Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Forum > Z życia forum

Z życia forum Najważniejsze informacje na temat tego, co dzieje się wokół Was.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-10-2018, 20:06
Koix Koix jest offline
Błądzący

Koix jest na właściwej drodze
Angry Traktowanie graczy

Witam w dniu którym wyszedł nowy świat i nowa postać . Zaczolem grac na s35 PL i postać stworzyłem przez steam nie podwalem zadego emalia odrazu stożyło postać po kilku dniach w zarządzaj pokazało się utwórz hasło , wiec podałem email i hasło , na pocztę nic nie przychodziło wiec napisałem do suporta sfgame chciał żebym podał inny email do rejestracji lecz na inny email tez nic nie przychodziło po 6 wymienionych mailach z tym suportem spytał się czy zakupiłem na tej postaci grzyby , nie kupywalem i od tej pory nic nie odpisuje WNIOSEK : Playa chce tylko pieniędzy , zamiast rozwiązać problem który jest dziwny bo chce mieć ta postać na telefonie ale nie mogę bo trzeba podać email i hasło a żeby je podać musi przyjść link potwierdzający to OLEWAJĄ sprawę bo nie kopiłem grzybów . Śmieszni są , jeżeli ktoś wie o co chodzi proszę o pomoc bo na tych materialistach nie można liczyć.
Odpowiedz z cytatem
Stare 24-10-2018, 01:21
Arc Arc jest offline
Szukający drogi

Miejscowość: Ziemia
Arc jest na właściwej drodze
Domyślnie

Z tego co mi wiadomo, informacja o zakupionych grzybach jest pomocna w procesie odzyskiwania konta. Mimo to nie powinna być kluczowa przez wzgląd na to, że nie każdy grzyby kupił. Jeśli administracja Cię oleje to zostaje napisać do głównego supportu po angielsku/niemiecku.

Discord: Arcanus#8608

Ostatnio edytowane przez Arc ; 24-11-2018 o 17:17
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Tagi
żałośni materialiści

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów