Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Pomysły

Pomysły Przedstaw swoją wizję rozwoju gry. Masz jakiś ciekawy pomysł? Podziel się nim z nami.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-12-2018, 10:46
Apsly Apsly jest offline
Błądzący

Apsly jest na właściwej drodze
Domyślnie Klejnoty, a balans gry

Jako typowy Polak grający asasynem, boli mnie to, że sąsiedzi grający magami czy zwiadowcami oszczędzają na klejnotach . Mianowicie chodzi mi o zbalansowanie tego, żeby klasy które mają tylko jedną broń nie musiały zużywać jednego klejnotu mniej, ponieważ nie jest to sprawiedliwe względem np. wojownika, czy wspomnianego wyżej zabójcy, który musi wykopać jeden kryształ więcej. Jaki jest mój pomysł?

- Możliwość wrzucenia dwóch klejnotów w broń maga/zwiadowcy, które nie dają mnożnika x2 - wtedy wszystko było by zbalansowane.

Zgaduje, że mój pomysł spotka się z krytyką, ale nie jest to moim zdaniem sprawiedliwe, że muszę kopać jeden klejnot więcej niż inne klasy, ament.

Miłego dnia dla wszystkich którzy tu dotarli

Odpowiedz z cytatem
Stare 01-12-2018, 11:09
Chaser Chaser jest online
Błądzący

Chaser jest na właściwej drodze
Domyślnie

Gdzie wojownik musi wrzucić kryształ więcej? Przecież tarcze nie mają slotu na klejnot.
Dla mnie obojętne, ten pomysł według mnie to czepialstwo się szczegółów, ja zawsze mam kilka kryształów więcej w ekwipunku więc dla mnie bez znaczenia.
Chaser - [WKRÓTCE] - Zwiadowca
Chaser - [WKRÓTCE] - Zabójca
Odpowiedz z cytatem
Stare 01-12-2018, 11:14
Apsly Apsly jest offline
Błądzący

Apsly jest na właściwej drodze
Domyślnie

Mój błąd z wojownikiem. Nigdy nim nie grałem. Dla kogoś kto wydaje grzybki na kopanie jest to dodatkowy wydatek około 40 grzybów (zakładając, że wypadnie nam od razu dobry klejnot). A jeśli nie wydajemy grzybów to czas ma także swoją cenę.
Odpowiedz z cytatem
Stare 03-12-2018, 15:43
Quoralis Quoralis jest offline
Szukający drogi

Quoralis niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Assasin jest to nowa profesja ktora zamiast raz to bije dwa razy na runde, wiec to ze musi szukac jednego klejnota wiecej raczej nikomu nie powinno stawiac problemu. W zasadzie i tak sie kopie klejnoty i tak wiec jeden wiecej czy jeden mniej to raczej bez roznicy
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów