Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Dyskusje

Dyskusje Porozmawiaj z nami o grze, aktualizacjach i nowościach wprowadzanych w nasz świat.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 21-02-2018, 21:03
Awatar Arathel
Arathel Arathel jest offline
Pomocna dłoń

Arathel jest nieoszlifowanym diamentemArathel jest nieoszlifowanym diamentem
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez shz777 Zobacz posta
Maxymalny level, czyli 600 lv osiągnięty, a pokazuje, jakby można było dalej ulepszać. Coś się zmienia czy nie można tego kliknąć?

W sumie to mam 500lv i 310 ulepszeń aktualnie. Do 600 lv brakuje mi 100, to bym miał 410 ulepszeń, a Ty masz 440 ulepszeń. Na którym poziomie "budynek"?
Bez problemu można ulepszać dalej. Przed wprowadzeniem lvl 600 było tak samo, władca osiągał max lvl 500 ale każde następne ulepszenie dawało wzrost stat :)

"Ten, który walczy z potworami, powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas."
Odpowiedz z cytatem
Stare 21-02-2018, 22:30
shz777 shz777 jest offline
Szukający drogi

shz777 jest naprawdę dobry/ashz777 jest naprawdę dobry/ashz777 jest naprawdę dobry/ashz777 jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Ciekawe gdzie jest limit... Przy takim poziomie Władcy, gdzie nadal można go ulepszać przez długi czas nie będzie się opłacało reszty obrony rozbudowywać. A czy każde kolejne ulepszenia daje coraz więcej statystyk czy może jednak wzrost jest stały?
Odpowiedz z cytatem
Stare 21-02-2018, 22:49
Awatar Arathel
Arathel Arathel jest offline
Pomocna dłoń

Arathel jest nieoszlifowanym diamentemArathel jest nieoszlifowanym diamentem
Domyślnie

Cytat:
Ciekawe gdzie jest limit... Przy takim poziomie Władcy, gdzie nadal można go ulepszać przez długi czas nie będzie się opłacało reszty obrony rozbudowywać. A czy każde kolejne ulepszenia daje coraz więcej statystyk czy może jednak wzrost jest stały?
Coś mi się wydaje, że jako takiego limitu nie ma A wzrost jest stały, począwszy od 500 lvl Władcy, przyrost to na naprzemiennie 408 i 409 stat.

"Ten, który walczy z potworami, powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas."
Odpowiedz z cytatem
Stare 21-02-2018, 23:10
bobbaniak bobbaniak jest offline
Błądzący

bobbaniak niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Cytat:
Maxymalny level, czyli 600 lv osiągnięty, a pokazuje, jakby można było dalej ulepszać. Coś się zmienia czy nie można tego kliknąć?

W sumie to mam 500lv i 310 ulepszeń aktualnie. Do 600 lv brakuje mi 100, to bym miał 410 ulepszeń, a Ty masz 440 ulepszeń. Na którym poziomie "budynek"?
Tak naprawdę, to to jest ~640 poziom. Cyfra się nie zmienia, ale pozostałe parametry idą do góry bez zmian.
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów