Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Archiwum forum > Kosz

Kosz Wszystkie tematy i posty łamiące regulamin przenoszone są tutaj.

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-11-2017, 19:00
Paeu Paeu jest offline
Błądzący

Paeu jest na właściwej drodze
Domyślnie Nowy serwer

Uszanowanko

Przejrzałem forum na różne sposoby z każdej strony ale nigdzie nie mogę nic znaleźć na ten temat, mianowicie - kiedy mogę się spodziewać nowego międzynarodowego serwera? Przespaliśmy z znajomymi start ostatniego a chcielibyśmy na równi wystartować z innymi, stąd to pytanie.

Z góry dziękuję
Stare 14-11-2017, 19:18
Awatar Daryl Dixon
Daryl Dixon Daryl Dixon jest offline
Błądzący

Miejscowość: Alexandria
Daryl Dixon jest na właściwej drodze
Domyślnie

Nic o tym nie wiadomo, może na święta coś zrobią :)
ja bardziej licze na polski server dołączam się do pytania jeżeli coś wiadomo o polskim?
Stare 14-11-2017, 19:18
Awatar Repeq
Repeq Repeq jest offline
MetaKrytyk

Miejscowość: Biskupiec/Olsztyn
Repeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Gdybyś przeczytał regulamin to byś wiedział. Pytanie o nowe serwery zabronione, jak będzie startował to będzie wcześniej odpowiednia informacja, tyle w temacie.

EDIT: Dixon- wiadomo tyle że raczej późno jeśli w ogóle. To nie ten zysk co z międzynarodowych. Tym bardziej że s34 niby był tak wyczekiwany a skończyło się klapą.

Ostatnio edytowane przez Repeq ; 14-11-2017 o 19:20
Stare 14-11-2017, 19:32
Paeu Paeu jest offline
Błądzący

Paeu jest na właściwej drodze
Domyślnie

Przeczytałem regulamin i miałem świadomość że to zakazane, jednak skoro brak jest jakichkolwiek informacji gdziekolwiek uznałem że nie umrę od zapytania, nie bulwersuj się tak.
Stare 14-11-2017, 22:32
Awatar Kuszu
Kuszu Kuszu jest offline
Tajemnica wiedzy
Zasłużony dla forum

Miejscowość: Przybywam z plateny Kuszex
Kuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumy
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Repeq Zobacz posta
Gdybyś przeczytał regulamin to byś wiedział. Pytanie o nowe serwery zabronione, jak będzie startował to będzie wcześniej odpowiednia informacja, tyle w temacie.

EDIT: Dixon- wiadomo tyle że raczej późno jeśli w ogóle. To nie ten zysk co z międzynarodowych. Tym bardziej że s34 niby był tak wyczekiwany a skończyło się klapą.
Już tak nie wyjeżdżaj ciągle z tymi przepisami. Po za tym dobrze wiesz, że informacja na forum pojawia się zbyt późno bo co najwyżej 2 dni przed.
Wracając do pytania to faktycznie na ten moment nikt nic nie wie o żadnym nowym serwerze. Prawdopodobnym jest jednak, że kolega Repeq może mieć rację z tym świątecznym wystartowaniem nowego międzynarodowego serwera. Wówczas najprawdopodobniej będzie to piątek ok godziny 16:00 (tak jak zazwyczaj). Aha i co istotnie to prędzej możesz się czegoś dowiedzieć o takich sprawach na fanpage'u gry (ale nie polskim tylko tym oficjalnym). Natomiast w kwestii nowych serwerów innych niż w to z tego co się orientuje to ostatnie były dodawane za konkursy z nagrodami (wystartowały w 3 krajach w tym s34.pl). Przypuszczam, że nowe zwykłe serwery mogą być ewentualnie otwierane na podobnej zasadzie czyli najpierw coś osiągnijcie, a później zobaczymy.

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów