z bonusu nie jestem do konca przekonany jak go kupie bede musial sie pilnowac zebym za szybko lev nie zrobil :)

Ostatnio edytowane przez €unebzipula ; 28-05-2011 o 13:10
Stare 28-05-2011, 13:09
igor077 igor077 jest offline
Zbanowany

Miejscowość: Kamien pom.
igor077 jest na właściwej drodze
Lightbulb

Cytat:
Zamieszczone przez Katan Zobacz posta
Nie cechy tylko cecha, szczęście a ono zawsze po wbiciu lv się pomniejsza a klaser opłaca się kupować.
Zgadzam sie z tobą. a jak nie chcesz mniec slabej postaci na wyzszym lvlu to bierz misje na złoto

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów