Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Archiwum forum > Archiwum forum

Archiwum forum W tym miejscu znajdują się tematy dotyczące forum, które są stare, ale mogą Ci się przydać.

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-11-2015, 14:49
Kuszu
Gość

Domyślnie

Generalnie prace nie są złe, ale nie mnie je oceniać. Mam jednak sugestię aby wszystkie byly wklejone w pierwszy post a nie rozrzucone po całym temacie- powinno to ułatwić ich przeglądanie i przeszuiwanie. Niepotrzebne wpisy również powinny być usunięte.
Stare 08-11-2015, 14:58
Awatar Tidor
Tidor Tidor jest offline
Błądzący

Miejscowość: Zabrze
Tidor jest na właściwej drodze
Domyślnie Logo

Witam

Mnie osobiście podoba się logo pierwsze i te w stylu retro. Fajny pomysł żeby zmienić logo na inne, a mam pytanie może jakiś gif wstawić co Wy na to...tak mi się pomyślało, jako że nie param się grafiką to służę tylko pomysłem

Pozdrawiam.
Stare 08-11-2015, 18:19
Awatar blue
blue blue jest offline
Wzór mądrości
Zasłużony dla forum

Miejscowość: Grudziądz
blue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjami
Domyślnie

Gif odpada

MLP FAN

20 % cooler
Stare 09-11-2015, 09:57
Awatar p3pe
p3pe p3pe jest offline
Błądzący

p3pe jest na właściwej drodze
Domyślnie

@GalAnonim
Jeżeli możesz, w pierwszym poście prosiłbym o dodanie także mojej pracy. Potem się wszystko zliczy i najwyżej doda się jakąś ankietę, aby zagłosować.
Stare 09-11-2015, 10:56
Feldmarshal Feldmarshal jest offline
Tajemnica wiedzy

Feldmarshal jest naprawdę dobry/aFeldmarshal jest naprawdę dobry/aFeldmarshal jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Nie dodam, bo ma złe wymiary, za wysoka jest. Popraw na 1048x100px
Stare 09-11-2015, 11:33
Awatar p3pe
p3pe p3pe jest offline
Błądzący

p3pe jest na właściwej drodze
Domyślnie

Jak będę w firmie to poprawię. Dam ci znać na PW w razie czego.
Swoją drogą, chodzi tutaj o wykonanie grafiki, zaprezentowanie swojej koncepcji, tym bardziej banner jaki dałem na forum nie jest kwadratem, rombem czy kołem, więc taka mała kwestia jest do zaktualizowania chociażby na sam koniec jeżeli chodzi o wymiary mojej pracy.
Stare 13-12-2015, 21:33
Tajemnica wiedzy

Feldmarshal jest naprawdę dobry/aFeldmarshal jest naprawdę dobry/aFeldmarshal jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Kolejny projekt

Ostatnio edytowane przez Feldmarshal ; 07-03-2016 o 15:29
Stare 13-12-2015, 21:55
Awatar Viool
Viool Viool jest offline
Szara Myszka ^^

Miejscowość: Łódzkie
Viool jest znany/a wszystkimViool jest znany/a wszystkimViool jest znany/a wszystkimViool jest znany/a wszystkimViool jest znany/a wszystkimViool jest znany/a wszystkim
Domyślnie

Bardzo ładne ale radzę Ci robić logo na wiosnę/lato, bo zanim doczekamy się zmiany to zima dawno minie
Stare 08-01-2016, 23:10
Tajemnica wiedzy

Domyślnie

Zrobiłem coś "nieokazjonalnego", już wkrótce na forum powinno zawitać nowe logo, osobiście się o to postaram, na święta niestety coś nie pykło

Ostatnio edytowane przez Feldmarshal ; 07-03-2016 o 15:29
Stare 09-01-2016, 00:43
Awatar gruby125
gruby125 gruby125 jest offline
Nietykalny

Miejscowość: Magna Nimis
gruby125 jest naprawdę dobry/agruby125 jest naprawdę dobry/agruby125 jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

No, no, propsy

"Życie jest jak gra w pokera. Jeden niewłaściwy ruch i tracisz wszystko"
Gruby ^^

Gruby (Małomózgus-Maximus) Gatunek człowieka z miliardami zainteresowań. Jego głównymi zainteresowaniami są: denerwowanie ludzi, pisarstwo amatorskie, denerwowanie ludzi, słuchanie muzyki, denerwowanie ludzi, projektowanie gier, oraz denerwowanie ludzi. Warto wspomnieć, że nie dokańcza niczego, oprócz denerwowania innych. Wzrost ok. 170 cm i podejście typu "nic-nie-wiem-ale-się-wypowiem".

Tagi
forum, logo

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów