Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Archiwum forum > Archiwum gry

Archiwum gry Tutaj znajdziesz tematy dotyczące gry, które są stare, ale mogą się przydać.

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-01-2015, 22:30
Awatar blue
blue blue jest offline
Wzór mądrości
Zasłużony dla forum

Gilde: ---
blue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjami
Domyślnie Dyskusja na temat s31

UWAGA, UWAGA OBYWATELE FORUM!

Ogłaszam wszem i wobec: każdy, podkreślam KAŻDY wątek utworzony o podobnym temacie co mój lub dotyczący zniesławionej gildii, osoby, gadaniny o tym co kto zrobił, a czego nie, jak działa gildia A, dlaczego gildia A nie lubi gildii B i kto jest kretem lub innym zwierzątkiem który, mówiąc potocznie 'wali z nieszlachetnej częsci pleców' będzie leciał od razu do kosza, z gratisem w postaci punktów karnych dla autora tematu.

Ja naprawdę nie mam cierpliwości do takich rzeczy, nie mam tyle odtrutki na jad wypluwany przez poniektórych uzytkowników serwera. Dwa poprzednie tematy pokazały, że nie ma kultury, a były tylko wypruwane flaki, bo ktoś coś robi albo nie przyjął kogoś do gildii, albo ma multi. Multikontami zajmuje się nasza szanowna obsługa, podobnie jak innymi oszustwami i kazdym innym łamaniem OWH, które każdy zaakceptował zaczynając, tudzież kontynuując grę na s31.

Tym samym, skoro nie potraficie normalnie dyskutować, a nawet konstruktywnie krytykować, tylko wylewać kwasy i żale, temat taki nie ma prawa pojawić się przez najbliższe 12 miesięcy. Jak się pojawi będa wyznaczane kary. Proste.

Byc moze po roku sytuacja będzie w miarę opanowana. A jeśli nie - byc może wątek taki nie powstanie. Pierwszy raz podejmuje taka decyzje i mam nadzieje, ze ostatni.

Słowo się rzekło. Enter.

Zażalenia i skargi do mnie, pozdrawiam.

MLP FAN

20 % cooler

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów