Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Forum > Pamiętnik postaci

Pamiętnik postaci Jeśli czujesz potrzebę podzielenia się historią i osiągnięciami swojej postaci z innymi to załóż tu swój pamiętnik.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-07-2017, 01:39
Awatar MiXerek
MiXerek MiXerek jest offline
Diabełek

Miejscowość: Wrocław
MiXerek jest wspaniałym przykłademMiXerek jest wspaniałym przykłademMiXerek jest wspaniałym przykłademMiXerek jest wspaniałym przykładem
Talking MiXerkowe wyzwanie, czyli dziwaczny zwiadowca z w17

No cześć, witam Was w pamiętniku niezwykłego gracza i jego dziwacznej postaci na najnowszym serwerze międzynarodowym - siedemnastym. Dlaczego dziwacznej postaci? Będzie to mały eksperyment, ponieważ spróbujemy zrobić przeciwieństwo twinkowania w stylu Oné.

Krótkie wyjaśnienie MiXerkowego wyzwania:
Na nowej postaci próbujemy dobić jak najwyższy poziom z podstawową bronią i resztą wyposażenia postaci, które jako pierwsze wypadną z misji, bez możliwości ich późniejszej zmiany.

Zaczynamy!
Mój MiXerek prezentuje się następująco:

Jak widać jest to taki sam przystojniaczek jak MiXerek z w6, z małą zmianą. Jest to całusek od jednej z jego wielu fanek, bo jak wiadomo MiXerek jak i właściciel tejże postaci nie może odgonić się od pięknych kobiet (dla zainteresowanych mój gnom szczególnie lubi wysokie elfickie łuczniczki ). Na jego kruczoczarne włosy i modne uczesanie lecą wszystkie laski ze Stormwind (tak według komiksu nazywa się SFowe miasto). MiXerek to typowy pyskaty łobuziak z drwiącym uśmieszkiem na twarzy i zadartym nosem. Jego oczy podobne jak te z mema epic face mają świadczyć o jego humorze i dowcipie. A, i jest najlepszym łucznikiem, zwiadowcą, kusznikiem, alfą i omegą, prawie bogiem. W17 - strzeż się!

Zaczynamy misje w karczmie. W pierwszym zadaniu przywitały nas Łachmany, które niezbyt pasują do naszego przystojnego bohatera. No cóż, wyzwanie to wyzwanie. Potem z górki: buty, spodnie, amulet i tak dalej. Wszystko brzydkie, ale honor podtrzymują świetne nazwy nadane tym "ciuchom godnych śmietnika". Gdyby nie one mój MiX by ich z pewnością nie założył. Z początku chciał nawet chodzić nago, i w sumie mu się nie dziwię, bo jak można się wstydzić tak idealnego ciałka? (no homo, ok? XD) Jutro pokaże się cały spis tych pseudo ubrań.

Po wykonaniu wszystkich zadań MiXerkowi udało się uzyskać dziewiąty poziom! Już chciał to opić piwami u karczmarza, ale stwierdził, że woli oszczędzać grzyby i postanowił popracować na warcie. Powinni mu płacić za samo pojawienie się w karczmie! Stojąc na warcie zasnął. Niech śpi, i zbiera energię na jutrzejszy (dzisiejszy ) dzień!

Staty po pierwszym dniu:

A teraz na poważnie. Kilka słów i pytań od właściciela postaci:
Na razie wątek bierze udział w konkursie, ale czy po jego zakończeniu będzie mógł być przeniesiony do normalnego działu z pamiętnikami, by mógł być dalej prowadzony?
Od razu przepraszamy za ScreenShoty z telefonu, ale obecnie nie mam dostępu do komputera. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie.
I sorki za wszystkie moje błędy ortograficzne, bo wiem, że na pewno coś się trafi.

Do następnego wpisu!
MiX
Odpowiedz z cytatem
Stare 13-07-2017, 23:47
Awatar MiXerek
Diabełek

MiXerek jest wspaniałym przykłademMiXerek jest wspaniałym przykłademMiXerek jest wspaniałym przykłademMiXerek jest wspaniałym przykładem
Talking

No cześć, po raz kolejny witam Was w MiXerkowym pamiętniku. Wczoraj krótko opisałem moją cudowną i piękną postać, a dzisiaj opiszę Wam jak wyglądał dzień MiXa. Na końcu znajdziecie także spis przedmiotów, które mój przystojniak będzie zmuszony nosić. A więc (pozdrawiam moją nauczycielkę polskiego ) zaczynajmy drugi dzień tego wspaniałego pamiętnika!

Kiedy dzisiaj rano się budziłem przywitały mnie promienie słońca. Tak samo obudził się MiXerek, w pokoju hotelowym w karczmie. Przez okno do jego pokoju wpadały promienie porannego słoneczka. Miał lekkiego kaca, ale po zimnym prysznicu doszedł do stanu względej trzeźwości umysłowej i fizycznej. Wiedział, że o czymś zapomniał, ale nie mógł sobie przypomnieć... Może to dla niego nawet lepiej, bo podczas swojej nocnego pijaństwa w bardzo dorosłych okolicznościach stracił jedną z miłości swojego życia.

Jadąc po poręczy schodów znalazł się w głównej sali w karczmie. Przy stole siedział facet w czymś, co przypominało muzułmańskie burki dla kobiet. Tajemniczy gość miał dla niego misję. MiX przyjął propozycję, a w nagrodę otrzymał trochę złota, expa, dzięki któremu osiągnął poziom dziesiąty, i grzyba!

Po wbiciu levela poleciał do Fidgeta. STOP! Zatrzymał się przez cygańskim wozem tego złodzieja, doktora Abawuwu. On na pewno jest w zmowie z hazardzistą! Zakręcił kołem fortuny, naturalnie za darmo, bo jest taki przystojny. Wylosował trzy grzyby! Może ten Abawuwu wcale nie jest taki zły...

-Siema Fidget! - powiedział do przyjaciela. -Masz coś dla mnie?
Po krótkiej wymianie zdań MiX zakupił miksturki, i za swojego grzyba poprosił Fidgeta o odświeżenie towaru.
I jest! Klaser!

To był naprawdę dobry dzień!

Wrócił do karczmy. Porobił kilka misji. W końcu w jednej natrafił na ciekawy przedmiot. Był to klucz do lochów. Teraz będzie mógł rozpierniczać potworki w lochach.

Po zakończeniu wszystkich misji spisał swój ekwipunek. Jego listę zamieszczam poniżej.

Proca
Obrażenia 2-8 (~5)

Prymitywny kaptur motocyklisty
Pancerz 20
Zręczność 2

Łachmany
Pancerz 3

Mankiety
Pancerz 7

Cuchnące buty
Pancerz 14

Amulet złotej rączki cherlaka
Wytrzymałość 2

Szary pas
Pancerz 5

Pierścień odpustowy niedbałości
Szczęście 2

Królewska peruka cieniasa
Wytrzymałość 3

Po dniu pracy postanowił odprężyć się na warcie i w towarzystwie swoich kumpli i dziewczyn, przyglądających się jak przystojniaki pilnują Stormwind przed wrogami, piwkiem, brzydkich dowcipów i gwiazd na niebie spędził wieczór. W końcu udał się do swojego pokoju w karczmie i zasnął, by skrócić oczekiwanie na następny dzień.

Staty po drugim dniu:

+wbity poziom jedenasty.

Do zobaczenia jutro, w następnym wpisie!
MiX

Edit: zapraszam do wątku z opiniami na temat pamiętnika! (klik )

Ostatnio edytowane przez MiXerek ; 13-07-2017 o 23:50
Odpowiedz z cytatem
Stare 14-07-2017, 23:47
Awatar MiXerek
Diabełek

Talking

Witam się z Wami już standardowo: No cześć. Nie wiem czemu tak, ale niech już tak pozostanie.
Dzisiaj za dużo nie mam o czym pisać, ale coś tam wycisnąłem z naszego gnoma, by można było zrobić wpis do pamiętnika. Zaczynajmy!

Be be be. Za oknem nie ma już słoneczka, tylko chmury i deszcz. Ten dzień nie mógł być wesoły. MiX obudził się jak zwykle w stanie upojenia alkoholowego, po ostrej libacji w nocy. Upił się jak świnia. Został prawie wykopany z karczmy za swoją arię operową pisaną przez kolejne kufle piwa. Na szczęście dostał tylko mandat za zakłócanie ciszy nocnej i jazdę na wierzchowcu pod wpływem alkoholu. Dobrze, że nie zabrali mu prawka.

Właśnie! Za jednego grzyba i 10 złotych monet udało mu się wynegocjować wynajem pewnego dzikiego kota. Na małego gnoma w sam raz! Ale negocjacje były trudne. Próbowaliście kiedyś przegadać mocno gestykulującego farmera?

Choć MiXowi się nie chciało, to musiał wykonać trochę misji. Zaczął zbierać złoto na twierdzę, którą planuje wybudować. Po nudnych misjach odpoczął oglądając telewizję. Kto to widział, by w telewizorze nie było nic oprócz reklam?! Dobrze, że można dzięki nim kręcić za free u tego złodzieja, Abawuwu. No i zbierają się punkty do osiągnięcia w klaserze.

Właśnie, ciekawe jak tam z osiągnięciami po pierwszym dniu od kupienia klasera...

No, całkiem nieźle.

Potem MiX poszedł walczyć na arenie. Prawie udało mu się wygrać, ale przeciwnik i tak był minimalnie lepszy.

Zrobiło się ciemno. Czas na wartę, piwko i spać. Może następny dzień będzie lepszy...

Staty po trzecim dniu:

+wbity trzynasty poziom. Jakoś to leci.

Do zobaczenia w następnym wpisie!
Odpowiedz z cytatem
Stare 16-07-2017, 00:49
Awatar MiXerek
Diabełek

Talking

No cześć, trochę już późno.
MiX postanowił napisać coś do pamiętnika, póki jeszcze jest trzeźwy. Próbował sobie przypomnieć co się dzisiaj wydarzyło. A, no tak!

MiX z uśmiechem na ustach wkroczył do karczmy. Z uśmiechem pewnie dlatego, że trzymały go jeszcze procenty z poprzedniego dnia. Większość normalnych ludzi stwierdziłoby, że to alkoholizm, że wyniszczy sobie wątrobę, ale dzielny zwiadowca się tym nie przejmuje.
Karczma jakoś inaczej wygląda... To jakieś omamy po piwku? Grzybów też nie brał, nie mógł też przedawkować eliksirów Fidgeta.
-Panie Karczamrzu, co tu się dzieje?!
-Witaj, przybyło do nas kilku uczonych, mają dla ciebie misje, za których pomocą czegoś się nauczysz, i doztaniesz więcej doświadczenia!
To była dość ciekawa propozycja. Więcej expa za darmo!

MiXerek podszedł do pierwszego-lepszego mądrali, pytając się o misję. Miał pójść po coś do Puszczy Zarośląskiej. Kiedy wracał, nie spodziewał się fanfarów. Nie dość, że zyskał poziom, to dostał aż dwa tysiące expa! Porobił szybko resztę zadań, ale on chciał większy poziom. Poszedł do karmarza i wypił dwa piwa. Wykonał jeszcze kilka misji.

Jeżeli ktoś ma problemy ze wzrokiem, to najlepszym lekarstwem na to jest piwo. Kiedy MiX był na misjach pod wpływem jego zbawczej mocy odnalazł dwa grzyby. Piwa się zwróciły, i to w tym pozytywnym znaczeniu, a to się nieczęsto zdarza!

Pooglądał trochę telewizji. Zamiast meczu znowu leciały same reklamy. Nazbierał trochę szczęśliwych monet i poszedł do Abawuwu. Zakręcił raz. Drewno. Zakręcił ponownie. Kamienie. I w końcu, za trzecim razem grzybki. Nie dość, że zwrócił piwo, to jeszcze dostał grzyby. To się nazywa dobra inwestycja!

Nasz gnom zaglądnął do klasera. Ma już dużo złotych monet, już niedługo dostanie osiągnięcie.

Dzięki mędrcom z karczmy udało mi się wbić 16 poziom.

Jego problemy na arenie spowodowane są małą liczbą punktów wytrzymałości. Trzeba będzie coś z tym zrobić. Od dzisiaj defensywa to podstawa. Na razie staty prezentują się tak:

Jutro w karczmie też mają być mędrcy, na pewno uda się powbijać więcej leveli. Do zobaczenia w następnym wpisie!
Odpowiedz z cytatem
Stare 17-07-2017, 00:14
Awatar MiXerek
Diabełek

Talking

No cześć, witam w kolejnym wpisie do mojego pamiętniczka. Dzisiaj dzień był trochę lepszy od poprzedniego. Dlaczego? Czytajcie!

MiX obudził się na kacu, bla bla bla. O tym już nie ma po co wspominać, bo to chyba wszyscy wiedzą. Nasz pijaczek dzielnie wkroczył do karczmy. Porobił całą awkę. Za jedną misję potrafił dostać prawie 5 tyś. expa! Potem upił się trochę u karczmarza. Dobra, bądźmy szczerzy. Upił się jak świnia. Przynajmniej nabił jeszcze kilka levli. Dobił do dziewiętnastego, dzięki czemu dostał osiągnięcie i stał się pełnoletni.

Co jeszcze... A, dwa razy wygrał grzyby u Abawuwu. Chyba zmienię zdanie na jego temat.

Zwiększył liczbę punktów wytrzymałości i zaczął koksić na arenie. Tak obecnie wyglądają jego staty:

To chyba wszystko. Do zobaczenia jutro!

PS. Sztach na razie nie ma dostępu do PC, dlatego nie pojawiają się wpisy w jego pamiętniku. Już nieaktualne.

Edit: poprawka, przed chwilą kręciłem u Abawuwu, i 3 raz grzybki!

Ostatnio edytowane przez MiXerek ; 17-07-2017 o 00:35
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów