Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Forum organizacyjne > Nowości związane z forum

Nowości związane z forum Czyli zbiór zmian, działań i ogłoszeń związanych z forum.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-02-2016, 13:08
Awatar Dante83
Dante83 Dante83 jest offline
Były Administrator Gry

Dante83 niedługo okryje się sławą
Domyślnie Pożegnanie

Drodzy Gracze,

W celu dalszego rozwoju ścieżki zawodowej postanowiłem zakończyć współpracę z firmą Playa Games. Ostatnie kilka lat to był świetny okres i na pewno będę go miło wspominał, ale pora iść naprzód.
Dziękuję Wam za wszystkie miłe wiadomości, jakie otrzymałem podczas pracy jako Comunity Manager. Praca w takiej atmosferze to była sama przyjemność.
Życzę Wam również dużo szczęścia, samych sukcesów w życiu oraz jak najlepszych osiągnięć i aktualizacji w świecie wirtualnej rozrywki. Jeszcze raz dziękuję za wspólnie spędzony czas i powodzenia w przyszłosci.

Wasz Community Manager,
Dante83
Odpowiedz z cytatem
Stare 19-02-2016, 13:29
Awatar BloodRing
BloodRing BloodRing jest offline
Otwarty umysł

Gilde: -
BloodRing jest nieziemsko utalentowany/aBloodRing jest nieziemsko utalentowany/aBloodRing jest nieziemsko utalentowany/aBloodRing jest nieziemsko utalentowany/aBloodRing jest nieziemsko utalentowany/aBloodRing jest nieziemsko utalentowany/aBloodRing jest nieziemsko utalentowany/a
Domyślnie

Ogromny szacunek za lata roboty, prace i pomoc użytkownikom.
Życzę dużo szczęścia, sukcesów w przyszłości, karierze i życiu prywatnym.
Odpowiedz z cytatem
Stare 19-02-2016, 14:41
Awatar gruby125
gruby125 gruby125 jest offline
Nietykalny

Gilde: Ledwo żywa/Ledwo uczęszczana (niepotrzebne skreślić)
gruby125 jest naprawdę dobry/agruby125 jest naprawdę dobry/agruby125 jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Cóż mogę rzec... BloodRing przekazał już wszystko,co chciałem powiedzieć niemniej także życzę ci sukcesów w życiu. Żegnaj.

"Życie jest jak gra w pokera. Jeden niewłaściwy ruch i tracisz wszystko"
Gruby ^^

Gruby (Małomózgus-Maximus) Gatunek człowieka z miliardami zainteresowań. Jego głównymi zainteresowaniami są: denerwowanie ludzi, pisarstwo amatorskie, denerwowanie ludzi, słuchanie muzyki, denerwowanie ludzi, projektowanie gier, oraz denerwowanie ludzi. Warto wspomnieć, że nie dokańcza niczego, oprócz denerwowania innych. Wzrost ok. 170 cm i podejście typu "nic-nie-wiem-ale-się-wypowiem".
Odpowiedz z cytatem
Stare 19-02-2016, 14:51
Feldmarshal Feldmarshal jest offline
Tajemnica wiedzy

Feldmarshal jest naprawdę dobry/aFeldmarshal jest naprawdę dobry/aFeldmarshal jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Powodzenia w realizacji planów Dante i dzięki za wszystko, być może jeszcze kiedyś nasze drogi się skrzyżują :)
Odpowiedz z cytatem
Stare 19-02-2016, 16:21
Awatar Aranael
Aranael Aranael jest offline
Definicja Buntu
Zasłużony dla forum

Gilde: Nie gram.
Aranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławę
Domyślnie

Wszystkiego co najlepsze! To właśnie dzięki Tobie wkręciłem się w aktywny udział w życiu Playa Games, życzę Ci wszystkiego co najlepsze i dalszych sukcesów zawodowych.

Zajrzyj od czasu do czasu do nas :)
Odpowiedz z cytatem
Stare 19-02-2016, 17:48
Awatar Kuszu
Kuszu Kuszu jest offline
Otwarty umysł
Zasłużony dla forum

Gilde: Przybywam z plateny Kuszex
Kuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumy
Domyślnie

Podjąłeś wiele kontrowersyjnych decyzji, ale zawsze potrafiłeś je argumentować albo nie robić tego jeśli nie było takiej potrzeby. To prawda, że wielu graczy i nie tylko przez Ciebie musiało zakończyć zabawę, ale co najważniejsze nigdy nie dałeś sobie w kaszę dmuchać i przekonać do innych racji niż własne, a to też ważne w byciu administratorem gry. Ja osobiście przez dłuższy czas próbowałem to zrozumieć i doszedłem do wniosku, że starałeś się każde albo zdecydowaną większość rozpatrywanych przez Siebie zgłoszeń rozstrzygać na korzyść tego kto je pisał chociaż mogę się mylić. Nie wiem co Cię skłoniło do podjęcia takiej decyzji, ale jeśli kierowałeś się chęcią dalszego rozwoju zawodowego to jest ona jak najbardziej słuszna. Pytanie tylko co będzie dalej z supportem Playi w Polsce. Czy będzie następca i czy przypadkiem nie będzie on gorszy?...ale to nie istotne w tej chwili wypada życzyć Ci powodzenia w tym co sobie zaplanowałeś na przyszłość :)
Odpowiedz z cytatem
Stare 19-02-2016, 22:16
Yuno
Gość

Domyślnie

Pierwsze co mi do glowy przyszloXD

Ale zycze powodzenia w zyciu prywatnym:)

Pomagales mi w sfie jak i soccerstarze, dzieki:)
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów