Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Forum organizacyjne > Nowości związane z forum

Nowości związane z forum Czyli zbiór zmian, działań i ogłoszeń związanych z forum.

Zamknięty wątek

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-07-2013, 18:23
Awatar Tirren47PL
Tirren47PL Tirren47PL jest offline
Definicja dyskusji

Gilde: Mag
Tirren47PL cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Hmmm, widzę, że gry i muzyka są już zajęte, więc rozwinę swój pomysł w literaturze . Mógłbym poprowadzić dział literacki składający się z działów takich jak : Książki, Wiersze, Komiksy, Twórczość amatorska.

Literatura na pewno jest teraz popularna dla większości ludzi którzy umieją czytać, to chyba oczywiste :). Dlatego i tutaj przyda się specjalny dział, w którym będzie można o tym rozmawiać. Tłumacząc dość ogólne pojęcie " o tym " : rozmowy o komiksach, książkach, wierszach, prozach i o powieściach amatorskich, które w większości niedocenione mogą być naprawdę dobre i ciekawe.

Trzeba będzie też prowadzić różne konkursy, ale nie ma sesnu dzielić je na poszczególne działy. Wystarczy jeden ogólnotematyczny konkurs, a zwycięzca otrzymałby ( zaczerpnięte z postu Virrunka ) parę punktów reputacji na forum. Co się też wiąże z literaturą : przydałoby się rozwinąć trochę dział sesji PBF, które ostatnio zyskują bardzo dużą popularność. Przydałby się osobny Chatbox dla sesji ( może być ogólny ), bo załatwianie spraw związanych z wieloma osobami naraz jest w tej chwili dużym problemem. Na koniec : jeśli się da, przyda się zrobić taki, hm.. tymczasowy CB na tzw. szybkie sesje, które rozwijają się np. w trzy godziny. Są to wyjątki od reguły, bo można w nich prowadzić dynamiczne dialogi i prowadzić szybką akcję.

Pozdrawiam :)
Stare 15-07-2013, 18:38
Uncross
Gość

Domyślnie

A nie mówiłem... :) Pozostają jeszcze inne tematy tj. motoryzacja, sport, kino i takie duperelki. Niby mamy to wszystko w gazetce, ale tak naprawdę to jest miesięcznik i ciężko czekać na nowości cały miesiąc. Tak, jak już się domagaliście tego w kwestii gry - wszystko byłoby pisane od razu.

Też pewnie jakiś swój dział tam wrzucę :). Jeżeli chodzi o propozycję pamiętnika na fb, trudna sprawa. Mówiąc szczerze rozważamy złamanie schematu, jakim jest tylko jeden fanpage sfa. Planujemy otworzyć nie tyle co fanpage, a strone forum.sfgame.pl na fejsiku, gdzie będzie można dodawać wpisy, organizować konkursy i zapraszać znajomych. Gdy ktoś z nas polubi to, to i to może ktoś się zainteresuje i zajrzy w czym tak lubujemy.
Stare 15-07-2013, 18:56
Awatar puF
puF puF jest offline
Liberator

puF jest nieoszlifowanym diamentempuF jest nieoszlifowanym diamentem
Domyślnie

O, mnie interesuje motoryzacja i dużo wiem :) Mógłbym coś stworzyć, np. gawędzenie o nowych produkcjach Alfy Romeo :) Każdy mógłby powiedzieć swoją opinią na temat wybranego samochodu :)
Stare 15-07-2013, 20:13
Awatar metalica
metalica metalica jest offline
Wychodzący z cienia

Gilde: 352 poziom, 2 serwer, mag
metalica jest na właściwej drodze
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Uncross Zobacz posta
A nie mówiłem... :) Pozostają jeszcze inne tematy tj. motoryzacja, sport, kino i takie duperelki.
Ja z chęcią zajmę się sportem oraz tak jak już wcześniej wspomniałem, miesięcznikiem/tygodnikiem na ten temat :)
Jak się okazuje, do domu będę przyjeżdżał na każdy weekend, więc nawet w przypadku tygodnika nie powinienem mieć problemów, a w ciągu tygodnia będę mógł na telefonie wchodzić na forum :)
Stare 15-07-2013, 20:22
lidii lidii jest offline
Mówiący szeptem

Gilde: Wojownik
lidii niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Więc pytanie brzmi: kiedy powstaną te tematy?Większość osób już zgłosiła swoją pomoc. Pisze z fona,więc przepraszam za błędy.
400+ 17.01.14r 700+ 22.01.14r
500+ 20.01.14r
600+ 21.01.14r
Stare 15-07-2013, 21:10
kolejarz kolejarz jest offline
Szukający drogi

Gilde: Kolejarz s18 Battle|||| Matju s20 Cerberus
kolejarz jest na właściwej drodze
Domyślnie

Proponuję zrobić dział o naszych zainteresowaniach i hobby, tylko nie wiem jak się to przyjmie. Poza tym o grach, muzyce, itp.

Generalnie pomysł z ratowaniem forum bardzo mi się podoba więc gdyby ten pomysł z moim działem się przyjął mógłbym zostać moderatorem :) Mam dużo wolnego czasu.
Stare 15-07-2013, 23:11
Awatar Menester
Menester Menester jest offline
Wzór mądrości
Zasłużony dla forum

Menester jest naprawdę dobry/aMenester jest naprawdę dobry/aMenester jest naprawdę dobry/aMenester jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Uncross, pogódź się z faktem, iż gra upada ze względu na jej monotonność, a forum w ~80% opiera się na grze.
Próbujesz rozkręcić forum, ale nawet użytkownicy tu nie pomogą, gdyż gra po prostu ssa.
Stare 16-07-2013, 01:09
lidii lidii jest offline
Mówiący szeptem

Gilde: Wojownik
lidii niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Prznajmniej się nie poddaje i nie.ma zamiaru czekać z założonymi rękoma
Jeśli to ma być już koniec to zrobimy to nieprzejmując się i nadal spedzając że sobą miłe czas. Gratulacje za pomysł autora. Oby tak dalej,a ją postaram się pomoc ze wszystkich sił i przy okazji poznać nowych znajomych i zaprzyjaźnić się z administracją oraz dobrze się prz tym bawić.
400+ 17.01.14r 700+ 22.01.14r
500+ 20.01.14r
600+ 21.01.14r
Stare 16-07-2013, 09:34
Rep
Gość

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez loooki Zobacz posta
Hmmm ja mógłbym zaproponować temat o grach strategicznych( przeglądarkowych ), gram w nie od kilku lat, byłem także adminem.
<Facepalm>... przecież w pierwszym poście Un wyraźnie napisał:

Cytat:
Zamieszczone przez Uncross Zobacz posta
(...) Samochody, gry (będzie można rozmawiać o grach, ale nie przeglądarkowych)
@Topic

Jakby to weszło w życie... jakby to miało wyglądać? Tak jak np. dział Gildie, w sensie dział OffTopic, a poddziały takie jak poszczególne serwery itd?
Stare 16-07-2013, 15:03
Awatar zdzisiek
zdzisiek zdzisiek jest offline
Piłkarz ^^

Gilde: zdzisiek39 (s1 - mag), zdzisiek39 (s26 - zwiad)
zdzisiek jest nieziemsko utalentowany/azdzisiek jest nieziemsko utalentowany/azdzisiek jest nieziemsko utalentowany/azdzisiek jest nieziemsko utalentowany/azdzisiek jest nieziemsko utalentowany/azdzisiek jest nieziemsko utalentowany/azdzisiek jest nieziemsko utalentowany/a
Domyślnie

ja mam pomysł taki, żeby wprowadzić jakiś dział/subforum o sporcie :). Tam każdy mógłby umieścić jakiś news, można by było porozmawiac na poziomie (nie typu "Ronaldo nie umie grać", "Messi to ciota" "Polacy dają d*py" itd.) o piłce nożnej, siatkówce itd.
Myślę, że mogłoby to zainteresować wiele osób, które kochają sport .
Co by tam konkretnie było:
*newsy, relacje na żywo, wyniki, gorące tematy,
*luźne dyskusje na różne tematy sportowe na poziomie ,
*ciekawe memy, informacje,
*konkursy z nagrodami (w postaci jakichś tam oczek - po zebraniu odpowiedniej ilości takich punktów dostawałoby się nową reputację na forum).

Nie jestem pewien, czy mógłbym taki dział pociągnąć, ale na pewno wniósłbym do niego dużo, gdyż bardzo lubię sport i się nim interesuję :)

Pozdrawiam

|Regulamin||FAQ||Szukaj||Kącik Sportowy|
"My definition of stupid is wasting your opportunity to be yourself, because I think everybody has a uniqueness and everybody's good at something"

VeB!<3

Zamknięty wątek

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów