Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Forum > Pamiętnik postaci

Pamiętnik postaci Jeśli czujesz potrzebę podzielenia się historią i osiągnięciami swojej postaci z innymi to załóż tu swój pamiętnik.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-08-2016, 17:01
HowToWisnia HowToWisnia jest offline
Błądzący

HowToWisnia jest na właściwej drodze
Domyślnie

Witam wszystkich
Wpisy od pewnego czasu nie są zbyt często i to się raczej nie zmieni więc wpisy będą raczej do 2 razy w tygodniu

Przedstawienie Postaci

Statystyki
Siła: 542 podstawy, 435 wyposażenia, 68 pupile
Zręczność: 542 podstawy, 435 wyposażenia, 48 pupile
Inteligencja: 892 podstawy, 2652 wyposażenia, 954 eliksir 25%, 269 pupile
Wytrzymałość: 766 podstawy, 1736 wyposażenia, 681 eliksir 25%, 222 pupile
Szczęście: 712 podstawy, 341 wyposażenia, 341 eliksir 25%, 81 pupile

Lochy

Zrobiłem też jedną strefę mroku, ale zapomniałem screena zrobić

Zmiany

Jak widać lekkie szczęście [w sumie duże, bo dzięki niej skończyłem lochy]
Zmienił się też pierścień, a mój stary dostał maguś

Od Siebie
Mało zmian jest głównie dlatego, że zajmowałem się bardzo wieżą, która już jest nawet dobrze ubrana, ale to pokaże w następnym pamiętniku.
Więc w eQ mam kilka rzeczy do zmian w tym artefakt 154 do wszystkich, ale wszystkie klejnoty jakie dostaje w ostatnich 3 dniach to siła siła siła zręczność siła i dzisiaj dostałem zręczność którą dostał mop.
W pupilach jakoś idzie zazwyczaj wygrywam 3 walki i może się uda wbić 139 lvl dzięki pokonaniu środowisk.
Wieży jeszcze nawet nie próbuje zrobić, bo nie ma szans, ale strefe mroku jeszcze jeden poziom mogę myślę, bo jednak nie zostaje mu dużo hp.
W weekend grzybów udało mi się ich dużo upolować i w 2 dni wypiłem z 15 piwek, a i tak jestem na plus 13 grzybów z tym, że też wydawałem żeby coś znaleźć dla moich ludzi.
Chyba nie ma o czym więcej pisać więc to koniec.

Do następnego pamiętnika!
Odpowiedz z cytatem
Stare 01-09-2016, 11:27
Błądzący

Domyślnie

Witam wszystkich
Postanowiłem umieścić dziś wpis, bo jednak jest sporo czasu, a na postaci są zmiany i postępy

Przedstawienie Postaci

Statystyki
Inteligencja: 892 podstawy, 2513 wyposażenia, 916 eliksir 25%, 259 pupile
Wytrzymałość: 766 podstawy, 1934 wyposażenia, 736 eliksir 25%, 240 pupile
Szczęście: 715 podstawy, 951 wyposażenia, 0 eliksir 25%, 83 pupile

Lochy

Zmiany
To czapka z 181 do cech i klejnotem wytrzymałosci 224 [starą dostał maguś] i trinket 184 do 3 cech bez klejnota

Wieża

Od siebie
Nareszcie zmieniłem coś w swoim eQ, bo rzeczy były na tyle stare, że nawet artfekaty do 3 cech bez klejnota są lepsze od nich, a do zmiany są jeszcze 2 rzeczy, ale to dopiero jak będą klejnoty na inteligencję, bo sądzę, że mam jej za mało.
Odpaliłem też jedną nieśmiertelke i dzięki niej zrobiłem kilka lochów, a mój woj dostał nawet bardzo fajny hełm.
Zwiad się z ubraniem nic nie zmienił nadal ma badziewną broń, hełm i rekawice tylko udało mi się lepszy pas dla niego znaleźć.
Gdybym obecnie miał napisać która z postaci wieży jest najprzydatniejsza to byłby to woj który robi obecnie dobrą robotę, bo na 7.5 mln woja zrobił praktycznie 3 miliony, a to jest najwięcej z wszystkich.
Teraz będę próbował raczej moje lochy zrobić, bo następny przeciwnik to zwiad, a jako iż mój zwiad jest strasznie słaby to chyba nie ma sensu próbować tego zrobić.
Obecnie też ulepszam kwatere robotników na poziom 12 żeby te klejnoty jednak się szybciej robiły, bo obecnie robią sie 5h 20 min co wychodzi, że na dzień zazwyczaj max 3 klejnoty wykopie, a obecnie mam takie szczęście, że 90% z nich to siła i zręka.
Skończymy już ten pamiętnik, a jeżeli chcecie wyrazić opinie na jego temat czy napisać co wam się podoba, a co nie albo dać jakąś uwagę to zapraszam tutaj

Do następnego pamiętnika
Odpowiedz z cytatem
Stare 03-09-2016, 16:11
Błądzący

Domyślnie

Witam Wszystkich
Piszę ten pamiętnik 2 raz [pierwszy był mega długi, a ja przez przypadek wyłączyłem stronę z nim]

Przedstawienie Postaci

Statystyki
Inteligencja: 892 podstawy, 2728 wyposażenia, 9990 eliksir 25%, 323 pupile
Wytrzymałość: 766 podstawy, 1934 wyposażenia, 736 eliksir 25%, 240 pupile
Szczęście: 715 podstawy, 951 wyposażenia, 0 eliksir 25%, 83 pupile

Lochy

Zmiany
Klejnot w trinkecie moim i łuk dla szczwanej dużo lepszy

Od Siebie
Kupiłem grzybki wczoraj właściwie nie wiem po co, bo na ten event nie zamierzam raczej wykorzystywać ich, ale zrobiłem swoje obliczenia czy bardziej opłaca się zrobić 640AWKI z 30% w weekend mądrości, a resztę 12 dni robić normalne 120 czy 50% gryfem zrobić 240AWki w weekend mądrości, a reszte 12 dni robić normalnie 120 i wyszedł na tyle podobny wynik, że bardzo zalezne od szczęścia, bo różnica wynosi 1 Mln i wyszedł lepiej wierzchowiec 30% [97MLN] gdzie gryf zrobiłby [96MLN]
Wynik praktycznie taki sam, ale w 1 opcji oszczędza się 5 grzybków.
Co do lochów to ciężko będzie, bo 9 przeciwnik w 10 to woj na którego 3 kryty minimum musi mi wejść, a mu żaden.
Strefa mroku to tym bardziej, bo kolejny jest zwiad gdzie mój woj nic mu nie zrobi praktycznie, mój maguś mariuś robi max 2 ataki no i ja w najlepszym ustawieniu zrobie 3 więc jeżeli szczwana nie zrobi minimum 2,5mln hp to nic nie wyjdzie z tego.
Próbowałem też wieże, ale ciastko ma mocną łapę i tyle co krytów klepie moim sojusznikom to hoho.
Jutro albo za 2 dni uda mi się też zdobyć kolejny poziom aury już 5.
To chyba na tyle w tym pamiętniku

Do następnego pamietnika
Odpowiedz z cytatem
Stare 08-09-2016, 20:13
Błądzący

Domyślnie

Witam Wszystkich
Lecimy z kolejnym pamiętnikiem!

Przedstawienie Postaci

Statystyki
Siła: 544 podstawy, 475 wyposażenia, 71 pupile
Zręczność: 544 podstawy, 475 wyposażenia, 487 eliksir 25% 89 pupile
Inteligencja: 907 podstawy, 2955 wyposażenia, 1052 eliksir 25%, 343 pupile
Wytrzymałość: 768 podstawy, 1910 wyposażenia, 768 eliksir 25%, 240 pupile
Szczęście: 719 podstawy, 991 wyposażenia, 119 pupile

Lochy

Zmiany
Rękawice, buty, broń, naszyjnik, pas

Od Siebie
Jak widać udało mi się ukończyć cały 10 loch nie próbuje nawet 1 przeciwnika w 11, bo to jeszcze lepszy woj niż w poprzednim, a mi wygasła nieśmiertelka więc nie mam szans go pokonać.
Dużo się zmieniło nie tylko w eQ, a w pupilach też zostały sporo ulepszone i niedługo każdym pokonam 9 środowisko dzisiaj też mam zamiar zdobyć jednego w wodzie.
Dużo się nie dzieje, bo zbieram około 4 klejnoty dziennie, wracam robię misje które na wierzchu 30% dają na tyle mało, że dziennie wyciągam max 3,5 mln exp.
Co do wieży to ulepszam ich ciągle, ale nadal ciastko jest za silne, a już wszyscy są ubrani i mają eQ na 145-155 lvl bronie tak samo więc nie wiem kiedy uda mi sie pokonać 1 poziom, a w strefie mroku mam w jednym poziomie maga, w drugim co udało mi się odblokować zwiadowce z 7k mln hp więc bez szans, jedyne szanse są z magiem, ale mimo tego próbuje środowiska robić czy wieże z nadzieją, że się uda.
Najgorsze jest to, że z złotem totalnie nie wyrabiam, bo w wiedźmy mam tylko 2 zwoje wykupione, w wieży to 154 zwiadowca, a mag z wojem 152 więc średnio, a samo kupowanie eQ i dawanie do kibla żeby dostać coś na woja/zwiada to też droga sprawa

Do kolejnego pamiętnika
Odpowiedz z cytatem
Stare 17-09-2016, 16:59
Błądzący

Domyślnie

Witam wszystkich
Dziś będzie trochę inaczej niż zawsze

Przedstawienie Postaci

Lochy

Od Siebie
Masakra z tymi lochami, bo tyle co w wieży na masę prób nie było jakoś blisko [ do 2 mln max] choć mógłby paść, ale jak woj i mag robią dobrą robote to szczwana wali, a gdy oni w 3 robią dobrą robote to ja dostaje 4 kryty podrząd, ale tyle co się meczyłem w moich lochach z 2 panem to masakra na tyle prób co zrobiłem miałem zapisane z 20-30 walk gdzie brakowało 1 ciosa, a to poprzez kryta jego gdy mam 500k a on 800, a to 2 kryty na starcie, a to ja nagle krytnąć nie mogę, ale udało się wkońcu.
Niestety dziś kończy się nieśmiertelka więc w pupilach popróbuje lochy porobić.
Mam pełno klejnocików w eQ co mnie dość zadowala są też bronie wymienione u magusia i szczwanej, ja sam chodzę z jakąś słabą [słaby rozrzut], ale to przez to, że ciągle dostaje jakieś śmiecie w zbrojowni.
Jako, że jest event golda to sobie wyfarmie trochę, mam już 2,5kk mln byłoby więcej, ale z mojego wkurzenia poprzez losowość zwiadów zacząłem grzybkami atakować no i się niestety nie udało
Ale w pupilach idzie coraz lepiej

Do zobaczenia w następnym pamiętniku
Odpowiedz z cytatem
Stare 24-09-2016, 20:39
Błądzący

Domyślnie

Witam wszystkich
Od teraz nie będzie wpisu statystyki, bo nie jest ani ciekawy ani prawdziwy [pisząc pamiętniku to zauważyłem, że bez zmiany itemku nagle mi gdzieś statystyka znika albo dochodzi, a czegoś innego znika]

Przedstawienie Postaci

Zmiany
Najważniejsza zmiana to różdzka stara miała koszmarny rozrzut co prawda dawała inte gdzie ta daje wytrzymkę, ale pokombinowałem itemkami z magusia i wyszło coś sporo lepszego.
Sporo zmian w wieży, a tym bardziej u woja.

Lochy I Inne

Od Siebie
Strasznie ruszyłem z wieżą i strefą mroku, mam sporo screenów z udanymi lochami/wieżą na końcu będę miał pytanie też, ale to później.
Kupiłem specjalnie grzybki by w ten weekend kupić 50% gryfa i zrobić 22 piwka, raczej nie liczę na żadnego epika.
W wieży ludzie są nawet lepiej uzbrojony ode mnie np woj który ma 3 item 210+ do 3cech i jedno 220 które czeka na klejnocik dobry.
Jutro pewnie też dam pamiętnik żeby oczyścić pocztę z walk, bo mam sporo nieudanych prób i udanych, bo praktycznie zawsze zapisywałem, ostatnio inwestuje też sporo w statystyki jak mogę to zawsze dodaje 10 do głównej cechy.
Kombinuje też żeby w ten weekend spuścić kolejną aurę kibla, brakuje mi 90 aury, a szczerze to nwm czy dam radę, bo jest plan i teoretycznie mam co tylko nie wiem czy warto, bo czy to zmieni coś jeżeli w 2 spuszczę kibel czy w 3 znając mnie pewnie i tak w 2 to zrobię, bo jestem ciekaw co z niego dostanę.
Dobra zbliżamy się do końca więc jeżeli chcecie wyrazić opinie na temat pamiętnika macie tutaj możecie też napisać czy wstawiać same udane próby czy nieudane też

Do następnego poradnika
Odpowiedz z cytatem
Stare 25-09-2016, 22:14
Błądzący

Domyślnie

Witam Wszystkich
To drugi wpis w pamiętniczku w tym tygodniu co się rzadko zdarza ostatnio

Przedstawienie Postaci

Lochy

Udało mi się go zabić, ale nie mam screena

Od Siebie
Kończę właśnie robić ostatni pasek, w ten weekend zrobiłem 640 AWKI sporo podstawowych statystyk podniosłem, towarzysze z wieży mają max lvl no i ja sam z misji wbiłem sporo lvli, wszystko jest już na bieżąco.
Jutro zacznę próbować środowiska, bo jest możliwość, że nawet 4 mi się udają.
Obecnie w lochach walcze na maga, szanse jakieś są, ale raczej nie będę specjalnie próbował go pokonać.
Za 1h zrobi mi sie kuźnia na 12 lvl i wtedy zaczne ulepszać prawdopodobnie akademie na 11 lvl, trochę szkoda tyle zmarnowanego expa czekając na ulepszenie, ale trudno.

Do następnego Pamiętnika

Ostatnio edytowane przez HowToWisnia ; 25-09-2016 o 22:29
Odpowiedz z cytatem
Stare 08-10-2016, 19:17
Błądzący

Domyślnie

Witam Wszystkich
Spora przerwa była od pamiętników, ale już wracam

Przedstawienie Postaci

Lochy

Od Siebie
Przez tę przerwę zrobiłem sporo wieży, lochów i strefy mroku więc zapewne przez najbliższe 3 pamiętniki będzie full ssów.
Zamierzam jak będzie promocja hallowenowa kupić grzybki, bo gryfik się kończy 26, a ja na koncie 0 w dodatku jakąś nieśmiertelkę bym kupił.
W sumie to sporo lvli wbiłem przez te kilkanaście dni, zamierzam też wbić 200 do końca miesiąca, większość pewnie na misjach, bo w lochach osiągnałem maximum i przed 200 lvlem myślę, że nie uda mi się zrobić kolejnych lochów.
Chciałbym w końcu dostać broń z 3 cechami, bo tak to albo mam za dużo inty albo za dużo wytrzymałości i ciężko mi znaleźć dobry dobór stat właśnie przez broń, ale nie marudzę, bo broń w obecnej chwili mam git.

To tyle w tym pamiętniku!
Odpowiedz z cytatem
Stare 15-10-2016, 13:53
Błądzący

Domyślnie

Witam Wszystkich
Kolejny pamiętnik, jej

Przedstawienie Postaci

Lochy

Od Siebie
W pupilach zaraz będę miał 3 pupile które osiągną poziom 100 i będę przez pewien czas musiał atakować ciągle środowiska, a nie lochy, bo zapewne z mrokiem i 13 będą spore problemy, tak samo jak ogien z 12-13.
W ten weekend jest event golda ja mam 12 grzybków więc dziś do pełna, a jutro się zobaczy myślę, że nawet około 15-20kk mogę nafarmić albo i więcej.
Odblokowałem też Eastaros i w sumie myślę, że pokonanie go to kwestia dostania lepszej broni albo wbicia jakiegoś 205 lvl'a albo odpalenie nieśmiertelki którą dziś dostałem za golda w gabinecie magii [yeey]
Mam też sporo klejnotów w eQ no i jeden czarny, niestety dość słaby, bo tylko 117 więc nawet nwm czy użyje go na sobie, ale to chyba na tyle co mam do napisania.

Do następnego pamiętnika!
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Tagi
mag, pamiętnik, s32

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów