Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Archiwum forum > Archiwum gry

Archiwum gry Tutaj znajdziesz tematy dotyczące gry, które są stare, ale mogą się przydać.

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 17-09-2011, 10:58
Zeref1990 Zeref1990 jest offline
Błądzący

Zeref1990 jest na właściwej drodze
Domyślnie Oktoberfest - wszystko wyjaśnione od A do Z

Proszę moderatorów o uprzejmość i wyrozumiałość, ponieważ temat ten piszę aby rozluźnić i uspokoić sytuację

Na początku przetłumaczę to co napisali na niemieckim forum :

"Witam całą społeczność Shakes & Fidget !
Od 17 Września do 3 Października będziemy świętować Oktoberfest w Shakes Fidget!
W tym czasie będzie można rozkoszować się w tawernie tak duża ilością piw, ile tylko dusza zapragnie, chciałbym jednak zaznaczyć iż "szczęśliwa godzina" (to chyba pomijanie czekania na wykonanie misji) jest w czasie Oktoberfestu wyłączona.
W aktualizacji dodaliśmy automatyczny wykrywacz botów. Ponadto nie mogę niestety wyjawić na jakiej zasadzie on działa, ale chcemy zachęcić boterów do pozostawienia botów.
Pod koniec oktoberfestu będziemy blokować pierwszą grupę kont za używanie botów."

Chciałbym więc dodać, iż bez sensu się wkurzacie o to, że teraz gracze z większą ilością pieniędzy odsadzą tych który mają mniej grzybków. Ta gra od początku faworyzuje graczy którzy są nadziani i gotowi płacić za grę.
Wystarczy zobaczyć ile mają grzybków gracze z top 100 rankingu, a to tylko jeden przykład :
http://www.youtube.com/watch?v=wdDIprYioFs

Jeżeli ktoś chce płacić tysiące zł za przeglądarkową grę to już jest jego sprawa, ja np w życiu bym nie wydał pieniędzy na grę a już szczególnie aż tyle bo raz że wolę zamiast kilku tysięcy grzybków mieć kilka baków pełnego paliwa do samochodu, nowy komputer, zarąbistą komórke czy fajny aparat cyfrowy, a dwa że kasa ta byłaby stracona bo wystarczyło by że bym z tydzień nie pograł i ktoś by mnie mocno wyprzedził w rankingu a przecież zawsze nadejdzie taki moment w życiu że nie będzie się już miało czasu grać a wtedy się pomyśli "boże ile ja straciłem pieniędzy na taką grę".
Ja mogę walczyć o tytuł najlepszego gracza na serwerze który gra bez grzybków, i to mi wystarczy
I to prawda, za 2 tygodnie pewnie będą już biegały 200 levele na najnowszym 12 świecie ale to naprawdę jest już sprawa tych którzy chcą płacić :)
Mnie oni gówno obchodzą, ja gram swoim własnym stylem bez grzybków i walczę o miano najlepszego gracza z darmowym kontem.
Tak więc nie załamujcie się :)

Ostatnio edytowane przez Zeref1990 ; 17-09-2011 o 11:19
Stare 17-09-2011, 11:13
Awatar hiprobinhophood
hiprobinhophood hiprobinhophood jest offline
Wychodzący z cienia

hiprobinhophood jest na właściwej drodze
Domyślnie

Informacja co do działania bota - będą wykrywali odstępy pomiędzy zadaniami, jeżeli są ciągle takie same to wykrycie bota nie będzie takie trudne...
Stare 17-09-2011, 11:45
Niedziu Niedziu jest offline
Błądzący

Niedziu jest na właściwej drodze
Domyślnie

A to dobrze bo już nie wiedziałem jak oni to będą sprawdzać:) Mam Galaxy II i z niej będę robił misje jak będę poza domem a nie chciał bym żeby jakiś program mnie zbanował za to że siedzę całymi dniami i klikam na misje :) Dzięki za info.
Stare 17-09-2011, 12:51
Sagoth Sagoth jest offline
Zbanowany

Sagoth jest na właściwej drodze
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez hiprobinhophood Zobacz posta
Informacja co do działania bota - będą wykrywali odstępy pomiędzy zadaniami, jeżeli są ciągle takie same to wykrycie bota nie będzie takie trudne...
No to wyjdzie nowa wersja bota, w którym dodadzą opcję losowych odstępów np. 5-30 sekund między działaniami

Dobrze byłoby wymusić grę bez używania botów, ale nie w tej fazie gry, gdy 90% czołówki na wszystkich serwerach podpiera się czasem botami (mało kto ma codziennie czas wyrobić 3 paski awki).
Niemcy zarzynają więc kurę znoszącą złote jaja, bo będą musieli zbanować 90% grzybiarzy. Życzę powodzenia :)

Poza tym ten cały October Fest... głupota wg mnie, bo znowu powiększa przepaść między grzybiarzami a niegrzybiącymi.

Po zakończeniu OF będzie dodana opcja skracania czasu trwania zadania kosztem grzybka - nie wiem co za debil to wymyślił i po co... Jaki z tego zysk? Chyba tylko taki, że bogatemu grzybiarzowi 3 paska awa zajmą 3 minuty, a normalnemu 3 godziny. Zysk? 3 godziny warty więcej kosztem kilkudziesięciu grzybów... Ja dziękuję.

Generalnie więc gra ma się ku końcowi z takim podejście TFUrców. Nie reagują na ciekawe sugestie i pomysły, a wprowadzają tylko to, co jest łatwe w zrobieniu i daje szansę na dodatkowe zyski z grzybów.

Ostatnio edytowane przez Sagoth ; 17-09-2011 o 12:58
Stare 17-09-2011, 13:11
altwitervevo altwitervevo jest offline
Zbanowany

altwitervevo jest na właściwej drodze
Domyślnie

twórcy chyba chcą się pozbyć 90/100 % graczy -.-
jak dostane bana to ich zjem . i pozwe . wydałem góre kasy .
i jak zabiorą mi konto za nie posiadanie czasu na ze względu na dzieci to zapłacą mi za to będę się procesować o to -.-
Stare 17-09-2011, 13:27
Błądzący

Domyślnie

Miejmy nadzieję, że do tego nie dojdzie. A co do bota to przeważnie używają go grzybiarze bo po co na 100 awy bot ? I zgadzam, się z Wami S&F starci więcej niż zyska, ale może o to już chodzi tylko twórcą żeby znaleźć jak najszybszy sposób zamknięcia serwerów, bo kto miał się wzbogacić to już się wzbogacił :)
Stare 17-09-2011, 13:29
HakERxD_s8 HakERxD_s8 jest offline
Błądzący

HakERxD_s8 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Twórcy powariowali.... Tyle odemnie.
Stare 17-09-2011, 13:39
Błądzący

Domyślnie

A tym co nie mają grzybów i zazdrość ich zżera to niech patrzą jak grzybiarze się bawią. Ja też jestem za zniesieniem bota, ale wiadomo automat zawsze pomaga i nic z tym nie zrobisz jak świat długi i szeroki ludzie zawsze idą na łatwiznę co z reszta jest normalną rzeczą. Sądzę jak przedmówcy przede mną, że i tak wymyślą coś nowego :)Takie jest moje zdanie.
Stare 17-09-2011, 13:46
Awatar Ziperro
Ziperro Ziperro jest offline
Definicja dyskusji

Ziperro jest znany/a wszystkimZiperro jest znany/a wszystkimZiperro jest znany/a wszystkimZiperro jest znany/a wszystkimZiperro jest znany/a wszystkimZiperro jest znany/a wszystkim
Domyślnie

Przystopujcie ze spamem, bo się posypią "nagrody". Kto wydaje swoją kasę na to, to już jego sprawa. Ale sam popieram tępienie bociarzy.
Stare 17-09-2011, 13:57
Awatar Vins
Vins Vins jest offline
Szukający drogi

Gilde: Zwiadowca
Vins jest na właściwej drodze
Domyślnie

ten event miałby sens gdyby trwał przez weekend a nie tyle czasu, sam kupuje dużo pieczarek ale to jest przegięcie po prostu. dysproporcja jaka zacznie dzielić kupujących od nie kupujących bedzie taka, że ludziom po prostu odechce się grać :mad:

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów