Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Offtopic > Literatura

Literatura Książki, ciekawostki, nowości i inne zagadnienia dotyczące literatury.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-05-2017, 12:51
murat
Gość

Domyślnie

A może uważacie że horrory czegoś uczą ja nie trawię tego gatunku z wiadomych względów a ty co myślisz o horrorkach?
Odpowiedz z cytatem
Stare 14-05-2017, 13:30
Awatar xDropcio
xDropcio xDropcio jest offline
Wychodzący z cienia

Gilde: w34
xDropcio jest naprawdę dobry/axDropcio jest naprawdę dobry/axDropcio jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez lordek Zobacz posta
A może uważacie że horrory czegoś uczą ja nie trawię tego gatunku z wiadomych względów a ty co myślisz o horrorkach?
Uwierz mi, że podobno wszystko uczy, to horrory też ;P
Stare 14-05-2017, 13:34
Nuriel
Gość

Domyślnie

Cytat:
Nie znam się akurat na tym gatunku, gdyż nie mam z nim styczności. Myśle jednak, że mogą uczyć i będę się upierał, że to czy książka/film czegoś uczy nie zależy od gatunku, tylko tego jak ta ksiżka/film jest napisana/zrobiony. Niestety nie jestem w stanie tego udowodnić na przykładzie horrorów, bo żadnego nie znam. Chociaż wiadomo, że raczej horror nie jest najczęściej, z tego co się orientuje nastawiony na uczenie czegoś. Choć to jeszcze też zależy co rozumiesz przez " czegoś uczą". Bo równie dobrze może Cię to nauczyć jak szybko człowiek umrze, gdy mu wypadną jelita. Zawsze to jakaś wiedza.

Edit. Tak sobie teraz myślę, że zgodnie z tym co napisałem to i Grey może czegoś uczyć

/chyba dyskutyjemy nie na temat :>

Ostatnio edytowane przez Nuriel ; 14-05-2017 o 13:48
Odpowiedz z cytatem
Stare 14-05-2017, 14:40
murat
Gość

Domyślnie

aha wszystko czegoś uczy tylko nie zawsze ta wiedza jest mądra i nie zawsze ma to sens bo jak to cię uczy jak kogoś otruć to chyba nie jest dobrze a co do tego nie tematu to i tak nic się pewnie nie dzieje
Odpowiedz z cytatem
Stare 15-05-2017, 14:33
Awatar xDropcio
xDropcio xDropcio jest offline
Wychodzący z cienia

Gilde: w34
xDropcio jest naprawdę dobry/axDropcio jest naprawdę dobry/axDropcio jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Cytat:
aha wszystko czegoś uczy tylko nie zawsze ta wiedza jest mądra i nie zawsze ma to sens bo jak to cię uczy jak kogoś otruć to chyba nie jest dobrze a co do tego nie tematu to i tak nic się pewnie nie dzieje
Słaby argument. chociaż gdybyś był bez uczuć^^

Horror może Cię np. nauczyć interpunkcji, czy chociażby ortografii na zasadzie zapamiętywania poprzez utrwalanie...

ale to tylko moja obiekcja
Stare 15-05-2017, 17:39
Nuriel
Gość

Domyślnie

Zmieniając temat, Razor polecisz jakieś ciekawe tytuły z fantastyki? Może jest coś naprawdę warte przeczytania, czego nie znam
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów