Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Forum organizacyjne > Nowości związane z forum

Nowości związane z forum Czyli zbiór zmian, działań i ogłoszeń związanych z forum.

Zamknięty wątek

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-07-2012, 01:07
Uncross
Gość

Domyślnie

1. Dmix na własne życzenie traci posadę moderatorską. Życzę powodzenia w życiu prywatnym.

2. Z kolei Profesor za brak wkładu w gazetkę oraz odwiedzin forumowych traci swoją posadę redaktora.

3. Na dniach będzie trwała mała przebudowa chatboxa, dojdzie regulamin i jakieś linki.
Stare 17-07-2012, 12:38
Uncross
Gość

Domyślnie

1. Do ChatBoxa dodano mały regulamin. Tak, mnie też denerwuje to, że jest on wyrównany do prawej strony, niestety nie da się inaczej (jak na razie, bo myślę). Tak, czy owak nie liczy się wygląd, a treść.

2. Od teraz na ChatBoxie można zadawać pytania dotyczące gry, ale niezbyt wymagające (no, może prócz "czy jest ktoś z s8?!"). Pytania, czy będzie jakiś event, lub czy mamy pojęcie czemu to i to nie działa są jak najbardziej na miejscu, a zakładanie tematów czasami przeradza się w zbędny spam. A spam na ChatBoxie i tak znika.

3. Przepraszam za wyłączenie forum. Przy pracach z ChatBoxem wolałem Wam nie przeszkadzać, więc po prostu wyłączyłem. A może wolałem żebyście to Wy mi nie przeszkadzali. Teraz gra wszystko.

Ostatnio edytowane przez Uncross ; 17-07-2012 o 12:39
Stare 21-07-2012, 20:49
Uncross
Gość

Domyślnie

1. Dodane zostało nowe forum "Inne gry". Można tam na bieżąco przyglądać się poczynaniom w firmie playa-games oraz grach należących do nich, czyli SoccerStar i BloodMoon.

2. Spolszczony został cały proces rejestracji.
Stare 21-07-2012, 21:20
Uncross
Gość

Domyślnie

1. Dodana tablica ogłoszeń - tak, wiem... Jest wspaniała. Nie ma co dziękować.

2. Wyśrodkowane zostały nazwy działów.
Stare 04-08-2012, 19:22
Uncross
Gość

Domyślnie

1. Kolor działu "Regulamin forum" został uwydatniony. Wstępnie jest czerwony, sugestie mniej drażniące oczy proszę kierować do mnie.

2. Wydano drugą już gazetkę z rąk redaktorskich, można ją przejrzeć w odpowiednim dziale.

3. Przy okazji. Dmix został redaktorem. Życzę owocnej pracy.

4. Zmodyfikowano trochę nazwy i podpisy działów. Nie zauważyliście, co?
Stare 06-08-2012, 21:02
Uncross
Gość

Domyślnie

1. Kosmos z powodów zdrowotnych odchodzi z pozycji moderatorskiej. Życzymy powrotu do zdrowia.

2. Na jego miejsce wskakuje blue. Dodam od siebie, że zmiana ta nie jest sugerowana tylko tym, że kosmos przestał się udzielać. Stało się tak, ponieważ postanowiłem w luźniejszym stopniu udostępnić Wam dział RPG, którym od teraz Nasz nowy zielony się zajmuje.

Kwestie zmian tego działu, regulaminów, tematów i tak dalej kierujcie teraz bezpośrednio do blue, to jego dział i ani ja, ani inni moderatorzy nie wypowiadamy się na ten temat.

3. Po zwolnionym redaktorskim miejscu, kolorem niebieskim może się teraz pochwalić razor130. Będzie on wspomagał Naszych redaktorów.
Stare 08-08-2012, 20:10
Uncross
Gość

Domyślnie

1. Od teraz każda zarejestrowana osoba będzie automatycznie otrzymywać wiadomość powitalną, która prezentuje się tak:

Mam nadzieję, że dzięki temu wielu użytkowników pomimo reklamy swojej gildii przejrzy Nasze forum dogłębniej i nóż zostanie.

2. Powracam do trybu niewidocznego, mało komunikatywny jestem. Moderatorzy natomiast są wciąż do Waszej dyspozycji, ostatnio aż nadto mili.
Stare 15-08-2012, 19:24
Uncross
Gość

Domyślnie

1. W dziale "Gildie" zostały dodane prefiksy opisujące GILDIĘ lub BOHATERA. Należy ich używać, w przypadku nieużycia użytkownik otrzyma ostrzeżenie, a jego temat wyląduje w koszu. Ma to na celu pomóc w przeglądaniu ważnych dla siebie tematów, przykładowo w "Nowe posty".

2. Natomiast prefiksy dotyczące działu "Który przedmiot lepszy" zostały usunięte. Należy jednak w przypadku zapytania o broń pisać, który miecz lepszy, czy cokolwiek innego.
Stare 22-08-2012, 21:45
Uncross
Gość

Domyślnie

1. W tablicy ogłoszeń dodane zostało nowe przekierowanie mające na celu przestrzegać Was przed błędami, jakie możecie popełnić korzystając z gry. Przeczytajcie, zaglądajcie, zapamiętajcie i cokolwiek tam chcecie.

2. W imieniu supportu oraz teamu S&F ponownie przepraszam za chwilową niemożność grania dzisiaj na serwerach 7 i 8.

3. Co do aktualizacji... Będzie, choć na razie nie ma jasności dokładnie kiedy. Gdy będzie, z pewnością zostaniecie poinformowani w nowościach dotyczących gry.
Stare 27-08-2012, 11:49
Uncross
Gość

Domyślnie

1. Dodano pole w profilu użytkownika jakim jest "Status użytkownika". Nie chodzi o status związku, bo to Nas chyba najmniej interesuje, tylko o to co obecnie robimy, co chcemy zrobić, czym się interesujemy, czy też jaki temat jest dla Nas ważny (można wklejać tu odnośniki).

Jak to wszystko działa? Prezentuję poniżej. Wchodzimy w Nasz profil, przeglądając go możemy edytować Nasz status użytkownika, o tak:

Teraz wystarczy wpisać cokolwiek, zapisać i każdy inny będzie widział to tak:

Tak to działa. Pamiętajcie, że wulgaryzmy, teksty obrażające innych, czy odnośniki do innych gier są zakazane. To, co tam wpiszecie ma pomóc komunikować się Wam między sobą, np widząc status "Boli mnie brzuch", możecie napisać wiadomość i dowiedzieć się dlaczego lub poradzić cokolwiek osobie poszkodowanej.

W przypadku, gdy nie będziecie tego używać zawsze mogę to usunąć.

2. Doszło do niedogodności pewnej. Na maila są rozsyłane informacje na temat aktualizacji i małych informacji. Owszem, będzie aktualizacja, ale tak naprawdę nie wiemy co ona wprowadzi. To, że na forum obcojęzycznym jest coś opisane w tej tematyce, wcale nie oznacza, że u Nas bęzie to samo i musimy się z tym liczyć. Dlatego też dodawanie informacji z zagranicznych for u Nas jest zakazane, ponieważ chcemy umieszczać tutaj tylko PEWNE informacje, które otrzymujemy na maila (ja i Ignis). Mam nadzieję, że to rozumiecie i będziecie się do tego stosować.
Zamknięty wątek

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów