Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Forum organizacyjne > Nowości związane z forum

Nowości związane z forum Czyli zbiór zmian, działań i ogłoszeń związanych z forum.

Zamknięty wątek

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-02-2012, 10:16
Uncross
Gość

Domyślnie

1. Tak oto nabór na moderatorów uważam za zakończony. Oczywiście zawsze komuś coś się nie spodoba, ale na to już się przygotowałem. Nadmienię tylko, że wybór każdego nowego pracownika forum był decyzją całej grupy i uzasadniony jakimiś argumentami za i przeciw. Rozpatrywaliśmy prawie każde podanie (prócz tych, które wymagań początkowych nie spełniały) i wybraliśmy kolejno dwóch moderatorów. Powyżej jak widzicie wybrany został Dmix, jako osoba mająca na względzie dobro forum, a zaraz po Nim chris212, który z kolei jest specem od gry. Tak oto chyba mamy dobry skład, który trochę pożyje, dlatego też skargi na wybór są zbędne.
Gratuluję i dzięki za złożone podania.

2. Otworzyłem temat, w którym wszelkie błędy na forum (w szczególności językowe) możecie umieścić, a ja w dość szybkim tempie (praktycznie na Waszych oczach) je poprawię. Będzie to argumentacja mojej pracy oraz pomoc przy rozwoju forum, ponieważ spolszczeń jest jeszcze cała masa.
Stare 06-03-2012, 11:45
Uncross
Gość

Domyślnie

1. W FAQu została dodana nowa sankcja, którą jest Android. Dodawane tam będą informacje na temat zmian, błędów (a raczej ich rozwiązania) oraz podpowiedzi. Osoby korzystające w większości z gry na telefonie chętne do uzupełniania działu proszone są o kontakt ze mną drogą prywatnej wiadomości.
Stare 26-03-2012, 21:35
Uncross
Gość

Domyślnie

1. Obaj moderatorzy zostają przyjęci na stałe, a Ich okres próbny zakończył się powodzeniem, gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

2. Dział dotyczący spolszczeń i błędów na forum jest częściowo zawieszony, gdyż obecnie trwają prace nad wewnętrzną funkcjonalnością forum. Pisać w temacie jednak możecie, a wszystko w swoim czasie zostanie poprawione.

3. Przypominam o FAQu dotyczącym androida. Czepiacie się, że ktoś czegoś nie robi, a sami prośby macie gdzieś. Gdy nikt się nie zgłosi, zrobię to sam. Doceńcie to, co ktoś robi, ok?
Stare 27-03-2012, 19:23
Uncross
Gość

Domyślnie

1. Powracamy do planu "Gazetka" od dzisiaj ja nadzoruję tym projektem i wszelkie skargi, a może nawet braki (w które wątpię) dotyczące ów gazetki możecie kierować do mnie, natomiast chętnych do mądrego i ciekawego pisania zapraszam do mnie na PW. Nagrody czekają.

2. Organizujemy wielką akcję sprzątanie, od dnia dzisiejszego stare i zbędne tematy będą znikały ze wszystkich działów. Tematy, które są starsze niż miesiąc, góra dwa lub są w ogóle zapomniane będą przenoszone do kosza lub do archiwum w zależności od ważności danego tematu. Wiosenne porządki, jak to określiła Nasza moderatorka zawitały także tutaj, dla pociechy powiem, że i ja się w to bawię.
Stare 06-04-2012, 20:16
Uncross
Gość

Domyślnie

1. Nie wiem, czy Was tak samo jak mnie denerwował ten pasek powiadomień (pod Naszym nickiem, np. "Witaj, Uncross"). Gdy nie ma wiadomości (ew. zaproszeń) jest szeroki, a zaraz po przyjściu powiadomienia gwałtownie się kurczy, co było naprawdę denerwujące. Dokładnie, było. Teraz już nie jest, dlatego proszę byście się nie przestraszyli, gdy z małego powiadomienia zrobi się większe.

Oznaczać to będzie tylko i wyłącznie to, że ktoś Was lubi i wysłał Wam wiadomość lub zaproszenie do grona znajomych.

2. Pojawiło się pierwsze wydanie Naszej gazetki, jest to wielka próba, która jak wiadomo pewnie ma wiele niedociągnięć. Oczywiście z czasem będzie lepiej. Od drugiego numeru gazetka będzie już dostępna w PDF. Gazetka KLIK!

3. Są także życzenia świąteczne: KLIK!

Ostatnio edytowane przez Uncross ; 14-07-2012 o 01:05
Stare 19-04-2012, 10:26
Uncross
Gość

Domyślnie

1. W ramach ogłoszenia, chciałbym Was powiadomić, że od teraz zapytania typu:
  • kiedy będzie s18,
  • kiedy rusza s18
  • macie jakieś informacje na temat s18
  • CZY NIE DAJ BOŻE S19...
Będą karane ostrzeżeniami, a nawet banami. Forum to jest aktywne, więc wymaga od użytkownika myślenia, a ja apeluję o to byście to robili. Powiem oficjalnie, że o ruszeniu serwera nie wiemy nic do ostatniego, ewentualnie przedostatniego dnia przed startem.

2. Ruszył konkurs na najlepszą strategię budowy postaci. Więcej informacji w TYM temacie.

Ostatnio edytowane przez chris212 ; 20-08-2012 o 20:02
Stare 27-04-2012, 15:41
Uncross
Gość

Domyślnie

1. Działy dla serwera 16 są już widoczne na forum.

2. Na prośbę użytkowników logo hostingu "iv" po wyczerpanych screenach odświeżyłem nowymi screenami. Wszystko jest już klarowne.

Ostatnio edytowane przez Uncross ; 28-04-2012 o 09:36
Stare 19-05-2012, 14:01
Uncross
Gość

Domyślnie

1. Chciałbym Was przeprosić za mały problem, jaki był związany z forum i trwał od rana do chwili obecnej. Forum nie działało przez upadek serwera, wszystko już jest w porządku.
Stare 08-06-2012, 11:53
Uncross
Gość

Domyślnie

1. Ostatnio coraz częściej ludzie piszą do mnie z prośbą o zmianę nicku i nie ma nic w tym złego. Chciałbym jednak, by przebiegało to w miarę zgodnie z ustaloną kiedyś procedurą.

Zatem, o zmianę nicku na forum piszecie do mnie prywatną wiadomość, zapytując, czy jest taka możliwość (po wcześniejszym sprawdzeniu, czy nicku, który wybraliśmy nie ma na forum), podając powód i ewentualnie dziękując.

Ja ten nick zmieniam i zazwyczaj nie odpisuję na takie wiadomości, nie mam powodu by odpisywać - swoje wykonałem. Więc jeżeli godzinę, dzień, czy dwa po wysłaniu wiadomości nie możecie się zalogować ze starego nicku, to oznacza, że został on zmieniony i trzeba wpisać nowy, wtedy zadziała.

Proste.
Stare 17-06-2012, 14:21
Uncross
Gość

Domyślnie

1. Jak już pewnie Ci bystrzejsi dostrzegli, na forum mamy nową grupę, jaką jest redaktor. W wyniku natłoku pracy i braku czasu mamy poślizg z gazetką, dość spory. Dzięki temu zrodził się pomysł stworzenia grupy Redaktor, w której będą się znajdować osoby prowadzące gazetkę. Tak, mówię to do Was użytkownicy - możecie prowadzić Naszą gazetkę.

Miejsca, jakie przewidujemy są trzy, ewentualnie cztery. Chciałbym, by osoby, które redaktorem chcą zostać napisały do mnie prywatną wiadomość. Są jednak wymagania... Poprawna polszczyzna, umiejętność ortografii i interpunkcji, bystrość i indywidualność (copyrighterom dziękujemy). Jeżeli takie wymagania spełniasz, a do tego masz zapał i lubisz się angażować - pisz.

Osoby w tej grupie prócz prowadzenia gazetki mają dostęp do własnego działu redaktorskiego, w którym mogą pisać swoje próbne prace, dyskutować i myśleć nad dalszym rozwojem gazetki.

2. Odchudziłem grupy na forum. Jeżeli komuś to nie pasuje, niech się wypowie w skargach i zażaleniach (także jeśli pasuje). Jest to tymczasowy test, ponieważ grube nicki trochę za bardzo łupały po oczach.

3. To nie koniec zmian na forum. Te większe dopiero nadchodzą - stąd też pojawiło się na forum testowe konto. Jako, że staram się być profesjonalistą, sprawdzam wszystko zanim oddam w Wasze ręce.
Zamknięty wątek

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów