Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Forum > Z życia forum

Z życia forum Bany, zmiany nicków i inne informacje na temat tego, co się dzieje wokół Was.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-08-2017, 15:26
Awatar murat
murat murat jest online
Zwycięzca

Miejscowość: Rzeszów
murat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Ja mam jeszcze drobną sugestię. Na obumarłych forach bloodmoon i soccer star jest wiele
naprawdę fajnych emotek, możnaby niektóre z nich dodać.

I jeszcze jedna kwestia : emotka : mog.: wygasła.
I jeszcze lista moderatorow w regulaminie Okko trzeba usunąć bo już nie jest moderatorem.Po za tym sugerowwałbym Dmixowi dać rangę Zasłużony dla Frorum biorąc pod uwagę ile wniósł on pozytywnech zmian na to forum jak moderator, redaktor i autor wielu poradników.

Ostatnio edytowane przez murat ; 12-08-2017 o 19:23
Odpowiedz z cytatem
Stare 13-08-2017, 03:10
Awatar razor
razor razor jest offline
Administrator Forum

razor jest wspaniałym przykłademrazor jest wspaniałym przykłademrazor jest wspaniałym przykłademrazor jest wspaniałym przykłademrazor jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez murat Zobacz posta
Ze smutkiem ale muszę to stwierdzić , dział rpg upadł i jak na razie nic nie wskazuje na to aby miał się odrodzić.W związku z tym nie potrzebujemy kolejnego martwego subforum pasuje aby dział zmienić na archiwum na przykład rpg i cały przenieść do atchiwum forumoqwgo na dole chodzi mi o te trzy działy gdzie kosz jest.Była ta kwestia już poruszana przez Aranela jaki czas temu i od tej pory odbył się tylko konkurs rpg za grzybki, były też 2 próby zainicjowania sesji, ale z tego co mi wiadomo porzucili oni swoje projekty.Nie mówię tu o tym aby kasować dział bo nie o to chodzi , ale archiwum na dole to na razie byłoby najlepsze rozwiązanie.
Niech już zostanie tak jak jest. Może z czasem coś się tam ruszy.
Obecna jego lokalizacja w niczym tak naprawdę nie przeszkadza.

Cytat:
Zamieszczone przez Jej Perfekcyjność Zobacz posta
Witam.
Fajnie by było, gdyby szanowna Administracja poprawiła w końcu temat w dziale FAQ - najczęściej zadawane pytania > Gra > TWIERDZA:
http://forum.sfgame.pl/showthread.php?t=57305&page=2

Po pierwsze brakuje tam obrazków (wygasł hosting) a co gorsza brakuje danych w tabelach odnośnie ceny ulepszeń i kosztów jednostek
Rozumiem, że temat mógł powstać gdy nie było jeszcze rozwiniętych budynków itd ale dziś już chyba znane są koszty ulepszeń itd
Dzięki za zwrócenie na to uwagi. Obrazki zostały już poprawione i teraz powinny wyświetlać się wszystkie.
Jeśli zaś chodzi o niepełne tabele to są one właśnie robione na nowo i podmieniane. Część jest już zaktualizowana. Resztę zrobię do końca tego weekendu.

Cytat:
Otóż dużo zwykłych użytkowników tego forum ma swoje specjalne, niestandardowe rangi, idea ta została wprowadzona dawno temu.Były już pomysły by to zlikwidować, ale mnie bardziej interesuje aby się odnieść do czegoś takiego co z czymś takim zrobić.Bo niestandardową rangą bym nie pogardził a nawet jeżeli nic z tego by nie było to by nic nie zmieniło.Wiem że nie wszystkim to pasuje aby takie coś było.Chciałbym poznać opinię na ten temat.
Cytat:
Zamieszczone przez Nuriel Zobacz posta
Specjalne rangi przyznawał blue za 200 reputacji, lub gdy miał dobry dzień. Gdzieś był post, w którym się odnosił do tego, że reputacja nic nie daje i specjalna ranga to taki bonusik.
Sam pomysł był nie do końca dobry, z powodu, że reputacje dostaje się za nic (rok na forum). No ale jak dawali, to trzeba było brać .

Moim zdaniem powinny być organizowane konkursy (nawet w gazetce), w których nagrodą byłby własny podpis na stałę.
A co o osób, które już je mają, to nie wiem czy byłoby w porządku im te podpisy zabrać (o to chodzi?). Choć ja bym pretensji o to nie miał.

/chyba dobrze się orientuję i Razor nigdy nie przyznawał takich rang?

*sprcjalna ranga= podpis pod nickiem, żeby nie było wątpliwości..
Cytat:
Zamieszczone przez MiXerek Zobacz posta
Nie wiem jak jest teraz, ale kiedy ja prosiłem o własny podpis pod nickiem trzeba było mieć minimum 200 punktów reputacji i chyba 50 postów.

@topic
Ostatnio dostaję wiadomości, w których osoby sugerując się moim odmiennym kolorkiem proszą mnie o coś, co może dla nich zrobić tylko administrator albo moderator.
Może to być spowodowane moim podpisem zamiast nazwą ragni pod nickiem.
Proponuję by osobom z własnym podpisem i rangą nazwę rangi dodać obok, tak jak jest z nazwą grupy Zasłużonych dla forum, oczywiście jeżeli jest to wykonalne.
Kwestię tych podpisów będę musiał jeszcze przemyśleć bo obecnie panuje w nich spory chaos. Dodatkowo tak jak wspomniał MiXerek przez zmienione podpisy u np. redaktorów userzy czasami mylą ich z moderatorami. Pomyślę co z tym zrobić i jeśli wpadnę na coś ciekawego to dam Wam znać. Całkiem możliwe, że dotychczasowe indywidualne podpisy znikną bo były rozdawane nieco zbyt lekką ręką.

Cytat:
Zamieszczone przez Bqczek Zobacz posta
Ja bym zakazał zmiany nicków. TO FORUM SF A NIE PROGRAM OCHRONY ŚWIADKÓW.
Cytat:
Zamieszczone przez chris212 Zobacz posta
+1.
Wróciłem ostatnio na forum po dłuższej przerwie i trudno było mi się ogarnąć wśród nowych nicków, tym bardziej gdy okazało się, że sporo z nich to starzy userzy którym z jakichś powodów znudziły się stare nazwy kont. Ja mam ten sam nick od chwili rejestracji, czyli prawie 7 lat i nawet przez myśl mi nie przeszło by go zmieniać, dzięki temu ludzie mnie rozpoznają i wiedzą z kim mają do czynienia.
Cytat:
Zamieszczone przez Aranael Zobacz posta
Dokładnie. Zmiany nicków wprowadzają tylko zamieszanie, które jest zbędne.
Jednego dnia piszesz z użytkownikiem X, a wracasz po kilku dniach czy nawet jednym i już nie masz zielonego pojęcia kim jest Y bo po co to ogłosić itd?
Jak dla mnie jest to opcja całkowicie zbędna i popieram każdego zwolennika zakazu zmiany nicku.

Ludzie traktują zmianę nicku jak wymazanie aktywności z przeszłości i brudów.
Zdradzę Wam tajemnicę, dawno, dawno temu odkryto mydło. Sprawdza się rewelacyjnie.
Opcja zmiany nicku jest dostępna zarówno w grze jak i na forach innych wersji językowych więc i u nas pozostanie. Nie oznacza to jednak, że nie rozumiem Waszych argumentów. W profilu każdego użytkownika, który zmienił nick na forum pojawi się lista poprzednich jego nicków więc nie będzie problemu ze zorientowaniem się kto jest kto nawet po dłuższym okresie nieobecności na forum. Niestety nie mam możliwości uzupełnienia o tą informację profili użytkowników, którym poprzedni administratorzy zmienili nick "po cichu".

Cytat:
Zamieszczone przez Melavenek Zobacz posta
Gildie i bohaterów ze speedservera można już zarchiwizować.
Dzięki za sugestię. Na ten moment to subforum musi jeszcze pozostać na swoim miejscu i nie mogę go ruszyć. Jego kwestia będzie rozwiązana w następnym tygodniu.

Cytat:
Ja mam jeszcze drobną sugestię. Na obumarłych forach bloodmoon i soccer star jest wiele
naprawdę fajnych emotek, możnaby niektóre z nich dodać.
Wydaje mi się, że mamy ich obecnie na forum wystarczająco wiele i nie ma potrzeby dodawania następnych. Niemniej jednak jeśli naprawdę masz coś ciekawego to podlinkuj je w tym temacie. Pamiętaj jednak by nie przesadzać i maksymalnie może być to zaledwie kilka emotikon.

Cytat:
I jeszcze jedna kwestia : emotka : mog.: wygasła
Dzięki za zwrócenie na to uwagi. Faktycznie link do niej wygasł. Postanowiłem usunąć ją całkowicie bo i tak nie była wykorzystywana.

Cytat:
I jeszcze lista moderatorow w regulaminie Okko trzeba usunąć bo już nie jest moderatorem.
Moje niedopatrzenie. Poprawione.

Cytat:
Po za tym sugerowwałbym Dmixowi dać rangę Zasłużony dla Frorum biorąc pod uwagę ile wniósł on pozytywnech zmian na to forum jak moderator, redaktor i autor wielu poradników.
Nie mam żadnych przeciwwskazań. Dmix z całą pewnością zasługuje na takie wyróżnienie. :)
Odpowiedz z cytatem
Stare 13-08-2017, 12:58
Awatar murat
murat murat jest online
Zwycięzca

murat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Propozycja emotek ode mnie:
http://imgur.com/a/aPKKc

Po za tym pasuje naprawić obrazki w ty temacie , bo dziś chciałem zasięgnąć porady i nic bo obrazki wygasły.Rozumiem są priorytety czyli FAQ , le pasuje kiedyś tam to naprawić.
http://forum.sfgame.pl/showthread.php?t=34974

Ostatnio edytowane przez murat ; 13-08-2017 o 15:23
Odpowiedz z cytatem
Stare 13-08-2017, 16:11
Awatar Kuszu
Kuszu Kuszu jest offline
Tajemnica wiedzy
Zasłużony dla forum

Miejscowość: Przybywam z plateny Kuszex
Kuszu jest znany/a wszystkimKuszu jest znany/a wszystkimKuszu jest znany/a wszystkimKuszu jest znany/a wszystkimKuszu jest znany/a wszystkimKuszu jest znany/a wszystkim
Domyślnie

1. Wystarczy już tych emotikonów. I tak jest ich zbyt wiele. Rozumiem, że można je od czasu do czasu podmienić lub zastąpić te najmniej używane zupełnie nowymi no, ale do licha ciężkiego nie aż tak często.

2. Jakoś nigdy specjalnie nie byłem zwolennikiem działu Sesje RPG na naszym forum i jestem zdania, że należy z nim coś zrobić bo znowu od czerwca nic się na nim nie dzieje. Nie wiem może przydałby się tutaj kolejny konkurs na podobnej zasadzie co labirynt. Wiem, że tam porządku pilnował Okko, ale teraz go " nie ma". Ktoś powinien go rozkręcić i tego pilnować w innym wypadku cały dział do skasowania.

3. Nie chcę tworzyć specjalnego tematu w pochwałach, ale wypada napisać kilka ciepłych słów do razora za to jak podchodzi do swojej roli. Zbyt kolorowo to tu nie było i już zapewne nie będzie , ale jego ruchy po objęciu posady administratora są naprawdę godne uwagi. Czasami tylko brakuje mi aby tupnął nogą i na coś się nie zgodził

Ostatnio edytowane przez Kuszu ; 13-08-2017 o 16:12
Odpowiedz z cytatem
Stare 13-08-2017, 16:28
Awatar murat
murat murat jest online
Zwycięzca

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Kuszu Zobacz posta
1. Wystarczy już tych emotikonów. I tak jest ich zbyt wiele. Rozumiem, że można je od czasu do czasu podmienić lub zastąpić te najmniej używane zupełnie nowymi
Okej , ale te dwie można dodać bo nie powinny nikomu przeszkadzać tym bardziej że są z forum sc i bm.Zawsze można wywalić stare i nieużywane emotki. A co do punktu 2 i 3 w pełni popieram twoje zdanie.
A kwestia działu rpg jest taka że ja bym go raczej nie usuwał bo wielu userów włożyło wkład w jego istnienie i można najwyżej archiwum tego działu w innym miejscu zrobić.Albo można zrobić tak jakby w swoim czasie zrobił to Uncross, czyi przenieść rpg do ukrytego działu , żeby nie usuwać dobrych postów, bo wielu włożyło wkład w rozwój tego działu i szkoda to usuwać, a takie schowanie działu byłoby najlepsze.
Po za tym jeszcze nie wszystkie obrazki w FAQ zostały naprawione.

Ostatnio edytowane przez murat ; Dzisiaj o 08:13
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów