Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Pomysły

Pomysły Przedstaw swoją wizję rozwoju gry. Masz jakiś ciekawy pomysł? Podziel się nim z nami.

Zobacz wyniki ankiety: Czy chciałbyś zobaczyć te zmiany w grze i jak dobry jest sam pomysł
Pomysł super, nie wymaga poprawek, chcę zobaczyć jak najszybciej 3 33.33%
Pomysł dobry, ale wymaga paru poprawek. Chcę zobaczyć w grze, ale bardziej dopracowany 5 55.56%
Pomysł średni i niezbyt mnie interesuje czy się on pojawi w grze 0 0%
Pomysł beznadziejny. Jego realizacja i ostatecznie pojawienie się w grze jest niepotrzebne/szkodliwe 1 11.11%
Głosujących: 9. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-09-2019, 13:27
Readon1 Readon1 jest offline
Błądzący

Readon1 jest na właściwej drodze
Domyślnie

wow
powiem tak, totalnie zapomniałem o tym, że stworzyłem ten temat. Czyściłem sobie dzisiaj zakładki w chrome i widzę zakładkę z tym tematem na forum. Pomyślałem, a wejdę zobaczę czy coś się tam pojawiło nowego, nie licząc w sumie na wiele.
Wchodzę a tu kurde tyle komentarzy i ocen i jeszcze ktoś poświęcił pewnie ponad godzinę by nagrać i wrzucić filmik w którym czyta, ocenia i omawia dogłębnie ten temat :) aż mi się ciepło na sercu zrobiło :)

Dziękuję wam wszystkim. Może jak będzie dużo szumu wokół tego tematu to coś tam "góra" zobaczy i może prześle dalej :)
Dzięki raz jeszcze, zwłaszcza CezCO :)
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Tagi
bonus, bonusy, budowle, struktury, twierdza

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów