Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Forum organizacyjne > Wszystko w jednym, czyli Gazetka SFGame

Wszystko w jednym, czyli Gazetka SFGame Inaczej zbiór i podsumowanie informacji w ciągu miesiąca z domieszką zabawy i śmiechu.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-09-2016, 18:05
Feldmarshal Feldmarshal jest offline
Tajemnica wiedzy

Feldmarshal jest naprawdę dobry/aFeldmarshal jest naprawdę dobry/aFeldmarshal jest naprawdę dobry/a
Domyślnie Forumowa Gazetka - Numer Podsumowujący

Witajcie w kolejnym, ale niestety ostatnim już wydaniu forumowej gazetki, w której chcielibyśmy podsumować to, co przyniosły nam wszystkie 42 numery.

Gazetka została założona przez byłego administratora forum Uncrossa. Pracowało przy niej aż trzydzieści pięć osób. Oto oni:
Abstract
Archi
Borguś
Bqczek
Daves DM
Dmix
GalAnonim
Grubasny
Jovie
Kaj
Kajman
LeoTar
Milik (Blastoren)
Nuriel
Onéthe1twink
Profesor
RenSian
Repeq
Ropin
Saeth
Smart Assassin
Tirren47PL
Viool
Uncross
Water
Wyszeniega
Yuno
blue
chris212
gruby125
kosmos
razor
vDropcio
zdzisiek

To właśnie do nich należało dostarczanie Wam drodzy czytelnicy comiesięcznej rozrywki w postaci gazetki...
Dziękujemy Wam za wkład pracy, zaangażowanie oraz za czas poświęcony na wszystkie numery forumowych gazetek. Jednocześnie chcielibyśmy przeprosić, jeśli kogoś pominęliśmy. Wiedzcie, że wam również dziękujemy. Dziękujemy także wszystkim osobom spoza redakcji, które przyczyniły się do tworzenia forumowych gazetek.

Wszystkie gazetki łącznie zawierają 147.649 słów, co daje średnią 3.691 słów na jedno wydanie. Poszczególna ilość słów znajduje się w spoilerze.

Łączna liczba wyświetleń gazetki to 415.808, co daje nam średnio 10.142 wyświetlenia na jeden numer. Pełna lista w spoilerze.

Łącznie zostały wydane czterdzieści dwa numery gazetek, co daje (biorąc pod uwagę wydawanie ich co miesiąc) - 3 lata i 6 miesięcy pracy nad gazetkami.

Wszystkie numery gazetek zostały skomentowane 784 razy, czyli daje nam to średnio 19 komentarzy na numer. Szczegóły w spoilerze.

Forumowe gazetki zostały ocenione 103 razy, dając sumę 125,46, a średnia ocena na gazetkę wyniosła 3.58. Szczegółowe informacje w spoilerze.

Mamy nadzieję, że przez wszystkie numery gazetek bawiliście się dobrze, a ich czytanie to była dla Was czysta przyjemność. Niestety wszystko co dobre kiedyś ma swój koniec i według nas nastąpił ten moment, kiedy trzeba zakończyć pracę nad gazetkami.

Na zakończenie mamy dla was kilka informacji, które mogą się Wam przydać.

Kolejność eventów:
10-11 września - epicki
17-18 września - złoto
24-25 września - grzybki
1-2 października - doświadczenie

Mamy dla Was także informacje na temat pupil, które możecie znaleźć w weekendowych eventach. Być może nie jest to zbyt istotne, ale może komuś się to przyda.

Żółwio

Paladon

Panzernix

Omnibum

Pirodliszka

Nie przedłużając sztucznie już tego numeru chcielibyśmy zostawić Was przy rytmach kilku utworów muzycznych.

Dla każdego powinno się coś znaleźć. I na samo zakończenie mamy jeszcze jeden utwór.

Do zobaczenia w przyszłości! Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś pojawią się kolejne numery!
Pozdrawiamy
Redakcja
Odpowiedz z cytatem
Stare 05-09-2016, 18:10
Awatar Milik
Milik Milik jest offline
Wyindywidualizowany

Miejscowość: Królestwo Kabuto
Milik jest wspaniałym przykłademMilik jest wspaniałym przykłademMilik jest wspaniałym przykłademMilik jest wspaniałym przykłademMilik jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Jestem nie w temacie, dlaczego to ostatni numer?
Odpowiedz z cytatem
Stare 05-09-2016, 18:45
Awatar gruby125
gruby125 gruby125 jest offline
Nietykalny

Miejscowość: G Games Studios Poland
gruby125 jest naprawdę dobry/agruby125 jest naprawdę dobry/agruby125 jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Milik Zobacz posta
Jestem nie w temacie, dlaczego to ostatni numer?
"według nas nastąpił ten moment, kiedy trzeba zakończyć pracę nad gazetkami"

Zanim jeszcze skończymy z tym raz na zawsze, chciałbym dodać coś od siebie:
Na samym początku chciałbym powiedzieć, iż przykro mi, że to musi być koniec forumowej gazetki. Niezmiernie nam przykro, ale o tym już było wyżej. Dzięki wszystkim, którzy kiedykolwiek we mnie uwierzyli, a w szczególności Lethiasa aka Nuriela, bo to on zaproponował mi pierwszy dołączenie do składu redaktorskiego. Dzięki wszystkim, którzy pomagali mi poprawiać moje materiały, oraz wszystkim redaktorom, z jakimi kiedykolwiek współpracowałem (Nuriel, Yuno, Gal, Leo, Water, Viola, i napewno kogoś pominąłem :P). Na koniec dziękuję Wam, czytelnicy, bo bez Was, nie byłoby tej gazetki.
Rzekłem

"Życie jest jak gra w pokera. Jeden niewłaściwy ruch i tracisz wszystko"
Gruby ^^

Gruby (Małomózgus-Maximus) Gatunek człowieka z miliardami zainteresowań. Jego głównymi zainteresowaniami są: denerwowanie ludzi, pisarstwo amatorskie, denerwowanie ludzi, słuchanie muzyki, denerwowanie ludzi, projektowanie gier, oraz denerwowanie ludzi. Warto wspomnieć, że nie dokańcza niczego, oprócz denerwowania innych. Wzrost ok. 170 cm i podejście typu "nic-nie-wiem-ale-się-wypowiem".
Odpowiedz z cytatem
Stare 05-09-2016, 18:48
Awatar Repeq
Repeq Repeq jest offline
MetaKrytyk

Miejscowość: Biskupiec/Olsztyn
Repeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Chociazby przez to ze rozowym sie juz totalnie nie chce robic. Ja pomagalem przy numerze 41 (fakt ze dalem tylko usuniety wywiad ale jednak), jednak od samego poczatku na powrocie przerazalo mnie podejscie redaktorow do niej (numery bodajze 22 i 23 17 i 18, robilem (dzieki za poprawke) sam). Przez jakis czas robilem to sam wiec wiem ile roboty z tym jest, nr 40 i 41 w szczytowym momencie tworzylo 7 osob (liczac razem z tymo zielonymi ktorzy tez pomagali- Gal i Okko. Na wezwanie do podrzucenia pomyslow do JTM z numeru 40ego z tych 7 osob zareagowaly bodajze 3. Sam zrezygnowalem bo nie bylo sensu zeby przy nic nie robieniu miec kolor redaktora i do tego samego wzywam pozostalych redaktorow- niech sami zrezygnuja z koloru. Tym bardziej skoro poki co koniec z gazetkami. Honorowo. Jak juz odpuszczac to razem.
Pewna epoke mozna uznac za zakonczona. Tyle ode mnie.

Gruby- pominales, jeszcze ja :P

Ostatnio edytowane przez Repeq ; 05-09-2016 o 19:05
Odpowiedz z cytatem
Stare 05-09-2016, 19:09
Awatar Milik
Milik Milik jest offline
Wyindywidualizowany

Miejscowość: Królestwo Kabuto
Milik jest wspaniałym przykłademMilik jest wspaniałym przykłademMilik jest wspaniałym przykłademMilik jest wspaniałym przykłademMilik jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Cóż, szkoda, że to już koniec. Ale wszystkie się kiedyś kończy :/
Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim, z którymi miałem okazję współpracować. Miło było dołożyć swoją cegiełkę do gazetki. :)
Odpowiedz z cytatem
Stare 05-09-2016, 19:17
Awatar Kuszu
Kuszu Kuszu jest offline
Otwarty umysł
Zasłużony dla forum

Miejscowość: Przybywam z plateny Kuszex
Kuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumy
Domyślnie

Ehh szkoda, ale skoro już tak wyszło to wypada podziękować za wkład w każde kolejne wydanie. O tym podsumowującym nie ma co sie rozpisywać chociaż trzeba zwrócić uwagę na szczegóły statystyczne.
Żaden utwór mi też nie podpasował. W podobnym klimacie zabrakło klasyka

Chciałem jeszcze zaapelować do forumowej administracji żeby usunęła grupę redakcyjną skoro ta nie ma już nic do roboty i jej dział (ten ukryty).

Ostatnio edytowane przez Kuszu ; 05-09-2016 o 19:19
Odpowiedz z cytatem
Stare 05-09-2016, 20:00
Awatar sztach
sztach sztach jest offline
Sum
Pogromca labiryntu

Miejscowość: Moja ambona mieści się teraz w krainie zwaną Chromeria, blisko jakiegoś czarnego piekła pryzmata.
sztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkim
Domyślnie

A co z konkursem
Antoni de Rivarol
Jak tam zamachy?
Odpowiedz z cytatem
Stare 05-09-2016, 21:26
Awatar gruby125
gruby125 gruby125 jest offline
Nietykalny

Miejscowość: G Games Studios Poland
gruby125 jest naprawdę dobry/agruby125 jest naprawdę dobry/agruby125 jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez sztach Zobacz posta
A co z konkursem
Kpisz? Jeśli tak, to niezbyt śmieszny żart.
Jeśli nie, to pomyśl, po co robić konkurs na numer podsumowujący/pożegnalny?

"Życie jest jak gra w pokera. Jeden niewłaściwy ruch i tracisz wszystko"
Gruby ^^

Gruby (Małomózgus-Maximus) Gatunek człowieka z miliardami zainteresowań. Jego głównymi zainteresowaniami są: denerwowanie ludzi, pisarstwo amatorskie, denerwowanie ludzi, słuchanie muzyki, denerwowanie ludzi, projektowanie gier, oraz denerwowanie ludzi. Warto wspomnieć, że nie dokańcza niczego, oprócz denerwowania innych. Wzrost ok. 170 cm i podejście typu "nic-nie-wiem-ale-się-wypowiem".
Odpowiedz z cytatem
Stare 05-09-2016, 21:33
MiXerek MiXerek jest offline
Zbanowany

Miejscowość: Wrocław
MiXerek jest wspaniałym przykłademMiXerek jest wspaniałym przykłademMiXerek jest wspaniałym przykłademMiXerek jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Sztachowi raczej chodzi o wyniki konkursu.

Ostatnio edytowane przez MiXerek ; 05-09-2016 o 21:42
Odpowiedz z cytatem
Stare 05-09-2016, 21:38
Feldmarshal Feldmarshal jest offline
Tajemnica wiedzy

Feldmarshal jest naprawdę dobry/aFeldmarshal jest naprawdę dobry/aFeldmarshal jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez MiXerek Zobacz posta
Sztachowi raczej chodzi o wyniki konkursu.
Nie będzie.
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów