Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Dyskusje

Dyskusje Porozmawiaj z nami o grze, aktualizacjach i nowościach wprowadzanych w nasz świat.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-07-2017, 02:20
Awatar Straszny Knypel
Straszny Knypel Straszny Knypel jest offline
Definicja dyskusji

Miejscowość: Sopot
Straszny Knypel cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Bobbaniak - nie chcę sugerować więc nie powiem co ja miałem ale zrób bardzo prostą rzecz, jeśli nie masz komu przekazać ataków to na chwilkę awansuj jakąś postać, ona niech ustawi atak i potem możesz od razu przywrócić jej normalny status gracza. Po tej operacji sam się podepnij do ataku - no i potem sprawdź co u Ciebie się zmieniło.. ja miałem sporą reakcję, ale nie chcę uprzedzać, napisz co u Ciebie to dało.. Może też i Playa na tym skorzysta i naprawi ..? kto wie, zależy co u Ciebie się pokaże po podłączeniu się do ataku..
Stare 04-07-2017, 15:40
Awatar Naruto
Naruto Naruto jest offline
Mówiący szeptem

Miejscowość: Podlaskie
Naruto jest na właściwej drodze
Domyślnie

Witam narazie u mnie wszystko jest w porządku mam 5/10 a wcześniej przez dłuższy czas miałem 1/10
Odpowiedz z cytatem
Stare 04-07-2017, 19:46
bobbaniak bobbaniak jest offline
Błądzący

bobbaniak niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Straszny Knypel Zobacz posta
Bobbaniak - nie chcę sugerować więc nie powiem co ja miałem ale zrób bardzo prostą rzecz, jeśli nie masz komu przekazać ataków to na chwilkę awansuj jakąś postać, ona niech ustawi atak i potem możesz od razu przywrócić jej normalny status gracza. Po tej operacji sam się podepnij do ataku - no i potem sprawdź co u Ciebie się zmieniło.. ja miałem sporą reakcję, ale nie chcę uprzedzać, napisz co u Ciebie to dało.. Może też i Playa na tym skorzysta i naprawi ..? kto wie, zależy co u Ciebie się pokaże po podłączeniu się do ataku..

Chyba ma już wyjaśnienie (za pomocą prób i prób): jest błąd, polegający na nieuznawaniu momentu zapuszczenia ataku na równi z dołączeniem się do niego. System prawdopodobnie wykrywa WYŁĄCZNIE dołączanie się do ataków i obron.
Jeśli, tak jaj w moim przypadku, gildia nie jest atakowana przez nikogo, a portal gildijny jest już dawno ukończony, to zapuszczanie wyłącznie przeze mnie ataków odbijało się na mnie niezaliczeniem aktywności.
Jeśli natomiast zacząłem zapuszczać z inną osobą na zmianę ataki - aktywność zaczęła się naliczać.

Na support jak zawsze można liczyć
Podstawowa odpowiedź: "prześlij screen"
Odpowiedz z cytatem
Stare 04-07-2017, 19:51
Lizakko12 Lizakko12 jest offline
Błądzący

Miejscowość: Leżajsk
Lizakko12 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Nie wiem jak to działa, ale ja jestem w mojej gildii głównym atakującym, a mimo to order zalicza mi normalnie - mam 7/10.
Odpowiedz z cytatem
Stare 04-07-2017, 20:32
Awatar Elhan
Elhan Elhan jest offline
Komunikatywny
Zasłużony dla forum

Miejscowość: Łódzkie :)
Elhan jest wspaniałym przykłademElhan jest wspaniałym przykłademElhan jest wspaniałym przykłademElhan jest wspaniałym przykłademElhan jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

U mnie też wszystko działa bez problemu. Mam już 7/10. Zobaczę czy jutro pokaże mi 8/10.

Masz jakieś pytanie, odnośnie gry bądź samego forum ?
Przeczytaj koniecznie. Podręczne FAQ

Odpowiedz z cytatem
Stare 04-07-2017, 21:26
Awatar Straszny Knypel
Straszny Knypel Straszny Knypel jest offline
Definicja dyskusji

Miejscowość: Sopot
Straszny Knypel cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Lizakko12 Zobacz posta
Nie wiem jak to działa, ale ja jestem w mojej gildii głównym atakującym, a mimo to order zalicza mi normalnie - mam 7/10.
A to dlatego, że jak wspominał już Bobbaniak to jest problem w gildiach, które mają ukończony portal gildyjny, także wszystkie Lochy gildyjne, które mają tak wielką przewagę, że żadna gildia ich już nie atakuje i jedyną formą aktywności jest tylko i wyłącznie kliknięcie ataku, jeśli w takim układzie wódz kliknie atak inicjując go to niestety system go nie "widzi" - mi po zabiegu podstawienia innego gracza jako oficera, który puścił atak gdy po tym fakcie podpiąłem się do ataku skoczyła Solidność z 4 dni na 7 dni, w jednej sekundzie.. Dlatego też do zakończenia Solidności, nie ja będę inicjował atak tylko poczekam te 3 dni i potem już wszystko wróci do zwykłego trybu.
W gildiach, które wszystkiego jeszcze nie pokończyły, problem w zliczaniu dni prawdopodobnie nie występuje - dlatego też może to być błąd zrozumiały, zawczasu pisałem o innej obawie : o tej aktywności w gildii przy braku portalu gildyjnego.. jak wnoszę teraz - niewiele się wówczas pomyliłem :)
Ale to bez znaczenia, wiemy już jak dobić do 10 dni Solidność więc możemy właściwie olać temat cóż, to już nie nasz problem
Stare 05-07-2017, 20:16
bobbaniak bobbaniak jest offline
Błądzący

bobbaniak niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Straszny Knypel Zobacz posta
A to dlatego, że jak wspominał już Bobbaniak to jest problem w gildiach, które mają ukończony portal gildyjny, także wszystkie Lochy gildyjne, które mają tak wielką przewagę, że żadna gildia ich już nie atakuje i jedyną formą aktywności jest tylko i wyłącznie kliknięcie ataku, jeśli w takim układzie wódz kliknie atak inicjując go to niestety system go nie "widzi" - mi po zabiegu podstawienia innego gracza jako oficera, który puścił atak gdy po tym fakcie podpiąłem się do ataku skoczyła Solidność z 4 dni na 7 dni, w jednej sekundzie.. Dlatego też do zakończenia Solidności, nie ja będę inicjował atak tylko poczekam te 3 dni i potem już wszystko wróci do zwykłego trybu.
W gildiach, które wszystkiego jeszcze nie pokończyły, problem w zliczaniu dni prawdopodobnie nie występuje - dlatego też może to być błąd zrozumiały, zawczasu pisałem o innej obawie : o tej aktywności w gildii przy braku portalu gildyjnego.. jak wnoszę teraz - niewiele się wówczas pomyliłem :)
Ale to bez znaczenia, wiemy już jak dobić do 10 dni Solidność więc możemy właściwie olać temat cóż, to już nie nasz problem
Problem rozwiązany, ale dzięki kombinacjom. Trzeba było samodzielnie dochodzić co, gdzie i jak. Error w grze nadal tkwi.
...a 44 osiągnięcie było by już odhaczone
Odpowiedz z cytatem
Stare 07-08-2017, 10:07
Awatar Król Senesowanych Włosów
Król Senesowanych Włosów Król Senesowanych Włosów jest offline
Błądzący

Miejscowość: kujawsko - pomorskie
Król Senesowanych Włosów jest na właściwej drodze
Domyślnie

Solidność nabija się poprzez ataki w portalu. Także trzeba mieć minimum 99 poziom, żeby cokolwiek zaliczyło.
Stare 07-08-2017, 10:58
Awatar sztach
sztach sztach jest offline
Sum
Pogromca labiryntu

Miejscowość: Moja ambona mieści się teraz w krainie zwaną Chromeria, blisko jakiegoś czarnego piekła pryzmata.
sztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkim
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Janusz Włosingu Zobacz posta
Solidność nabija się poprzez ataki w portalu. Także trzeba mieć minimum 99 poziom, żeby cokolwiek zaliczyło.
Wystarczy raz dziennie kliknąć atak/obronę/portal (jedno z tych), jednak portal nie może być skończony.
Antoni de Rivarol
Jak tam zamachy?
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów