Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Archiwum forum > Archiwum gry

Archiwum gry Tutaj znajdziesz tematy dotyczące gry, które są stare, ale mogą się przydać.

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-05-2011, 15:12
Awatar €unebzipula
€unebzipula €unebzipula jest offline
Błądzący

Miejscowość: Bydgoszcz
€unebzipula jest na właściwej drodze
Domyślnie

witam graczy i moderatorow :) problem dalej jest 4 dzien tak jak dorotka czy tez dawid pisali: Wielu graczy przez ten błąd jest zablokowanych, gildie też, a czas mija i zakupione Gryfosmoki czy eliksiry tracą ważność, nie mówiąc o straconej awanturniczości. --- maja racje: elikiry sie , koncza gryfosmoki wszytko to kosztowalo na swoj sposob awanturniczosc swoja droga ja jestem wodzem u siebie w gildi to kompletnie nic nie moge zrobic i gildia tez ograniczona... jak wyzej gracze pisali TARA wiem ze od Ciebie sie tego nie wymaga ale czy na jakas rekompensate mozna liczyc od niemcow? za ten czas ? choc nie powiem ze liczylem na to ze w poniedzialek po weekendzie to juz bedzie dzialac a tu...
Stare 23-05-2011, 17:23
Awatar Tara
Tara Tara jest offline
Hipopotam :D
Zasłużony dla forum

Miejscowość: Warszawa
Tara jest nieziemsko utalentowany/aTara jest nieziemsko utalentowany/aTara jest nieziemsko utalentowany/aTara jest nieziemsko utalentowany/aTara jest nieziemsko utalentowany/aTara jest nieziemsko utalentowany/aTara jest nieziemsko utalentowany/a
Domyślnie

Gdy s5 miało awarię, która trwała bardzo długo, a nawet po jej "naprawie" nie każdy mógł się zalogować do gry, dostaliśmy rekompensatę, ale tak jak mówię, to był dosyć długi okres czasu (ok. 3. tygodni).
Mnie nic w tej sprawie nie wiadomo. Wszelkie pytania proszę kierować do supportu.

Najlepsza frytkowa sygnaturka :d
Stare 23-05-2011, 22:35
Awatar €unebzipula
Błądzący

Domyślnie

a co to byla za rekompensata? :> ale ogolnie troszke mnie zmartwilas tym z deczka bo ja jak nie bede mogl wejsc to mi sie gildia rozpadnie :/
Stare 23-05-2011, 22:46
Miżu Miżu jest offline
Błądzący

Miżu jest na właściwej drodze
Domyślnie Offtopic

Witam! Ja troszkę zaofftopuję, bo nie potrafię napisać nowego wątku. Czy istnieje możliwość zmiany nicku na takie bez polskich znaków ? Żeby na przyszłość nie było takich problemów..? Bo już 5 dzień postać stoi w miejscu, się nie rozwija... Nawet jeśli będzie rekompensata, to na pewno nie zwróci 5 dni questów... Gildia już się pewnie rozpadła, ale okiej...
Stare 24-05-2011, 06:49
Awatar Tara
Tara Tara jest offline
Zasłużony dla forum

Tara jest nieziemsko utalentowany/aTara jest nieziemsko utalentowany/aTara jest nieziemsko utalentowany/aTara jest nieziemsko utalentowany/aTara jest nieziemsko utalentowany/aTara jest nieziemsko utalentowany/aTara jest nieziemsko utalentowany/a
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Miżu Zobacz posta
Witam! Ja troszkę zaofftopuję, bo nie potrafię napisać nowego wątku. Czy istnieje możliwość zmiany nicku na takie bez polskich znaków ? Żeby na przyszłość nie było takich problemów..? Bo już 5 dzień postać stoi w miejscu, się nie rozwija... Nawet jeśli będzie rekompensata, to na pewno nie zwróci 5 dni questów... Gildia już się pewnie rozpadła, ale okiej...
Napisz do supportu z taką prośbą :) Argument jest mocny, myślę, że support może zgodzić się.
support@sfgame.pl

Stare 24-05-2011, 18:01
Awatar €unebzipula
Błądzący

Domyślnie

Tara to co szybciej bedzie zeby mi zmienili lierke w niku z ***8364; na E ? niz naprawia blad? jesli tak to bede pisal do nich w tej sprawie bo o tym ze sie zalogowac nie moge wiedza.. ale niemcy naprawiaja blad i nie wiadomo ile potrwa... wiec czy np Admin Atria moze mi zmienic nicka mimo bledu ?
Stare 24-05-2011, 18:03
Awatar Tara
Tara Tara jest offline
Zasłużony dla forum

Domyślnie

Wydaje mi się, że nie, ale możesz spróbować.
Nicki są zmienione przez znaki specjalne,a jak to wygląda w bazie danych - nie wiem. Nie zaszkodzi jednak zapytać o to support.

Stare 24-05-2011, 18:36
Awatar €unebzipula
Błądzący

Domyślnie

a ten Admin Atria to z suportu? bo jak mi podalas tego meila to z niego odpowiedzial to chyba tak co? :)
Stare 24-05-2011, 18:44
Awatar Tara
Tara Tara jest offline
Zasłużony dla forum

Domyślnie

Support składa się z kilku osób, więc tak, Atria należy do zespołu :)

Stare 25-05-2011, 17:51
Awatar €unebzipula
Błądzący

Domyślnie

normalnie zal.... gra mi sie rozpada przez ten blad kolejny dzien rdzewienia :/ az mi sie odechciewa juz tej gry.... a jak by ktos zapytal mnie jeszcze temu to bym go nakrecal ile wleze zeby gral, linka by mu wyslal itp itd... ale nie dzis

Ostatnio edytowane przez €unebzipula ; 25-05-2011 o 17:54

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów