Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Offtopic > Sport

Sport Informacje dotyczące wydarzeń sportowych, sporadycznie konkursy.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
  #1  
Stare 07-09-2014, 20:45
Awatar Kamil12345
Kamil12345 Kamil12345 jest offline
Wzór mądrości
 
Dołączył: May 2011
Gilde: Aaaamm - mag s8
Posty: 1,020
Kamil12345 jest naprawdę dobry/aKamil12345 jest naprawdę dobry/aKamil12345 jest naprawdę dobry/a
Domyślnie 14. runda ENEA Ekstraligi (6-7 wrzesień 2014)

Za nami ostatnia kolejka rudny zasadniczej żużlowej ekstraligi. Poniżej prezentuje wyniki:

Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra 45:45 (6 wrzesień)

W okrojonym składzie gospodarze wywalczyli remis. To i tak zaskoczenie, że w sumie z 2 punktującymi zawodnikami udało im się zdobyć punkt.

Falubaz Zielona Góra - 45
1. Jarosław Hampel - 11 (3,2,2,2,2)
2. Aleksandr Łoktajew - 4+2 (1,1*,1*,1)
3. Andreas Jonsson - 8 (2,2,0,3,1)
4. Mikkel Bech - 7+3 (1*,1*,3,2*,w)
5. Piotr Protasiewicz - 8+1 (d,2*,3,3,w)
6. Kamil Adamczewski - 4 (d,3,1)
7. Alex Zgardziński - 3 (1,1,1)

Unia Tarnów - 45
9. Patryk Rolnicki - NS (-,-,-,-)
10. Mateusz Borowicz - 2+1 (0,1,1*,0,-)
11. Artiom Łaguta - 17 (3,3,2,3,3,3)
12. Damian Dąbrowski - 1 (0,0,w,1,-)
13. Janusz Kołodziej - 14+1 (3,3,3,2,2*,1)
14. Kacper Gomólski - 7 (2,3,0,2,t)
15. Ernest Koza - 4+1 (2*,2*,0,0,t)

Bieg po biegu:
1. Hampel, Gomólski, Łoktajew, Borowicz 2:4
2. Gomólski, Koza, Zgardziński, Adamczewski (d/4) 5:1 (7:5)
3. Łaguta, Jonsson, Bech, Dąbrowski 3:3 (10:8)
4. Kołodziej, Koza, Zgardziński, Protasiewicz (d/3) 5:1 (15:9)
5. Łaguta, Hampel, Łoktajew, Dąbrowski 3:3 (18:12)
6. Kołodziej, Jonsson, Bech, Gomólski 3:3 (21:15)
7. Adamczewski, Protasiewicz, Borowicz, Koza 1:5 (22:20)
8. Kołodziej, Hampel, Łoktajew, Koza 3:3 (25:23)
9. Bech, Gomólski, Borowicz, Jonsson 3:3 (28:26)
10. Protasiewicz, Łaguta, Zgardziński, Dąbrowski (u/w) 2:4 (30:30)
11. Jonsson, Kołodziej, Łoktajew, Borowicz 2:4 (32:34)
12. Łaguta, Hampel, Adamczewski, Gomólski (t) 3:3 (35:37)
13. Protasiewicz, Bech, Dąbrowski, Koza (t) 1:5 (36:42)
14. Łaguta, Kołodziej, Jonsson, Bech (u/w) 5:1 (41:43)
15. Łaguta, Hampel, Kołodziej, Protasiewicz (w) 4:2 (45:45)



Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno 35:55 (7 wrzesień)

Gospodarze przegrali wysoko czym zagwarantowali sobie walkę z barażach o utrzymanie w ekstralidze.

Unia Leszno - 55:
1. Tobiasz Musielak - 14+1 (3,3,2*,3,3)
2. Damian Baliński - 8+1 (1,2*,3,2,0)
3. Grzegorz Zengota - 7+1 (3,1,2*,1,-)
4. Kenneth Bjerre - 10+2 (2*,0,3,3,2*)
5. Mikkel Michelsen - 3 (d,3,0,0)
6. Bartosz Smektała - 2+1 (0,0,2*)
7. Piotr Pawlicki - 11 (3,2,3,3)

Włókniarz Częstochowa - 35:
9. Peter Kildemand - 7 (2,2,0,2,1)
10. Mirosław Jabłoński - 2+1 (0,1*,1,u,-)
11. Rune Holta - 4 (1,d,2,1)
12. Borys Miturski - 4+1 (0,1,1*,-,2)
13. Michael Jepsen Jensen - 11+1 (3,3,1,3,1*,-)
14. Oskar Polis - 4+3 (1*,2*,0,1*)
15. Artur Czaja - 3 (2,1,d,0)

Bieg po biegu:
1. Musielak, Kildemand, Baliński, Jabłoński 2:4
2. Pawlicki, Czaja, Polis, Smektała 3:3 (5:7)
3. Zengota, Bjerre, Holta, Miturski 1:5 (6:12)
4. Jensen, Pawlicki, Czaja, Michelsen (d/start) 4:2 (10:14)
5. Musielak, Baliński, Miturski, Holta (d4) 1:5 (11:19)
6. Jensen, Polis, Zengota, Bjerre 5:1 (16:20)
7. Michelsen, Kildemand, Jabłoński, Smektała 3:3 (19:23)
8. Baliński, Musielak, Jensen, Czaja (d/start) 1:5 (20:28)
9. Bjerre, Zengota, Jabłoński, Kildemand 1:5 (21:33)
10. Pawlicki, Holta, Miturski, Michelsen 3:3 (24:36)
11. Jensen, Baliński, Zengota, Jabłoński (u4) 3:3 (27:39)
12. Musielak, Smektała, Holta, Polis 1:5 (28:44)
13. Bjerre, Kildemand, Jensen, Michelsen 3:3 (31:47)
14. Pawlicki, Miturski, Polis, Baliński 3:3 (34:50)
15. Musielak, Bjerre, Kildemand, Czaja 1:5 (35:55)



Unibax Toruń - Wybrzeże Gdańsk 74:16 (7 wrzesień)

Gospodarze rozgromili gości. Wybrzeże już ostatecznie żegna się z ekstraligą - spadają do 1 ligi.

Wybrzeże Gdańsk - 16:
1. Artur Mroczka - 5 (2,1,1,1,0)
2. Aureliusz Bieliński - 0 (0,0,0,0)
3. Marcel Szymko - 4 (1,1,1,1,0)
4. Cyprian Szymko - 0 (0,0,0,d,-)
5. Renat Gafurow - 5 (1,1,1,1,1)
6. Patryk Beśko - 2 (1,0,0,1)
7. Dominik Kossakowski - 0 (0,0,0)

Unibax Toruń - 74:
9. Chris Holder - 14+1 (3,3,2*,3,3)
10. Karol Ząbik - 11+2 (1,2*,3,2*,3)
11. Adrian Miedziński - 9+3 (2*,2*,2*,3)
12. Tomasz Gollob - 8+1 (3,3,-,2*,-)
13. Emil Sajfutdinow - 9 (3,3,3,-,-)
14. Oskar Fajfer - 11+4 (2*,2*,3,2*,2*)
15. Paweł Przedpełski - 12+3 (3,2*,2*,3,2*)

Bieg po biegu:
1. Holder, Mroczka, Ząbik, Bieliński 4:2
2. Przedpełski, Fajfer, Beśko, Kossakowski 5:1 (9:3)
3. Gollob, Miedziński, M. Szymko, C. Szymko 5:1 (14:4)
4. Sajfutdinow, Przedpełski, Gafurow, Kossakowski 5:1 (19:5)
5. Gollob, Miedziński, Mroczka, Bieliński 5:1 (24:6)
6. Sajfutdinow, Fajfer, M. Szymko, C. Szymko (d4) 5:1 (29:7)
7. Holder, Ząbik, Gafurow, Beśko 5:1 (34:8)
8. Sajfutdinow, Przedpełski, Mroczka, Bieliński 5:1 (39:9)
9. Ząbik, Holder, M. Szymko, C. Szymko 5:1 (44:10)
10. Przedpełski, Miedziński, Gafurow, Kossakowski 5:1 (49:11)
11. Fajfer, Ząbik, M. Szymko, Bieliński 5:1 (54:12)
12. Miedziński, Fajfer, Mroczka, Beśko 5:1 (59:13)
13. Holder, Gollob, Gafurow, C. Szymko (d4) 5:1 (64:14)
14. Ząbik, Fajfer, Beśko, M. Szymko 5:1 (69:15)
15. Holder, Przedpełski, Gafurow, Mroczka 5:1 (74:16)




Stal Gorzów - Sparta Wrocław 57:33 (7 wrzesień)

Bez żadnych niespodzianek w meczu. Pewne zwycięstwo gospodarzy.

Stal Gorzów - 57:
9. Krzysztof Kasprzak - 11+1 (2,3,3,2*,1)
10. Linus Sundstroem - 4+1 (0,2*,0,2,0)
11. Matej Zagar - 14+1 (3,2*,3,3,3)
12. Łukasz Kaczmarek - ns (-,-,-,-)
13. Piotr Świderski - 6+2 (2*,w,1*,d,3)
14. Adrian Cyfer - 8+1 (2*,1,3,1,1)
15. Bartosz Zmarzlik - 14 (3,3,3,2,3)

Sparta Wrocław - 33:
1. Troy Batchelor - 9 (3,1,3,2,0)
2. Zbigniew Suchecki - 2 (1,0,0,1)
3. Maciej Janowski - 8 (0,1,2,3,2)
4. Tomasz Jędrzejak - 7+1 (2,2,1*,0,2)
5. Jurica Pavlic - 5+1 (1,0,2,1,1*)
6. Patryk Dolny - 2 (1,1,0,0)
7. Patryk Malitowski - 0 (0,0,-)

Bieg po biegu:
1. Batchelor, Kasprzak, Suchecki, Sundstroem 2:4
2. Zmarzlik, Cyfer, Dolny, Malitowski 5:1 (7:5)
3. Zagar, Jędrzejak, Cyfer, Janowski 4:2 (11:7)
4. Zmarzlik, Świderski, Pavlic, Malitowski 5:1 (16:8)
5. Zmarzlik, Zagar, Batchelor, Suchecki 5:1 (21:9)
6. Cyfer, Jędrzejak, Janowski, Świderski (w/u) 3:3 (24:12)
7. Kasprzak, Sundstroem, Dolny, Pavlic 5:1 (29:13)
8. Batchelor, Zmarzlik, Świderski, Suchecki 3:3 (32:16)
9. Kasprzak, Janowski, Jędrzejak, Sundstroem 3:3 (35:19)
10. Zagar, Pavlic, Cyfer, Dolny 4:2 (39:21)
11. Janowski, Sundstroem, Suchecki, Świderski (d4) 2:4 (41:25)
12. Zagar, Batchelor, Cyfer, Dolny 4:2 (45:27)
13. Zmarzlik, Kasprzak, Pavlic, Jędrzejak 5:1 (50:28)
14. Świderski, Jędrzejak, Pavlic, Sundstroem 3:3 (53:31)
15. Zagar, Janowski, Kasprzak, Batchelor 4:2 (57:33).




Niższe ligi:

- 1 LIGA:

Polonia Bydgoszcz - ROW Rybnik 58:32
Start Gniezno - GKM Grudziądz 38:52
Orzeł Łódź - Stal Rzeszów 47:43
KMŻ Lublin - Lokomotiv Daugavpils 42:48

- 2 LIGA:
Wanda Kraków - Victoria Piła 51:39
__________________

Aaaamm [Team of Death]
(s8, mag, 313 lvl i ciągle rośnie)
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Tagi
2014, speedway, żużel

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Aktywny(e)
EmotikonyAktywny(e)
[IMG] kod jest Aktywny(e)
Kod HTML jest wyłączony

Przeskocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright Š by 'Playa Games GmbH'