Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Archiwum forum > Archiwum gry

Archiwum gry Tutaj znajdziesz tematy dotyczące gry, które są stare, ale mogą się przydać.

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-06-2011, 14:13
Awatar sandeloro
sandeloro sandeloro jest offline
Szukający drogi

sandeloro jest na właściwej drodze
Talking [WOJOWNIK] Niekrótki poradnik dla wojownika

Witam wszystkich Niskolewelowych bo to dla was jest ten poradnik- lvl<75
No to zaczynam od małego wprowadzenia jak i dla czego coś napisałem.
Założenie jest takie że do 75 lvlu potrzeba stosunkowo mało doświadczenia.
Nie mam najmniejszego zamiaru dzielić tego na przedziały poziomowe bo mi się po prostu nie chce i doskonale wiem że mało kogo zainteresuje całość.

Cały poradnik składa się z trzech punktów:
I Początek
II Rozwinięcie
III 75 lvl

>>>>>>I Początek.
A więc na wstępie chcę zaznaczyć że wojownik w pierwszych fazach gry ma odrobinę trudniej od maga i zwiadowcy bo ani nie wali zbyt mocno ani nie jest za bardzo zgrabny... jego jedynym przyjacielem w defensywie jest tarcza i później dopiero zbroja.
Gdy zaczynamy grę doświadczenie leci jak głupie i cieszymy się że wchodzą nam kolejne levele bez zbytniej pracy... to w sumie dobrze bo zachęca nas do dalszej gry, aczkolwiek nie do końca. . .
Tarcze na niskich poziomach są tylko kawałkiem blachy który nie przeszkadza ani nie pomaga więc jak na razie skupmy się na MIĘŚNIACH bo to najważniejsza cecha wojownika.
Korzystając z tego że cechy są tanie jak barszcz nie egzaltujmy się zręcznością i intelektem bo przecież żadnemu barbarzyńcy nie są one do gwałtów potrzebne. Najpierw powinniśmy rozwinąć siłę i wytrzymałość w stosunku 2:1 gdyż to one będą głównymi argumentami podczas kłótni z pozostałymi klasami.
W tym okresie gry należy brać zadania KASA>EXP
>>>>>>> III Rozwinięcie. Gdy osiągniemy dajmy na to 25- 30 poziom trzeba by zacząć ogarniać coś z PvP... dla tego to najwyższa pora aby troszkę przypakować w szczęście i pozostałe badziewie
środkowa faza rozwoju to dobry moment by ta nasza bezkształtna góra mięśni zaczęła przypominać Posąg Dawida- a mianowicie resztki pieniędzy ładujemy w zręczność i intelekt
Teraz proporcje rozwoju powinny wyglądać tak:
] Siła S
] Wytrzymałość W
] Szczęście SZ
] Intelekt I
] Zręczność Z
S 2:1 W W 1:1 SZ SZ 2:1 I I 1:1 Z
Jak rozumieć te pierdoły powyżej? Otóż to wcale a wcale nie jest aż takie trudne jakby się wydawało chodzi tu tylko i wyłącznie o gradację poszczególnych cech czyli
S>W W=SZ SZ> I Z
Niby nic nowego ale wierzcie mi że działa.
Wcześniej babranie się w PvP jest głupie i nudne. Dopiero teraz tanie I Z nie będą zbytnią stratą dla portfela.... i jak procentują !!
W tym okresie gry należy brać zadania EXP> KASA
>>>>> III 75 lvl.
Gdy dochodzimy do poziomów 70- 75 powinniśmy bez problemu tyrać graczy każdej profesji o 10 lvli wyżej od nas.
Sam stosowałem się do tego i działa... Chciałbym zaznaczyć że przez cały czas gry trzeba pamiętać iż wszystkie cechy w odpowiednich proporcjach są ważne. W tej fazie szczęście można spokojnie zaniedbać na rzecz wytrzymałości. Idąc drogą tego poradnika gracz powinien skończyć pierwszy i drugi loch bez problemu... i dość co najmniej do 7 albo 8 poziomu lochu nr 3.
W tym okresie gry należy brać zadania KASA>EXP

Pozdrawiam wszystkich przyszłych mistrzów podążających drogą Niekrótkiego poradnika dla wojownika... Sam skorzystałem i zanotowałem uwagi które teraz wam przekazuję... Niedowiarków zapraszam do komentowania... na pewno wyjdzie nam z tego ciekawa dyskusja

Ostatnio edytowane przez sandeloro ; 20-06-2011 o 19:33
Stare 20-06-2011, 19:39
Awatar Zabfujca
Zabfujca Zabfujca jest offline
Błądzący

Zabfujca jest na właściwej drodze
Domyślnie

Powiem ci lipa... i to straszna ...

1.) To jak rozwijasz cechy nie jest super... powiem ci że mój qmpl gra wojem 100+ i ma wgl. inaczej cechy rozwinięte ... i bije typów nawet co mają 15-20 lvli więcej... i daję radę ...

2.) przeskakujesz ... z 25 czy tam 30 lvla odrazu na 70+ ... chłopie , wiesz ... ile to czasu zajmuje żeby wbic z 25+ na 70+ ?...

3.) No nie był bym tego taki pewny , że 70 Woj , by rozłożył z takimi statami Maga 80 ...

Pozdrawiam ,
Zabfujca .
Stare 20-06-2011, 19:56
Awatar sandeloro
sandeloro sandeloro jest offline
Szukający drogi

sandeloro jest na właściwej drodze
Thumbs up

mam postać wojownik 146 i zacząłem gre od nowa żeby zrobić ten poradnik teraz tyram sobie 82 lvl idę zgodnie z tym poradnikiem i działa... a tym 146 to bywa różnie bo potem się te różnice rozmywają..
I tak, takimi statami rozkładam magów do 94 lvlu... nawet kilku zaatakowałem dla sprawdzenia

Ostatnio edytowane przez sandeloro ; 20-06-2011 o 20:00
Stare 22-01-2012, 21:55
Awatar Vilden
Vilden Vilden jest offline
Definicja dyskusji

Vilden jest nieoszlifowanym diamentemVilden jest nieoszlifowanym diamentem
Domyślnie

Jestem na NIE ;p

Ostatnio edytowane przez Vilden ; 22-01-2012 o 21:56 Powód: Ups ;p
Stare 22-01-2012, 22:01
Dmix
Gość

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Siedze na Koniu Zobacz posta
Jestem na NIE ;p
Nie dość, że odkop to Ty jeszcze widzisz tu gdzieś ankietę, żeby oddać głos. Trzecie konto Ciasteczka?
Stare 23-01-2012, 14:17
Awatar Vilden
Vilden Vilden jest offline
Definicja dyskusji

Vilden jest nieoszlifowanym diamentemVilden jest nieoszlifowanym diamentem
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Dmix Zobacz posta
Nie dość, że odkop to Ty jeszcze widzisz tu gdzieś ankietę, żeby oddać głos. Trzecie konto Ciasteczka?
1. Przepraszam, nie zauważyłem że odkop ;p
2. Nie wiedziałem jak tu sie usuwa post, więc zmieniłem go, na taki jaki jest teraz...
3. Początkowo nie napisałem trochę dłuższą wypowiedź odnośnie tego tematu.. ale.. <patrz "1.">

Tagi
gra, poradnik, rozwój, rozwój postaci, wojownik

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów