Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Pomysły

Pomysły Przedstaw swoją wizję rozwoju gry. Masz jakiś ciekawy pomysł? Podziel się nim z nami.

Zobacz wyniki ankiety: Przydatne:
Tak 17 77.27%
Nie 5 22.73%
Głosujących: 22. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-02-2018, 17:53
Awatar strus29
strus29 strus29 jest offline
Wychodzący z cienia

Miejscowość: Podkarpackie
strus29 niedługo okryje się sławą
Domyślnie Ulepszenie KOWALA

Witam mam pewien pomysł odnośnie ulepszenia obecnego Kowala, a dokładnie dodanie mu jeszcze jednej funkcji, a mianowicie zwiększania obrażeń danej broni.
Było by tak jak z ulepszeniem przedmiotu można max 10 razy, koszt mógłby być ten sam. Każde ulepszenie podnosiło by minimalna i maksymalna wartość obrażeń o np 10-15pkt.

Broń ma obrażenia powiedzmy 600-1350 po 1 ulepszeniu ma 610-1360 (zależy ile by podnosiło ulepszenie jak 15 to 615-1365).

Screen jakby to wyglądało:

Nie wiem czy to trudne do zrealizowania, ale wydaje mi się, że to by troszkę dodało wiary wysokim poziomom na ubicie jakiegoś lochu, lub wygranej w walce, a jak wiadomo z artami na wysokich poziomach jest krucho, kto by chciał to by ulepszył, kto inny szukał nowej broni podczas eventu, kto co woli.

Zapraszam do dyskusji
Odpowiedz z cytatem
Stare 14-02-2018, 14:46
Fabbiano Fabbiano jest offline
Błądzący

Fabbiano jest na właściwej drodze
Domyślnie

Jestem za przydało by się może jakiegoś potężnego levelu nie mam ale jestem na etapie gdzie wymieniam eq raz na 20-30 leveli (346 level ) No i nadało by to realizmu ze kowal który ulepsza broń zwiększa też i obrażenia wiec oddzielne ulepszenie przydało by się zwłaszcza broni bo w lochach eastaros jak i w mroku biją dużo a my w porównaniu do nich to 1/3 obrażeń

Ja do pomysłu bym dał jeszcze drugie ulepszenie takie "Legendarne" Było by to ulepszenie przedmiotu z +10 którę by podnosiło statystyki jak i panczerz/obrazenia broni ( Legendarnej broni nie dało by się już dalej ulepszać do +10 no że chyba za grzyby + jakieś surowce. A samo ulepszenie do Legendarnej by kosztował 25 grzybów + Wymyślić jakieś surowce którę mozna było by zdobywać w misjach :)
Odpowiedz z cytatem
Stare 14-02-2018, 20:04
Pomurnik Pomurnik jest offline
Wychodzący z cienia

Pomurnik jest znany/a wszystkimPomurnik jest znany/a wszystkimPomurnik jest znany/a wszystkimPomurnik jest znany/a wszystkimPomurnik jest znany/a wszystkimPomurnik jest znany/a wszystkim
Domyślnie

Takie podnoszenie obrażeń broni byłoby zbyt op, zwłaszcza u maga. Gdyby podnosiło co 3-4 pkt co ulepszenie to już byłoby sensowniej, tyle że mało kto by to robił bo za duże koszta. Niestety ale jestem na nie.
Odpowiedz z cytatem
Stare 14-02-2018, 21:17
Awatar Kuszu
Kuszu Kuszu jest offline
Otwarty umysł
Zasłużony dla forum

Miejscowość: Przybywam z plateny Kuszex
Kuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumy
Domyślnie

A ja powiem tak masz zwiększanie obrażeń broni u wiedźmy (5% krytyka), w podziemiach gladiator ( też do krytyka) - ale się liczy. Od pupili idzie w statystyki czyli też do obrażeń, od kowala to samo idzie w cechy, a z cechami do obrażeń.
No i wisienka na torcie czyli portal bezpośrednio w zakres zadawanych obrażeń. Według mnie wystarczy tego, ale również nie będę się upierał nad kolejnym boostem - takim czy innym.
Stare 15-02-2018, 16:38
Fabbiano Fabbiano jest offline
Błądzący

Fabbiano jest na właściwej drodze
Domyślnie

No oczywiście ze jest sporo boostów do obrażeń ciężko zaprzeczyć Kiedyś grało się bez pupili i podziemni i gracze dawali radę. Ale to tylko propozycja aby w Eastaros była większa szansa na powodzenie . Myślę ze tak czy owak to nie przejdzie musiało by naprawdę sporo graczy być na tak i nie tylko na Polskich serwerach :)
Odpowiedz z cytatem
Stare 25-02-2018, 16:11
LuTze LuTze jest offline
Definicja dyskusji

LuTze cieszy się dobrą reputacjąLuTze cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Zagłosowałem na NIE, ale nie dlatego, że nasze postacie mają za dużo boostów, ale dlatego, że kolejny nie bardzo ma sens.
Od dawna każdy taki dodatek powodował coraz większe rozsypanie balansu gry. Dodawano kolejne boosty, które wymieniliście, a jednocześnie każdy kolejny dodatek z przeciwnikami (Wieża, Easteros, Tornado, Portal) miały coraz silniejszych przeciwników, z uwagi właśnie na te boosty postaci. Nowe serwery już i tak robią wszelkie lochy czy portale tak szybko, że niektórzy prześcigają w wynikach znacznie starsze serwery. Ja sam męczę się na s11 a kolega grający bodajże na s32 i w18 ma tam lepsze lub przynajmniej podobne osiągnięcia.
Zwróćcie uwagę na Easteros, które w mroku na poziomie 9/20 jest nie do przeskoczenia przez długie miesiące, jeśli nie lata. Nie zapominajmy o zbliżającej się aktualizacji dla gildii, zapowiadanej na I kwartał br. Jeśli chcemy boosta dla postaci, to będzie to równoznaczne z dalszym wzmacnianiem kolejnych bossów i tak można w nieskończoność. Byłbym raczej za lepszym zbalansowaniem dotychczasowych przeciwników, bo te Easteros mnie dobija.
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów