Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Pomysły

Pomysły Przedstaw swoją wizję rozwoju gry. Masz jakiś ciekawy pomysł? Podziel się nim z nami.

Zobacz wyniki ankiety: Jesteś na?
TAK 13 72.22%
NIE 5 27.78%
Głosujących: 18. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-01-2018, 01:20
Awatar deli
deli deli jest offline
Definicja dyskusji

deli jest naprawdę dobry/adeli jest naprawdę dobry/adeli jest naprawdę dobry/a
Domyślnie Likwidacja limitu poziom wojowników, magów i łuczników w wieży.

Witam,

wpadłem na pomysł, aby zlikwidować limit poziomu łuczników, magów i wojownik w twierdzy. Po zrobieniu 20 poziomu kuźni i ulepszeniu przykładowo wojownika na 150 poziom, byśmy mogli ulepszać naszych wojowników o 1 poziom.
Co by taki update dał? dałby szansę starym serwerom na zdobywanie większych surowców w twierdzy. Serwery, które wyszły później niż s33 mają o wiele łatwiej w twierdzy i to sporo łatwiej co można zobaczyć po rankingu w twierdzy.

Cena za takie ulepszanie to już by ustaliła administracja gry, jakby miało to zostać wprowadzone ;P

Zapraszam do dyskusji i głosowania :P

Edit:

Chodzi mi o zwiększenie limitu np. do 500 poziomu :P o to bardziej chodziło.

Ostatnio edytowane przez deli ; 14-01-2018 o 01:26
Odpowiedz z cytatem
Stare 14-01-2018, 11:19
Awatar ZboczonyPustelnik
ZboczonyPustelnik ZboczonyPustelnik jest offline
Błądzący

ZboczonyPustelnik jest na właściwej drodze
Domyślnie

Bardzo fajny pomysł ,ale 500 to lekka przesada moim zdaniem:)
Odpowiedz z cytatem
Stare 14-01-2018, 11:30
KAMA0289 KAMA0289 jest offline
Definicja dyskusji

Miejscowość: Jarocin
KAMA0289 niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Jak najbardziej na Tak,super pomysł bo jak ktos ma max defa to nie da rady go przejść .
Odpowiedz z cytatem
Stare 15-01-2018, 10:36
Quoralis Quoralis jest offline
Błądzący

Quoralis niedługo okryje się sławą
Domyślnie

w sumie jestem na tak, by mogli zrobić cos w stylu ulepszeń w podziemiach:)
Odpowiedz z cytatem
Stare 15-01-2018, 16:51
Awatar LadyJah
LadyJah LadyJah jest offline
Wychodzący z cienia

LadyJah jest wspaniałym przykłademLadyJah jest wspaniałym przykłademLadyJah jest wspaniałym przykłademLadyJah jest wspaniałym przykłademLadyJah jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

na początku pomyślałem, fajnie będzie można podbić wojaków i wjechać samemu w dużego defa, a za chwilę tak tylko ktoś będzie mógł również podnieść defa.. więc na jedno wyjdzie po jakimś czasie Ci co chcą mieć spokój tak podniosą łuki że i tak i tak sam jeden gracz nie wygra tylko znowu będzie trzeba współpracować, pomoże tylko na krótko

Świat: 9
Gildia: Spectacular
Nick: Lady Jah
Postać: Mag
Poziom: 482
Odpowiedz z cytatem
Stare 15-01-2018, 18:03
Definicja dyskusji

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez LadyJah Zobacz posta
na początku pomyślałem, fajnie będzie można podbić wojaków i wjechać samemu w dużego defa, a za chwilę tak tylko ktoś będzie mógł również podnieść defa.. więc na jedno wyjdzie po jakimś czasie Ci co chcą mieć spokój tak podniosą łuki że i tak i tak sam jeden gracz nie wygra tylko znowu będzie trzeba współpracować, pomoże tylko na krótko
Mozna zrobic tak że będzie mozna podnieść tylko wojow defa nie,też jakieś rozwiązanie
Odpowiedz z cytatem
Stare 16-01-2018, 17:05
ElRyk ElRyk jest offline
Szukający drogi

ElRyk niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Obawiam sie, ze to jednak nie jest rozwiazanie. W momencie osiagniecia maksymalnej obrony praktycznie mamy juz tylko kilka budynkow to wykonczenia i surowce w zasadzie nie sa juz dluzej potrzebne. Prolemem starych serwerow nie jest zbyt maly poziom wojska, ale zbyt duzy.
W tej chwili zaczynajac rozgrywke na starym serwerze we wspolpracy z kims mozna osiagniac topke w rankingu twierdzy w dosc krotkim czasie wlasnie przez brak rozbudowy wojska i muru. Grajac wedlug zasady wzajemnych kontratakow mozna zdobyc 144 pkt dziennie zaopatrujac sie przy okazji w kosmiczne ilosci surowcow. Ci, co zaczynali przed s33, kiedy to nastapila zmiana mechaniki dotyczacej lupow musieli inwestowac w obrone. Rozbudowane wojsko i mury wykluczaja skuteczne uzycie kontratakow, przez co moga zdobyc przewaznie ponizej 10 punktow dziennie... przy koniecznosci przelamaywania kompletnej obrony 3 punkty. Zdobycie 20-30 to juz dosc rewelacyjny wynik, zazwyczaj powiazany z atakami na cele nie dajace zadnych lupow. Jednoczesnie koszt wykonania ataku jest nawet kilkaset razy wiekszy niz przy stosowaniu taktyki kontratakow przy 0 obronie.

zgadzam sie, ze cos nalezaloby z tym zrobic, jednak zwiekszenie dostepnego poziomu wojsk z cala pewnoscia nic nie pomoze na nieprzemyslana zmiane mechaniki bez dania graczom najmniejszej szansy na dostosowanie sie do nowych warunkow bez rozpoczynania gry od nowa.
Odpowiedz z cytatem
Stare 16-01-2018, 19:09
Awatar Tyran89
Tyran89 Tyran89 jest offline
Błądzący

Tyran89 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez ElRyk Zobacz posta
Obawiam sie, ze to jednak nie jest rozwiazanie. W momencie osiagniecia maksymalnej obrony praktycznie mamy juz tylko kilka budynkow to wykonczenia i surowce w zasadzie nie sa juz dluzej potrzebne. .
Dziwna postawa. Surowce są jak najbardziej potrzebne do wykopywania klejnotów. Moje są warte powyżej 5mln, a więc jak nawet nie zakładam na siebie czy na pomocników, to mam dodatkowe źródło złota. Niestety więcej wydaje sury niż wydobywam i pozykuję z ataków.
Odpowiedz z cytatem
Stare 17-01-2018, 12:25
żyd żyd jest offline
Błądzący

żyd jest na właściwej drodze
Domyślnie

Ja zastanawiałem się czy wprowadzili limit lvla bo zdawało mi się, że takiego nie ma, tak samo z salą rycerską. Myślałem, że na wyższych poziomach będzie tak, że kopalnie na 20 lvlu i limit surowców będzie za mały do dalszej rozbudowy i jedyną opcją dalszego lvlowania będą ataki na graczy i farmienie surowców ponad limit kopalni.

Mimo, iż sam mam wysoki lvl postaci i wymaxowaną twierdzę to myślę, że Twój pomysł jest promowaniem "starych wyjadaczy sf" czyli skierowany do graczy, którzy grają od paru lat..

Myślę, że lepszym rozwiązaniem będzie promowanie współpracy między graczami, czyli np. jak w moim pomyśle, w którym piszę, że twierdza jest niedopracowana, żeby stworzyć "sztucznie" wygenerowane twierdze i np. dać możliwość graczom atakowania na jakieś bardzo wypasione twierdze ale w grupie np. 2-3 osoby. Im trudniejsza twierdza tym większa ilość graczy musiała by zaatakować a tym samym umówić się na atak co promuje współpracę.

Nie wiem czy ten wyższy lvl jest tak bardzo potrzebny, uważam że nie a proponował bym aby nagrodą za takie ataki były itemki typu : skróć czas budowy budynku w twierdzy o 1h, 8h, 12h, 24h, xxx surowców itp.. był by to boost dla nowych graczy, którzy nie mają wymaxowanej twierdzy i swoista zachęta do zakładania konta w tej grze.
Odpowiedz z cytatem
Stare 17-01-2018, 13:13
Definicja dyskusji

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez żyd Zobacz posta
Ja zastanawiałem się czy wprowadzili limit lvla bo zdawało mi się, że takiego nie ma, tak samo z salą rycerską. Myślałem, że na wyższych poziomach będzie tak, że kopalnie na 20 lvlu i limit surowców będzie za mały do dalszej rozbudowy i jedyną opcją dalszego lvlowania będą ataki na graczy i farmienie surowców ponad limit kopalni.

Mimo, iż sam mam wysoki lvl postaci i wymaxowaną twierdzę to myślę, że Twój pomysł jest promowaniem "starych wyjadaczy sf" czyli skierowany do graczy, którzy grają od paru lat..

Myślę, że lepszym rozwiązaniem będzie promowanie współpracy między graczami, czyli np. jak w moim pomyśle, w którym piszę, że twierdza jest niedopracowana, żeby stworzyć "sztucznie" wygenerowane twierdze i np. dać możliwość graczom atakowania na jakieś bardzo wypasione twierdze ale w grupie np. 2-3 osoby. Im trudniejsza twierdza tym większa ilość graczy musiała by zaatakować a tym samym umówić się na atak co promuje współpracę.

Nie wiem czy ten wyższy lvl jest tak bardzo potrzebny, uważam że nie a proponował bym aby nagrodą za takie ataki były itemki typu : skróć czas budowy budynku w twierdzy o 1h, 8h, 12h, 24h, xxx surowców itp.. był by to boost dla nowych graczy, którzy nie mają wymaxowanej twierdzy i swoista zachęta do zakładania konta w tej grze.
W sumie można i iść ty tropem aby w twierdzy można założyć takie mini grupy 3-5 osobowe wtedy łączycie się i nalatujecie na inne twierdze pomysł ciekawy
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów