Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Offtopic > Sport

Sport Informacje dotyczące wydarzeń sportowych, sporadycznie konkursy.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
  #1  
Stare 24-09-2014, 23:19
Awatar Kamil12345
Kamil12345 Kamil12345 jest offline
Wzór mądrości
 
Dołączył: May 2011
Gilde: Aaaamm - mag s8
Posty: 1,020
Kamil12345 jest naprawdę dobry/aKamil12345 jest naprawdę dobry/aKamil12345 jest naprawdę dobry/a
Domyślnie Żużel - aktualności (temat zbiorowy) - informacje ze świata żużla

W tym temacie będę umieszczał informacje związane z żużlem. Tak aby było wszystko w jednym miejscu.

Zacznę od wyników rewanżowych spotkań półfinałowych:
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra 62:28
Unia Leszno - Unia Tarnów 48:42

Wszystko już jasne - Stal Gorzów w finale zmierzy się z leszczyńską Unią, natomiast w meczu o brąz powalczą drużyny z Tarnowa i Zielonej Góry.


Terminarz na ostatnie mecze finałowe i o 3. miejsce:

O złoty medal:
28 września - Fogo Unia Leszno - Stal Gorzów
5 października - Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno

O brązowy medal:
28 września - SPAR Falubaz Zielona Góra - Grupa Azoty Unia Tarnów
4 października - Grupa Azoty Unia Tarnów - SPAR Falubaz Zielona Góra


Orzeł Łódź - GKM Grudziądz 43:47
Pomimo wygranej GKMu to Orzeł wchodzi do finału I ligi gdyż w dwumeczu zdobył więcej punktów.
Z kim powalczy dowiemy się jutro, gdzie Stal Rzeszów podejmie Start Gniezno.


Stal Rzeszów - Start Gniezno 61:28
Stal wygrała i będzie jeździć w finale I ligi z Orłem Łódź.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Awizowane składy na mecz o złoto i brąz:

Mecz finałowy :

Stal Gorzów
1. Krzysztof Kasprzak
2. Linus Sundstroem
3. Matej Zagar
4. Niels Kristian Iversen
5. Piotr Świderski
6. Adrian Cyfer

Unia Leszno
9. Nicki Pedersen
10. Damian Baliński
11. Grzegorz Zengota
12. Przemysław Pawlicki
13. Mikkel Michelsen
14.
15. Tobiasz Musielak

Początek meczu: 19:00
28 wrzesień - Transmisja na kanale Nsport


Mecz o 3. miejsce:

Unia Tarnów
1. Greg Hancock
2. Janusz Kołodziej
3. Artiom Łaguta
4. Krzysztof Buczkowski
5. Martin Vaculik
6. Kacper Gomólski

Falubaz Zielona Góra
9. Aleksandr Łoktajew
10. Mikkel Bech
11. Andreas Jonsson
12. Krzysztof Jabłoński
13. Piotr Protasiewicz
14.
15. Kamil Adamczewski

Początek meczu: 16:30
28 wrzesień - Transmisja na kanale Nsport
__________________

Aaaamm [Team of Death]
(s8, mag, 313 lvl i ciągle rośnie)

Ostatnio edytowane przez Kamil12345 ; 27-09-2014 o 09:06
Odpowiedz z cytatem
  #2  
Stare 27-09-2014, 23:04
Awatar Kamil12345
Kamil12345 Kamil12345 jest offline
Wzór mądrości
 
Dołączył: May 2011
Gilde: Aaaamm - mag s8
Posty: 1,020
Kamil12345 jest naprawdę dobry/aKamil12345 jest naprawdę dobry/aKamil12345 jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Grand Prix Skandynawii w Sztokholmie
27 września

Polak wygrał GP Skandynawii. Tego dnia Hampel był nie do ugryzienia zdobył 21 punktów, następny z Polaków zajął 3. miejsce i jest nim Krzysztof Kasprzak.

Wyniki:
1. Jarosław Hampel (Polska) - 21 (3,3,3,3,3,3,3) + 1. miejsce w finale
2. Greg Hancock (USA) - 15 (0,3,2,3,3,2,2) + 2. miejsce w finale
3. Krzysztof Kasprzak (Polska) - 11 (3,3,1,0,1,2,1) + 3. miejsce w finale
4. Chris Holder (Australia) - 13 (2,2,3,0,3,3,0) + 4. miejsce w finale
5. Matej Zagar (Słowenia) - 12 (2,1,2,3,3,1)
6. Andreas Jonsson (Szwecja) - 12 (1,3,2,3,2,1)
7. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 9 (2,2,3,2,0,0)
8. Tai Woffinden (Wielka Brytania) - 7 (3,2,0,2,0,0)
9. Martin Smolinski (Niemcy) - 7 (3,1,1,1,1)
10. Thomas H. Jonasson (Szwecja) - 7 (2,1,0,2,2)
11. Troy Batchelor (Australia) - 6 (0,0,3,1,2)
12. Nicki Pedersen (Dania) - 6 (1,2,0,1,2)
13. Michael Jepsen Jensen (Dania) - 4 (1,0,2,1,w)
14. Chris Harris (Wielka Brytania) - 4 (1,1,1,0,1)
15. Kim Nilsson (Szwecja) - 3 (0,0,0,2,1)
16. Kenneth Bjerre (Dania) - 1 (0,0,1,0,w)
17. Oliver Berntzon (Szwecja) - NS
18. Jacob Thorssell (Szwecja) - NS

Bieg po biegu:
1. Kasprzak, Zagar, Jepsen Jensen, Batchelor
2. Smolinski, Jonasson, Harris, Bjerre
3. Hampel, Holder, Jonsson, Hancock
4. Woffinden, Lindgren, Pedersen, Nilsson
5. Hancock, Lindgren, Zagar, Bjerre
6. Jonsson, Pedersen, Smolinski, Jepsen Jensen
7. Hampel, Woffinden, Jonasson, Batchelor
8. Kasprzak, Holder, Harris, Nilsson
9. Hampel, Zagar, Smolinski, Nilsson
10. Holder, Jepsen Jensen, Bjerre, Woffinden
11. Batchelor, Hancock, Harris, Pedersen
12. Lindgren, Jonsson, Kasprzak, Jonasson
13. Zagar, Jonasson, Pedersen, Holder
14. Hampel, Lindgren, Jepsen Jensen, Harris
15. Jonsson, Nilsson, Batchelor, Bjerre
16. Hancock, Woffinden, Smolinski, Kasprzak
17. Zagar, Jonsson, Harris, Woffinden
18. Hancock, Jonasson, Nilsson, Jepsen Jensen (w/u)
19. Holder, Batchelor, Smolinski, Lindgren
20. Hampel, Pedersen, Kasprzak, Bjerre (w/u)

Półfinał
21. Hampel, Kasprzak, Jonsson, Lindgren
22. Holder, Hancock, Zagar, Woffinden

Finał:
23. Hampel, Hancock, Kasprzak, Holder




-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finał I ligi:

Orzeł Łódź - Stal Rzeszów 48:42
Gospodarze wygrali pierwszy finałowy mecz.

Stal Rzeszów - 42
1. Kenni Larsen - 10 (3,3,2,2,d)
2. Paweł Miesiąc - 3+1 (0,1,1*,d,1)
3. Maciej Kuciapa - 2+2 (1*,1*,0,-)
4. Scott Nicholls - 8+1 (2,3,2,1*,0)
5. Peter Ljung - 13 (2,3,3,2,3)
6. Łukasz Sówka - 6+1 (3,1,1,1*)
7. Krystian Rempała - 0 (t,0,0)

Orzeł Łódź - 48
9. Antonio Lindbaeck - 2+1 (1*,0,1,0)
10. Jakub Jamróg - 10+1 (2,2,3,2*,1)
11. Mads Korneliussen - 11 (3,0,2,3,3)
12. Mariusz Puszakowski - 8+2 (0,2,1*,3,2*)
13. Jason Doyle - 13 (3,2,3,3,2)
14. Paweł Wolender - 1 (1,0,0)
15. Edward Mazur - 3+1 (2,1*,0)

Bieg po biegu:
1. Larsen, Jamróg, Lindbaeck, Miesiąc 3:3
2. Sówka, Mazur, Wolender, Rempała (t) 3:3 (6:6)
3. Korneliussen, Nicholls, Kuciapa, Puszakowski 3:3 (9:9)
4. Doyle, Ljung, Mazur, Rempała 4:2 (13:11)
5. Larsen, Puszakowski, Miesiąc, Korneliussen 2:4 (15:15)
6. Nicholls, Doyle, Kuciapa, Wolender 2:4 (17:19)
7. Ljung, Jamróg, Sówka, Lindbaeck 2:4 (19:23)
8. Doyle, Larsen, Miesiąc, Mazur 3:3 (22:26)
9. Jamróg, Nicholls, Lindbaeck, Kuciapa 4:2 (26:28)
10. Ljung, Korneliussen, Puszakowski, Rempała 3:3 (29:31)
11. Doyle, Jamróg, Sówka, Miesiąc (d2) 5:1 (34:32)
12. Korneliussen, Larsen, Sówka, Wolender 3:3 (37:35)
13. Puszakowski, Ljung, Nicholls, Lindbaeck 3:3 (40:38)
14. Korneliussen, Puszakowski, Miesiąc, Nicholls 5:1 (45:39)
15. Ljung, Doyle, Jamróg, Larsen (d4) 3:3 (48:42)


Finał II ligi:

Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów 54:36




Pierwsze mecze o finał i 3. miejsce. Poniżej wyniki:

Mecz o 3. miejsce:

Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów 47:43
Gospodarze ostro zaczęli jednak przewagę punktową dość zbili goście ostatecznie przegrywając jednak nie dużą ilością oczek.



Unia Tarnów - 43
1. Greg Hancock - 9 (1,2,3,0,3,0)
2. Janusz Kołodziej - 2+1 (0,1*,1,-)
3. Artiom Łaguta - 12+2 (0,2*,2,3,2*,3)
4. Krzysztof Buczkowski - 6+1 (1,3,1*,1)
5. Martin Vaculik- 7 (t,1,3,0,3)
6. Kacper Gomólski - 7 (2,1,3,1)
7. Mateusz Borowicz - 0 (0,-,0)

Falubaz Zielona Góra - 47
9. Aleksandr Łoktajew - 6 (3,t,-,3)
10. Jarosław Hampel - 10+2 (2*,2,3,1*,2)
11. Andreas Jonsson - 9+2 (2*,3,1*,2,1)
12. Krzysztof Jabłoński - 7+1 (3,0,2,2*,0)
13. Piotr Protasiewicz - 9+1 (3,1,2,2,1*)
14. Alex Zgardziński - 1 (1,0,0)
15. Kamil Adamczewski - 5+1 (3,2*,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. Łoktajew, Hampel, Hancock, Kołodziej 5:1
2. Adamczewski, Gomólski, Zgardziński, Borowicz 4:2 (9:3)
3. Jabłoński, Jonsson, Buczkowski, Łaguta 5:1 (14:4)
4. Protasiewicz, Adamczewski, Gomólski, Vaculik (t) 5:1 (19:5)
5. Jonsson, Hancock, Kołodziej, Jabłoński 3:3 (22:8)
6. Buczkowski, Łaguta, Protasiewicz, Zgardziński 1:5 (23:13)
7. Gomólski, Hampel, Vaculik, Adamczewski (Łoktajew - t) 2:4 (25:17)
8. Hancock, Protasiewicz, Kołodziej, Adamczewski 2:4 (27:21)
9. Hampel, Łaguta, Buczkowski, Adamczewski 3:3 (30:24)
10. Vaculik, Jabłoński, Jonsson, Borowicz 3:3 (33:27)
11. Łaguta, Protasiewicz, Hampel, Hancock 3:3 (36:30)
12. Hancock, Jonsson, Gomólski, Zgardziński 2:4 (38:34)
13. Łoktajew, Jabłoński, Buczkowski, Vaculik 5:1 (43:35)
14. Vaculik, Łaguta, Jonsson, Jabłoński 1:5 (44:40)
15. Łaguta, Hampel, Protasiewicz, Hancock 3:3 (47:43)




Mecz finałowy:

Unia Leszno - Stal Gorzów 46:44
Po wyrównanym meczu minimalnie lepszą drużyną okazała się Unia wygrywając dwoma punktami. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie rewanżowe w Gorzowie, które wyłoni mistrza Polski, czy dwa punkty przewagi wystarczą....

Stal Gorzów - 44
1. Krzysztof Kasprzak - 10+1 (3,3,w,2*,1,1)
2. Linus Sundstroem - 5 (0,1,3,1,-)
3. Matej Zagar - 6+1 (0,3,2*,0,0,1)
4. Niels Kristian Iversen - ZZ
5. Piotr Świderski - 3+1 (1,1*,0,1,-)
6. Adrian Cyfer - 2 (0,2,0)
7. Bartosz Zmarzlik - 18 (3,3,0,3,3,3,3)

Unia Leszno - 46
9. Nicki Pedersen - 9 (2,3,1,3,d)
10. Damian Baliński - 1+1 (1*,0,-,-)
11. Grzegorz Zengota - 7+3 (1*,2*,1*,3,d)
12. Przemysław Pawlicki - 14+1 (2,3,2,3,2*,2)
13. Kenneth Bjerre - 7+1 (2,2,1,2*,-)
14. Piotr Pawlicki - 6+3 (1*,1*,0,2*,2)
15. Tobiasz Musielak - 2 (2,0,0)

Bieg po biegu:
1. Kasprzak, Pedersen, Baliński, Sundstroem 3:3
2. Zmarzlik, Musielak, Pi. Pawlicki, Cyfer 3:3 (6:6)
3. Kasprzak, Prz. Pawlicki, Zengota, Zagar 3:3 (9:9)
4. Zmarzlik, Bjerre, Świderski, Musielak 2:4 (11:13)
5. Prz. Pawlicki, Zengota, Sundstroem, Kasprzak (u/w) 5:1 (16:14)
6. Zagar, Bjerre, Pi. Pawlicki, Zmarzlik 3:3 (19:17)
7. Pedersen, Cyfer, Świderski, Baliński 3:3 (22:20)
8. Sundstroem, Kasprzak, Bjerre, Musielak 1:5 (23:25)
9. Zmarzlik, Zagar, Pedersen, Pi. Pawlicki 1:5 (24:30)
10. Zmarzlik, Prz. Pawlicki, Zengota, Świderski 3:3 (27:33)
11. Prz. Pawlicki, Bjerre, Sundstroem, Zagar 5:1 (32:34)
12. Zengota, Pi. Pawlicki, Kasprzak, Cyfer 5:1 (37:35)
13. Pedersen, Prz. Pawlicki, Świderski, Zagar 5:1 (42:36)
14. Zmarzlik, Pi. Pawlicki, Zagar, Zengota (d/start) 2:4 (44:40)
15. Zmarzlik, Prz. Pawlicki, Kasprzak, Pedersen (d/4) 2:4 (46:44)
__________________

Aaaamm [Team of Death]
(s8, mag, 313 lvl i ciągle rośnie)

Ostatnio edytowane przez Kamil12345 ; 28-09-2014 o 23:07
Odpowiedz z cytatem
  #3  
Stare 04-10-2014, 20:48
Awatar Kamil12345
Kamil12345 Kamil12345 jest offline
Wzór mądrości
 
Dołączył: May 2011
Gilde: Aaaamm - mag s8
Posty: 1,020
Kamil12345 jest naprawdę dobry/aKamil12345 jest naprawdę dobry/aKamil12345 jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Piotr Pawlicki nowym indywidualnym mistrzem świata juniorów! W rozegranym (4.10) 4. finale IMŚJ wygrał polak i dzięki czemu w klasyfikacji generalnej zapewnił sobie mistrzostwo. Drugim z zawodników jest również reprezentant Polski - Kacper Gomólski.


Wyniki turnieju w Pardubicach:
1. Kacper Gomólski (Polska) - 13 (3,3,2,2,3)
2. Mikkel Michelsen (Dania) - 12+3 (2,3,3,2,2)
3. Piotr Pawlicki (Polska) - 12+2 (2,3,3,3,1)
4. Nicklas Porsing (Dania) - 11 (3,3,1,3,1)
5. Jacob Thorssell (Szwecja) - 10 (2,2,1,3,2)
6. Krystian Pieszczek (Polska) - 9 (2,0,3,1,3)
7. Fredrik Engman (Szwecja) - 8 (0,d,2,3,3)
8. Vaclav Milik (Czechy) - 8 (1,2,3,0,2)
9. Lasse Bjerre (Dania) - 8 (3,1,2,2,0)
10. David Bellego (Francja) - 7 (0,2,1,1,3)
11. Mikkel Bech (Dania) - 7 (3,1,w,2,1)
12. Eduard Krcmar (Czechy) - 6 (1,1,2,0,2)
13. Nikolaj Busk Jakobsen (Dania) - 6 (1,2,1,1,1)
14. Szymon Woźniak (Polska) - 2 (1,0,0,1,0)
15. Jonas B. Andersen (Dania) - 1 (0,1,0,0,0)
16. Gino Manzares (USA) - 0 (d,d,0,0,-)
17. Zdenek Holub (Czechy) - 0 (0)
18. Michal Skurla (Czechy) - NS

Bieg po biegu:
1. Bech, Pawlicki, Milik, Bellego
2. Porsing, Thorssell, Woźniak, Andersen
3. Bjerre, Pieszczek, Krcmar, Manzares (d3)
4. Gomólski, Michelsen, Jakobsen, Engman
5. Michelsen, Milik, Andersen, Manzares (d4)
6. Gomólski, Bellego, Bjerre, Woźniak
7. Pawlicki, Thorssell, Krcmar, Engman (d4)
8. Porsing, Jakobsen, Bech, Pieszczek
9. Milik, Krcmar, Jakobsen, Woźniak
10. Pieszczek, Engman, Bellego, Andersen
11. Pawlicki, Gomólski, Porsing, Manzares
12. Michelsen, Bjerre, Thorssell, Bech (w/su)
13. Thorssell, Gomólski, Pieszczek, Milik
14. Porsing, Michelsen, Bellego, Krcmar
15. Pawlicki, Bjerre, Jakobsen, Andersen
16. Engman, Bech, Woźniak, Manzares
17. Engman, Milik, Porsing, Bjerre
18. Bellego, Thorssell, Jakobsen, Holub
19. Pieszczek, Michelsen, Pawlicki, Woźniak
20. Gomólski, Krcmar, Bech, Andersen

Bieg dodatkowy o 2. miejsce w zawodach:
21. Michelsen, Pawlicki


Klasyfikacja generalna:

1. Piotr Pawlicki (Polska) 42 punkty
2. Kacper Gomólski (Polska) 36
3. Mikkel Michelsen (Dania) 33
4. Vaclav Milik (Czechy 31
5. Nicklas Porsing (Dania) 28
6. Krystian Pieszczek (Polska) 26
7. Jacob Thorssell (Szwecja) 26
8. Lasse Bjerre (Dania) 24
9. Szymon Woźniak (Polska) 21
10. Mikkel Bech (Dania) 18
11. David Bellego (Francja) 17
12. Fredrik Engman (Szwecja) 17
13. Nikolaj Busk Jakobsen (Dania) 12
14. Jonas B. Andersen (Dania) 9
15. Łukasz Sówka (Polska) 7
16. Eduard Krcmar (Czechy) 6
17. Nicolas Vicentin (Włochy) 3
18 .Gino Manzares (USA 3)
19. Zdenek Holub (Czechy) 0




----------------------------------------------------------------------------------------
STAL GORZÓW MISTRZEM POLSKI W SEZONIE 2014!
SREBRO DLA UNII LESZNO!

Stal Gorzów - Unia Leszno 49:41

Gospodarze poradzili sobie i wygrali zdobywając mistrza Polski! GRATULACJE!


Unia Leszno - 41
1. Mikkel Michelsen - 0 (w,-,-,-)
2. Nicki Pedersen - 7 (2,0,2,0,3)
3. Grzegorz Zengota - 8+2 (1,2*,1,-,1*,3)
4. Kenneth Bjerre - 3 (0,3,0,-,-)
5. Przemysław Pawlicki - 6+1 (0,w,1,3,2*)
6. Piotr Pawlicki - 11+1 (t,3,2,2,2,2*)
7. Tobiasz Musielak - 6 (2,2,u,2,0)

Stal Gorzów - 49
9. Krzysztof Kasprzak - 11+1 (3,2*,1,3,2,-)
10. Linus Sundstroem - 10+1 (1,3,2*,3,1)
11. Matej Zagar - 12+1 (3,2,3,3,1*,0)
12. Niels Kristian Iversen - ZZ
13. Piotr Świderski - 1 (1,d,-,-,d)
14. Adrian Cyfer - 4 (1,1,1,1,0)
15. Bartosz Zmarzlik - 11+1 (3,3,1*,3,w,1)

Bieg po biegu:
1. Kasprzak, Pedersen, Sundstroem, Michelsen (w) 4:2
2. Zmarzlik, Musielak, Cyfer, Pi. Pawlicki (t) 4:2 (8:4)
3. Zagar, Kasprzak, Zengota, Bjerre 5:1 (13:5)
4. Zmarzlik, Musielak, Świderski, Prz. Pawlicki 4:2 (17:7)
5. Pi. Pawlicki, Zagar, Zmarzlik, Pedersen 3:3 (20:10)
6. Bjerre, Zengota, Cyfer, Świderski (d/4) 1:5 (21:15)
7. Sundstroem, Pi. Pawlicki, Kasprzak, Prz. Pawlicki (w) 4:2 (25:17)
8. Zmarzlik, Pedersen, Cyfer, Musielak (u/3) 4:2 (29:19)
9. Kasprzak, Sundstroem, Zengota, Bjerre 5:1 (34:20)
10. Zagar, Musielak, Prz. Pawlicki, Zmarzlik (u/w) 3:3 (37:23)
11. Sundstroem, Pi. Pawlicki, Cyfer, Pedersen 4:2 (41:25)
12. Zagar, Pi. Pawlicki, Zengota, Cyfer 3:3 (44:28)
13. Prz. Pawlicki, Kasprzak, Zagar, Musielak 3:3 (47:31)
14. Pedersen, Pi. Pawlicki, Sundstroem, Świderski (d/4) 1:5 (48:36)
15. Zengota, Prz. Pawlicki, Zmarzlik, Zagar 1:5 (49:41)




BRĄZOWY MEDAL DLA UNII TARNÓW!

Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra 63:27

Gospodarze roznieśli gości i zdobyli brązowy medal DMP!

Falubaz Zielona Góra - 27
1. Jarosław Hampel - 4 (0,1,1,2,0)
2. Aleksandr Łoktajew - 1 (1,d,0,-)
3. Piotr Protasiewicz - 10 (0,2,2,2,3,1)
4. Krzysztof Jabłoński - 2 (1,1,0,0,-)
5. Andreas Jonsson - 8 (1,2,2,0,1,2)
6. Kamil Adamczewski - 1 (w,0,1)
7. Adam Strzelec - 1 (1,0,u)

Unia Tarnów - 63
9. Martin Vaculik - 10 (3,1,3,3,u)
10. Krzysztof Buczkowski - 7+1 (2*,3,1,1)
11. Artiom Łaguta - 9+1 (2*,3,1,3,-)
12. Greg Hancock - 12+2 (3,2*,3,2*,2)
13. Janusz Kołodziej - 15 (3,3,3,3,3)
14. Ernest Koza - 2+1 (2*,w,d)
15. Kacper Gomólski - 8+3 (3,2*,2*,1*)

Bieg po biegu:
1. Vaculik, Buczkowski, Łoktajew, Hampel 5:1
2. Gomólski, Koza, Strzelec, Adamczewski (u/w) 5:1 (10:2)
3. Hancock, Łaguta, Jabłoński, Protasiewicz 5:1 (15:3)
4. Kołodziej, Gomólski, Jonsson, Strzelec 5:1 (20:4)
5. Łaguta, Hancock, Hampel, Łoktajew (d/4) 5:1 (25:5)
6. Kołodziej, Protasiewicz, Jabłoński, Koza (u/w) 3:3 (28:8)
7. Buczkowski, Jonsson, Vaculik, Adamczewski 4:2 (32:10)
8. Kołodziej, Gomólski, Hampel, Łoktajew 5:1 (37:11)
9. Vaculik, Protasiewicz, Buczkowski, Jabłoński 4:2 (41:13)
10. Hancock, Jonsson, Łaguta, Strzelec (u/4) 4:2 (45:15)
11. Kołodziej, Protasiewicz, Buczkowski, Jonsson 4:2 (49:17)
12. Łaguta, Hampel, Adamczewski, Koza (d/4) 3:3 (52:20)
13. Vaculik, Hancock, Jonsson, Jabłoński 5:1 (57:21)
14. Protasiewicz, Hancock, Gomólski, Hampel 3:3 (60:24)
15. Kołodziej, Jonsson, Protasiewicz, Vaculik (u/3) 3:3 (63:27)



Natomiast w finale I ligi w meczu Stal Rzeszów - Orzeł Łódź, rzeszowianie wygrali 55:35 i awansowali do Ekstraligi.
Przegrani (Orzeł Łódź) będzie jeździł w barażach o awans z drużyna Włókniarza Częstochowy (jeśli do tego meczu w ogóle dojdzie).




----------------------------------------------------------------------------------------

TABELA:

- Ekstraliga:
1. STAL GORZÓW - DMP 2014.
2. UNIA LESZNO - srebrny medalista DMP
3. UNIA TARNÓW - brązowy medalista DMP
4. FALUBAZ ZIELONA GÓRA
5. APATOR TORUŃ
6. SPARTA WROCŁAW
7. WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA - walka w barażach z Orłem Łódź o utrzymanie/Klub nie otrzymał licencji na starty w ekstralidze na rok 2015 - jest możliwość stworzenia nowego klubu przez Stowarzyszenie i zaczęcie od nowa w II lidze/
8. WYBRZEŻE GDAŃSK - spadek do I ligi

- I liga:
1. STAL RZESZÓW - awans do Ekstraligi
2. ORZEŁ ŁÓDŹ - baraż o awans z drużyną z Częstochowy/ Odmowa startów w barażach/
3. GKM GRUDZIĄDZ
4. START GNIEZNO
5. POLONIA BYDGOSZCZ
6. LOKOMOTIV DAUGAVPILS
7. ROW RYBNIK
8. MOTOR LUBLIN - spadek do II ligi

- II liga:
1. Ostrovia Ostrów - awans do I ligi Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków 61:28
2. Wanda Kraków
---
3. KSM KROSNO
4. VICTORIA PIŁA
5. KOLEJARZ RAWICZ
6. KOLEJARZ OPOLE
__________________

Aaaamm [Team of Death]
(s8, mag, 313 lvl i ciągle rośnie)

Ostatnio edytowane przez Kamil12345 ; 16-10-2014 o 19:13
Odpowiedz z cytatem
  #4  
Stare 11-10-2014, 23:50
Awatar Kamil12345
Kamil12345 Kamil12345 jest offline
Wzór mądrości
 
Dołączył: May 2011
Gilde: Aaaamm - mag s8
Posty: 1,020
Kamil12345 jest naprawdę dobry/aKamil12345 jest naprawdę dobry/aKamil12345 jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Greg Hancock indywidualnym mistrzem świata! Reprezentant Polski - Krzysztof Kasprzak ze srebrnym medalem! W biegu dodatkowym o trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej, brąz zapewnił sobie N. Pedersen!

Wyniki:
1. Krzysztof Kasprzak (Polska) - 17 (2,2,2,3,3,2,3) + 1. miejsce w finale
2. Andreas Jonsson (Szwecja) - 17 (2,3,3,2,2,3,2) + 2. miejsce w finale
3. Jarosław Hampel (Polska) - 11 (3,0,1,3,1,2,1) + 3. miejsce w finale
4. Nicki Pedersen (Dania) - 14 (2,2,3,3,1,3) + wykluczenie w finale
5. Greg Hancock (USA) - 13 (3,3,2,2,3,d)
6. Tai Woffinden (Wielka Brytania) - 9 (1,1,0,3,3,1)
7. Adrian Miedziński (Polska) - 9 (w,3,2,1,2,1)
8. Kenneth Bjerre (Dania) - 8 (0,0,3,2,3,0)
9. Chris Holder (Australlia) - 7 (2,3,1,1,0)
10. Maciej Janowski (Polska) - 7 (d,2,3,1,1)
11. Troy Batchelor (Australia) - 6 (1,1,2,2,0)
12. Matej Zagar (Słowenia) - 5 (3,1,1,0,0)
13. Paweł Przedpełski (Polska) - 4 (3,1,0)
14. Martin Smolinski (Niemcy) - 4 (1,0,0,1,2)
15. Chris Harris (Wielka Brytania) - 4 (1,1,0,0,2)
16. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 3 (w,2,0,0,1)
17. Oskar Fajfer (Polska) - 0 (0,0)
18. Michael Jepsen Jensen (Dania) - 0 (u/-,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Zagar, Pedersen, Smolinski, Janowski (d3)
2. Hancock, Jonsson, Batchelor, Bjerre
3. Hampel, Kasprzak, Woffinden, Miedziński
4. Przepełski, Holder, Harris, Lindgren (w/su) (Jepsen Jensen u/-)
5. Hancock, Kasprzak, Zagar, Fajfer
6. Holder, Pedersen, Woffinden, Bjerre
7. Miedziński, Lindgren, Batchelor, Smolinski
8. Jonsson, Janowski, Harris, Hampel
9. Bjerre, Miedziński, Zagar, Harris
10. Pedersen, Hancock, Hampel, Lindgren
11. Jonsson, Kasprzak, Holder, Smolinski
12. Janowski, Batchelor, Przedpełski, Woffinden
13. Hampel, Batchelor, Holder, Zagar
14. Pedersen, Jonsson, Miedziński, Fajfer
15. Woffinden, Hancock, Smolinski, Harris
16. Kasprzak, Bjerre, Janowski, Lindgren
17. Woffinden, Jonsson, Lindgren, Zagar
18. Kasprzak, Harris, Pedersen, Batchelor
19. Bjerre, Smolinski, Hampel, Przedpełski
20. Hancock, Miedziński, Janowski, Holder

Półfinały:
21. Pedersen, Hampel, Woffinden, Hancock (d4)
22. Jonsson, Kasprzak, Miedziński, Bjerre

Finał:
23. Kasprzak, Jonsson, Hampel, Pedersen (w/su)

Bieg o 3. miejsce w klasyfikacji generalnej:
24. Pedersen, Woffinden


--------------------------------------------------------------------------

Reprezentacja Polski przegrała towarzyski mecz z Resztą Świata! Zawody rozgrywane w Rybniku (12.10) wygrane na korzyść Reszty Świata 50:40.

Reszta Świata - 50
1. Grigorij Łaguta - 11+2 (2*,2,3,3,1*)
2. Matej Zagar - 8+2 (3,1*,1,2*,1)
3. Peter Kildemand - 7 (1,2,1,0,3)
4. Andreas Jonsson - 11+1 (3,1*,3,2,2)
5. Jason Doyle - 9+1 (2,3,d,1*,3)
6. Dakota North - 4 (0,t,1,2,1)

Polska - 40
9. Tomasz Gollob - 2 (0,1,0,1,0)
10. Piotr Pawlicki - 9 (2,2,2,3,0)
11. Jarosław Hampel - 5 (1,0,2,0,2)
12. Bartosz Zmarzlik - 12 (3,3,0,3,3)
13. Krzysztof Kasprzak - 5+1 (d,3,2*,0,0)
14. Kacper Woryna - 7 (1,0,3,1,2)

Bieg po biegu:
1. (66,96) Zmarzlik, Doyle, Hampel, North 4:2
2. (67,99) Jonsson, Pawlicki, Kildemand, Gollob 2:4 (6:6)
3. (66,69) Zagar, Łaguta, Woryna, Kasprzak (d/4) 1:5 (7:11)
4. (66,91) Doyle, Pawlicki, Gollob, North (t) 3:3 (10:14)
5. (66,64) Kasprzak, Kildemand, Jonsson, Woryna 3:3 (13:17)
6. (65,81) Zmarzlik, Łaguta, Zagar, Hampel 3:3 (16:20)
7. (66,88) Woryna, Kasprzak, North, Doyle (d/4) 5:1 (21:21)
8. (66,80) Jonsson, Hampel, Kildemand, Zmarzlik 2:4 (23:25)
9. (66,64) Łaguta, Pawlicki, Zagar, Gollob 2:4 (25:29)
10. (66,23) Zmarzlik, North, Doyle, Hampel 3:3 (28:32)
11. (67,24) Pawlicki, Jonsson, Gollob, Kildemand 4:2 (32:34)
12. (66,16) Łaguta, Zagar, Woryna, Kasprzak 1:5 (33:39)
13. (67,30) Kildemand, Hampel, North, Gollob 2:4 (35:43)
14. (67,94) Doyle, Woryna, Zagar, Kasprzak 2:4 (37:47)
15. (67,55) Zmarzlik, Jonsson, Łaguta, Pawlicki 3:3 (40:50)


------------------------------------------------------------------------------------

Finał złotego kasku w Rawiczu (12.10). Zawody wygrał polak - Przemysław Pawlicki, za nim na podium Gomólski oraz Walasek.

Klasyfikacja:
1. Przemysław Pawlicki (Fogo Unia Leszno) - 13 (3,3,2,2,3)
2. Kacper Gomólski (Grupa Azoty Unia Tarnów) - 11+3 (3,3,0,3,2)
3. Grzegorz Walasek (KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa) - 11+2 (3,1,3,3,1)
4. Damian Baliński (Fogo Unia Leszno) - 10 (1,3,3,1,2)
5. Krzysztof Buczkowski (Grupa Azoty Unia Tarnów) - 9+3 (3,2,2,0,2)
6. Adrian Miedziński (Unibax Toruń) - 9+2 (2,w,1,3,3)
7. Robert Miśkowiak (KMŻ Lublin) - 9+w (1,2,3,d,3)
8. Sebastian Ułamek (GKM Grudziądz) - 8 (2,0,0,3,3)
9. Piotr Świderski (Stal Gorzów) - 8 (1,3,2,1,1)
10. Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno) - 7 (2,0,3,2,0)
11. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) - 6 (0,2,2,0,2)
12. Piotr Protasiewicz (SPAR Falubaz Zielona Góra) - 6 (0,2,1,2,1)
13. Kamil Brzozowski (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia) - 6 (2,1,1,2,d)
14. Mirosław Jabłoński (KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa) - 3 (0,1,0,1,1)
15. Karol Baran (Speedway Wanda Instal Kraków) - 2 (0,1,1,d,-)
16. Paweł Miesiąc (PGE Marma Rzeszów) - 1 (1,0,t,0,-)
17. Sebastian Niedźwiedź (Kolejarz Rawag Rawicz) - 0 (d,u)
18. Marcel Kajzer (Kolejarz Rawag Rawicz) - 0 (d)

Bieg po biegu:
1. Gomólski, Zengota, Miesiąc, Baran
2. Walasek, Miedziński, Miśkowiak, Protasiewicz
3. Pawlicki, Brzozowski, Baliński, Jabłoński
4. Buczkowski, Ułamek, Świderski, Janowski
5. Gomólski, Jabłoński, Buczkowski, Miedziński (w/zdubl.)
6. Świderski, Protasiewicz, Brzozowski, Zengota
7. Baliński, Miśkowiak, Baran, Ułamek
8. Pawlicki, Janowski, Walasek, Miesiąc
9. Baliński, Janowski, Protasiewicz, Gomólski
10. Zengota, Pawlicki, Miedziński, Ułamek
11. Walasek, Świderski, Baran, Jabłoński
12. Miśkowiak, Buczkowski, Brzozowski, Niedźwiedź (d4), Miesiąc (t)
13. Gomólski, Pawlicki, Świderski, Miśkowiak (d4)
14. Walasek, Zengota, Baliński, Buczkowski
15. Miedziński, Brzozowski, Janowski, Baran (d/start)
16. Ułamek, Protasiewicz, Jabłoński, Miesiąc
17. Ułamek, Gomólski, Walasek, Brzozowski (d4)
18. Miśkowiak, Janowski, Jabłoński, Zengota
19. Pawlicki, Buczkowski, Protasiewicz, Kajzer (d4)
20. Miedziński, Baliński, Świderski, Niedźwiedź (u3)

Bieg o 5. miejsce: Buczkowski, Miedziński, Miśkowiak (w/u)
Bieg o 2. miejsce: Gomólski, Walasek
Bieg o Puchar Burmistrza Rawicza: Pawlicki, Gomólski, Baliński (d2), Walasek (w/2 min)
__________________

Aaaamm [Team of Death]
(s8, mag, 313 lvl i ciągle rośnie)

Ostatnio edytowane przez Kamil12345 ; 12-10-2014 o 20:59
Odpowiedz z cytatem
  #5  
Stare 19-10-2014, 09:43
Awatar Kamil12345
Kamil12345 Kamil12345 jest offline
Wzór mądrości
 
Dołączył: May 2011
Gilde: Aaaamm - mag s8
Posty: 1,020
Kamil12345 jest naprawdę dobry/aKamil12345 jest naprawdę dobry/aKamil12345 jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

FIM World Speedway League w Zielonej Górze odbył się 18.10 i zakończył się zwycięstwem dla drużyny Piraterna Motala. To pierwszy historyczny taki turniej, jak zapowiadają organizatorzy planują rozgrywać go rokrocznie.

Punktacja:

I Piraterna Motala - 36 pkt
1. Jason Doyle - 7 (2,3,0,2)
2. Matej Zagar - 8 (2,1,2,3)
3. Piotr Pawlicki - 8 (1,3,2,2)
4. Linus Sundstroem (c)- 7 (3,2,2,d)
5. Rory Schlein - 6 (1,0,2,3)

II Poole Pirates - 32 pkt
1. Leon Madsen - 8 (2,2,1,3)
2. Grzegorz Walasek - 9 (3,2,3,1)
3. Maciej Janowski (c)- 4 (0,1,2,1)
4. Przemysław Pawlicki - 4 (0,1,0,3)
5. Thomas H. Jonasson - 7 (2,2,3,w)

III SPAR Falubaz Zielona Góra - 30 pkt
1. Piotr Protasiewicz (c) - 6 (3,2,1,u)
2. Jarosław Hampel - 5 (3,0,0,2)
3. Andreas Jonsson - 8 (2,3,3,u/-)
4. Krzysztof Jabłoński - 4 (0,0,1,3)
5. Kamil Adamczewski - 7 (3,1,1,w,2)

IV Esbjerg Motorsport - 19 pkt
1. Grzegorz Zengota - 10 (0,3,3,3,1)
2. Chris Harris - 1 (1,0,-,0)
3. Mikkel Bech (c)- 1 (1,0,0,0)
4. Peter Kildemand - 6 (1,1,1,3,w)
5. Rene Bach - 1 (0,-,0,1)

Bieg po biegu:
1. Sundstroem, Madsen, Harris, Jabłoński
2. Walasek, Jonsson, Pi. Pawlicki, Zengota
3. Hampel, Doyle, Bech, Prz. Pawlicki
4. Protasiewicz, Zagar, Kildemand, Janowski
5. Adamczewski, Jonasson, Schlein, Bach
6. Doyle, Walasek, Kildemand, Jabłoński
7. Jonsson, Madsen, Zagar, Bech
8. Zengota, Sundstroem, Janowski, Hampel
9. Pi. Pawlicki, Protasiewicz, Prz. Pawlicki, Harris
10. Zengota, Jonasson, Adamczewski, Schlein
11. Zengota, Zagar, Jabłoński, Prz. Pawlicki
12. Jonsson, Janowski, Kildemand, Doyle
13. Kildemand, Pi. Pawlicki, Madsen, Hampel
14. Walasek, Sundstroem, Protasiewicz, Bech
15. Jonasson, Schlein, Adamczewski, Bach
16. Prz. Pawlicki, Sundstroem (d), Adamczewski (w), Kildemand (w)
17. Jabłoński, Pi. Pawlicki, Janowski, Bech
18. Zagar, Hampel, Walasek, Harris
19. Schlein, Adamczewski, Bach, Jonasson (w/2min)
20. Madsen, Doyle, Zengota, Protasiewicz (u)


---------------------------------------------------------------------------------------------

W rozgrywanym finale Mistrzostw Polski Par Klubowych (19.10) w Gorzowie zwyciężyli zawodnicy Stali Gorzów. Na podium stanęli również drużyny Torunia i Tarnowa.

1. Stal Gorzów - 28 pkt.
11. Krzysztof Kasprzak - 14 (3,2,2,3,2,2)
12. Bartosz Zmarzlik - 14 (w,3,3,2,3,3)
20. Adrian Cyfer - NS

2. Apator Toruń - 26 pkt.
9. Oskar Fajfer - 12 (1,2,3,2,1,3)
10. Paweł Przedpełski - 14 (2,3,1,3,3,2)

3. Unia Tarnów - 19 pkt.
7. Krzysztof Buczkowski - 9 (1,0,3,3,1,1)
8. Kacper Gomólski - 10 (2,1,2,2,3,0)

4. ROW Rybnik - 15 pkt.
1. Michał Szczepaniak - 7 (2,3,1,1,0,0)
2. Rafał Szombierski - 8 (1,1,2,0,2,2)

5. GKM Grudziądz - 14 pkt.
5. Daniel Jeleniewski - 0 (0,0,-,-,0,d)
6. Sebastian Ułamek - 14 (3,3,3,1,3,1)
17. Mike Trzensiok - 0 (d,u)

6. Motor Lublin - 13 pkt.
13. Dawid Lampart - 9 (2,1,2,u,1,3)
14. Robert Miśkowiak - 4 (0,w,0,1,2,1)

7. SPAR Falubaz Zielona Góra - 11 pkt.
3. Kamil Adamczewski - 5 (0,2,0,-,1,2)
4. Krzysztof Jabłoński - 6 (3,1,1,1,-,-)
16. Alex Zgardziński - 0 (w)

Bieg po biegu:
1. Jabłoński, Szczepaniak, Szombierski, Adamczewski
2. Ułamek, Gomólski, Buczkowski, Jeleniewski
3. Kasprzak, Przedpełski, Fajfer, Zmarzlik (w/u)
4. Szczepaniak, Lampart, Szombierski, Miśkowiak
5. Ułamek, Adamczewski, Jabłoński, Jeleniewski
6. Przedpełski, Fajfer, Gomólski, Buczkowski
7. Zmarzlik, Kasprzak, Lampart, Miśkowiak (w/u)
8. Ułamek, Szombierski, Szczepaniak, Trzensiok (d)
9. Buczkowski, Gomólski, Jabłoński, Adamczewski
10. Fajfer, Lampart, Przedpełski, Miśkowiak
11. Zmarzlik, Kasprzak, Szczepaniak, Szombierski
12. Przedpełski, Fajfer, Jabłoński, Zgardziński (w/su)
13. Kasprzak, Zmarzlik, Ułamek, Trzensiok (u3)
14. Buczkowski, Gomólski, Miśkowiak, Lampart (u4)
15. Przedpełski, Szombierski, Fajfer, Szczepaniak
16. Zmarzlik, Kasprzak, Adamczewski, Jabłoński (ns)
17. Ułamek, Miśkowiak, Lampart, Jeleniewski
18. Gomólski, Szombierski, Buczkowski, Szczepaniak
19. Lampart, Adamczewski, Miśkowiak, Jabłoński (ns)
20. Fajfer, Przedpełski, Ułamek, Jeleniewski (d4)
21. Zmarzlik, Kasprzak, Buczkowski, Gomólski
__________________

Aaaamm [Team of Death]
(s8, mag, 313 lvl i ciągle rośnie)

Ostatnio edytowane przez Kamil12345 ; 19-10-2014 o 20:21
Odpowiedz z cytatem
  #6  
Stare 25-10-2014, 20:37
Awatar Kamil12345
Kamil12345 Kamil12345 jest offline
Wzór mądrości
 
Dołączył: May 2011
Gilde: Aaaamm - mag s8
Posty: 1,020
Kamil12345 jest naprawdę dobry/aKamil12345 jest naprawdę dobry/aKamil12345 jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

44. Memoriał im. Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego w Częstochowie

W sobotę (25.10) na częstochowskim owalu rozegrany został 44. 44. Memoriał im. Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego. Memoriał bez wielkich nazwisk, ale ważny dla przyszłości żużla w "Świętym Mieście". Z dorobkiem 15. punktów na koncie wygrał zawody Bartosz Smektała.

Wyniki:
1. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Dawid Lampart (KMŻ Lublin) - 14 (2,3,3,3,3)
3. Jakub Jamróg (Orzeł Łódź) - 11 (3,3,0,3,2)
4. Karol Baran (Speedway Wanda Instal Kraków) - 11 (2,1,3,2,3)
5. Rafał Szombierski (ŻKS ROW Rybnik) - 11 (1,3,2,3,2)
6. Artur Czaja (SCKM Włókniarz Częstochowa) - 8 (0,2,2,1,3)
7. Borys Miturski (GKM Grudziądz) - 7 (3,1,1,0,2)
8. Dawid Stachyra (ŻKS ROW Rybnik) - 7 (2,2,2,1,w)
9. Edward Mazur (Orzeł Łódź) - 6 (0,0,3,2,1)
10. Hubert Łęgowik (SCKM Włókniarz Częstochowa) - 5 (3,0,2,w,-)
11. Przemysław Portas (KSM Krosno) - 5 (2,0,0,1,2)
12. Damian Dąbrowski (Grupa Azoty Unia Tarnów) - 5 (0,2,1,2,0)
13. Rafał Malczewski (SCKM Włókniarz Częstochowa) - 5 (d,2,0,2,1)
14. Marcel Kajzer (Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz) - 5 (1,1,1,1,1)
15. Daniel Kaczmarek (Speedway Wanda Instal Kraków) - 3 (1,1,1,0,0)
16. Bartosz Pych (SCKM Włókniarz Częstochowa) - 2 (1,0,0,0,1)

Bieg po biegu:
1. Miturski, Portas, Pych, Malczewski (d4)
2. Łęgowik, Stachyra, Kajzer, Czaja
3. Jamróg, Baran, Szombierski, Mazur
4. Smektała, Lampart, Kaczmarek, Dąbrowski
5. Szombierski, Dąbrowski, Miturski, Łęgowik
6. Smektała, Czaja, Baran, Pych
7. Jamróg, Stachyra, Kaczmarek, Portas
8. Lampart, Malczewski, Kajzer, Mazur
9. Lampart, Czaja, Miturski, Jamróg
10. Mazur, Łęgowik, Kaczmarek, Pych
11. Smektała, Szombierski, Kajzer, Portas
12. Baran, Stachyra, Dąbrowski, Malczewski
13. Smektała, Mazur, Stachyra, Miturski
14. Jamróg, Dąbrowski, Kajzer, Pych
15. Lampart, Baran, Portas, Łęgowik (w/2min.)
16. Szombierski, Malczewski, Czaja, Kaczmarek
17. Baran, Miturski, Kajzer, Kaczmarek
18. Lampart, Szombierski, Pych, Stachyra (w/u)
19. Czaja, Portas, Mazur, Dąbrowski
20. Smektała, Jamróg, Malczewski, Łęgowik (ns)



----------------------------------------------------------------


Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza
20 października w Grudziądzu odbył się turniej o puchar prezydenta miasta. Zawody wygrała drużyna "Ocetix", która zapewniła sobie wygraną w biegu dodatkowym.


Wyniki:

Drużyna Ocetix - 31+3
1. Daniel Jeleniewski - 10+3 (d,1,3,3,3)
2. Robert Miśkowiak - 8 (1,3,d,3,1)
3. Mike Trzensiok - 3 (0,0,0,0,3)
4. Patryk Dolny - 10 (1,2,2,2,3)

Drużyna Pogan Racing - 31+2
1. Sebastian Ułamek - 12 (3,3,3,0,3)
2. Mariusz Puszakowski - 6 (3,1,d,2,u)
3. Damian Baliński - 6 (1,3,2,0,w)
4. Krystian Pieszczek - 7+2 (2,1,1,3,0)

III. Drużyna Delta Trade - 30
1. Rafał Okoniewski - 8 (3,0,3,2,w)
2. Norbert Kościuch - 6 (0,2,1,1,2)
3. Andrzej Lebiediew - 8 (2,2,2,1,1)
4. Marcin Nowak - 8 (2,0,3,1,2)

IV. Drużyna City Parking Group - 28
1. Krzysztof Buczkowski - 10 (3,3,1,1,2)
2. Marcin Jędrzejewski - 4 (2,1,0,0,1)
3. Mikkel Bech - 10 (1,2,2,3,2)
4. Szymon Woźniak - 4 (0,0,1,2,1)


Bieg po biegu:
1. Buczkowski, Pieszczek, Dolny, Kościuch
2. Okoniewski, Jędrzejewski, Baliński, Trzensiok
3. Ułamek, Lebiediew, Miśkowiak, Woźniak
4. Puszakowski, Nowak, Bech, Jeleniewski (d4)
5. Ułamek, Dolny, Jędrzejewski, Nowak
6. Buczkowski, Lebiediew, Puszakowski, Trzensiok
7. Miśkowiak, Bech, Pieszczek, Okoniewski
8. Baliński, Kościuch, Jeleniewski, Woźniak
9. Okoniewski, Dolny, Woźniak, Puszakowski (d4)
10. Ułamek, Bech, Kościuch, Trzensiok
11. Nowak, Baliński, Buczkowski, Miśkowiak (d4)
12. Jeleniewski, Lebiediew, Pieszczek, Jędrzejewski
13. Pieszczek, Woźniak, Nowak, Trzensiok
14. Bech, Dolny, Lebiediew, Baliński
15. Miśkowiak, Puszakowski, Kościuch, Jędrzejewski
16. Jeleniewski, Okoniewski, Buczkowski, Ułamek
17. Trzensiok, Kościuch, Woźniak, Puszakowski (u4)
18. Dolny, Nowak, Jędrzejewski, Baliński (w/2min.)
19. Jeleniewski, Bech, Lebiediew, Pieszczek
20. Ułamek, Buczkowski, Miśkowiak, Okoniewski (w/2min.)

Bieg dodatkowy o zwycięstwo w zawodach:
21. Jeleniewski, Pieszczek

Bieg memoriałowy pamięci Roberta Dadosa i Grzegorza Knappa:
22. Buczkowski, Puszakowski

Wyścig legend:
Markuszewski, Kempiński, Kędziora, Szydlik
__________________

Aaaamm [Team of Death]
(s8, mag, 313 lvl i ciągle rośnie)
Odpowiedz z cytatem
  #7  
Stare 11-11-2014, 21:57
Awatar Kamil12345
Kamil12345 Kamil12345 jest offline
Wzór mądrości
 
Dołączył: May 2011
Gilde: Aaaamm - mag s8
Posty: 1,020
Kamil12345 jest naprawdę dobry/aKamil12345 jest naprawdę dobry/aKamil12345 jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Po sezonie sportowym nastał sezon ogórkowy. Czas na budowanie składów, budżetów na przyszły sezon.

Pierwszym z newsów dotyczących transferów to informacja o przejściu z Torunia do Leszna Emila Sajfutdinowa.
Drużyna z Torunia zmieniła nazwę, pod którą będą jeździć w sezonie 2015 - KS Toruń.

Dziką kartę do żużlowej ekstraligi otrzymuje na sezon 2015 drużyna z Grudziądza - GKM.

Problemy w drużynie tarnowskiej Unii. Ze stanowiska trenera odszedł Marek Cieślak, który od nowego sezonu będzie prawdopodobnie trenerem w Ostrowie.

Również po przerwie w Poznaniu liczą na zorganizowanie żużlowych zawodów pod szyldem PZMu. Poparcie mieszkańców i środki z budżetu obywatelskiego wskazują na to, że od 2016 roku liga w Poznaniu ruszy na dobre i można spodziewać się nowej drużyny.
__________________

Aaaamm [Team of Death]
(s8, mag, 313 lvl i ciągle rośnie)
Odpowiedz z cytatem
  #8  
Stare 23-12-2014, 15:45
Awatar Kamil12345
Kamil12345 Kamil12345 jest offline
Wzór mądrości
 
Dołączył: May 2011
Gilde: Aaaamm - mag s8
Posty: 1,020
Kamil12345 jest naprawdę dobry/aKamil12345 jest naprawdę dobry/aKamil12345 jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Znane jest już jakie drużyny będą jeździły w danych ligach.


Ekstraliga:
Unia Leszno
Sparta Wrocław
GKM Grudziądz
KS Toruń
Unia Tarnów
Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów
Stal Rzeszów


I liga:
Start Gniezno
Lokomotiv Daugavpils
ŻKS Ostrovia Ostrów
Orzeł Łódź
Polonia Bydgoszcz
Wanda Kraków
ROW Rybnik


II liga:
Kolejarz Opole
Kolejarz Rawicz
KMŻ Lublin
KSM Krosno
Włókniarz Częstochowa
Victoria Piła
Wybrzeże Gdańsk
__________________

Aaaamm [Team of Death]
(s8, mag, 313 lvl i ciągle rośnie)
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Tagi
aktualności, news, speedway, żużel

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Aktywny(e)
EmotikonyAktywny(e)
[IMG] kod jest Aktywny(e)
Kod HTML jest wyłączony

Przeskocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright Š by 'Playa Games GmbH'