Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Archiwum forum > Archiwum gry

Archiwum gry Tutaj znajdziesz tematy dotyczące gry, które są stare, ale mogą się przydać.

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-10-2011, 21:29
Awatar Kuciap
Kuciap Kuciap jest offline
Pomocna dłoń

Kuciap jest na właściwej drodze
Domyślnie

Czy zwiększona ilość złota z warty jest liczona tylko w momencie jej odpalania, czy może jak się ją kończy? Bo nie wiem, czy przerywać po ok. 3 godzinach i iść od nowa, ale już x5, czy jednak tą co dałem przed startem eventu i już na niej jestem od jakiegoś czasu, pomnoży mi w momencie zejścia...
Stare 29-10-2011, 21:35
mastacz mastacz jest offline
Szukający drogi

mastacz jest na właściwej drodze
Domyślnie

Nalicza juz z bonusem - nie przerywaj.
Stare 31-10-2011, 16:21
RadkoZOlka RadkoZOlka jest offline
Błądzący

RadkoZOlka is an unknown quantity at this point
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Menester Zobacz posta
[*]Nie możesz zobaczyć kto zostanie uderzony grzybkiem, ponieważ dzieje się to przed wystartowaniem wojny.

Nie wiem, czy ktoś poruszał ten punkt zmian, ale da się zobaczyć na którego przeciwnika grzyb ciężki z nieba spadł

Warunkiem zobaczenia jest nie klikanie na "pomiń" albo "kolejny". Musimy być cierpliwi i obserwować całą walkę od A do Z

Pozdr.
Stare 31-10-2011, 16:59
Awatar Kamil12345
Kamil12345 Kamil12345 jest offline
Wzór mądrości

Gilde: Aaaamm - mag s8
Kamil12345 jest naprawdę dobry/aKamil12345 jest naprawdę dobry/aKamil12345 jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

grzybek na wojnie ma fajny dźwięk

a tutaj pewien gracz z s ... :P
http://imageshack.us/photo/my-images/689/topir.png/
trochę grzyba wydał ; P

Aaaamm [Team of Death]
(s8, mag, 313 lvl i ciągle rośnie)
Stare 31-10-2011, 17:22
Awatar Menester
Menester Menester jest offline
Wzór mądrości
Zasłużony dla forum

Menester jest naprawdę dobry/aMenester jest naprawdę dobry/aMenester jest naprawdę dobry/aMenester jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Potwierdzam, otrzymałem złe informacje od Niemców. Można zobaczyć kto 'oberwie' grzybem
Stare 31-10-2011, 18:29
Awatar Kaj
Kaj Kaj jest offline
Piszący przeznaczenie
Zasłużony dla forum

Gilde: Kajtuś Czarodziej
Kaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/a
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez RadkoZOlka Zobacz posta
Nie wiem, czy ktoś poruszał ten punkt zmian, ale da się zobaczyć na którego przeciwnika grzyb ciężki z nieba spadł

Warunkiem zobaczenia jest nie klikanie na "pomiń" albo "kolejny". Musimy być cierpliwi i obserwować całą walkę od A do Z

Pozdr.
Kliknięcie "pomiń" nie pomija automatycznie walki z grzybem, tak samo jak nie pomija naszej walki.
Stare 02-11-2011, 08:47
RadkoZOlka RadkoZOlka jest offline
Błądzący

RadkoZOlka is an unknown quantity at this point
Domyślnie

Jakoś nie mogę się z tym zgodzić.

Widziałem już kilka walk z udziałem katapulty. Tam gdzie oglądałem całą walkę od początku do końca to mogłem zobaczyć wielkiego grzyba, ale niestety na samym początku z przyzwyczajenia klikałem na 'pomiń', wtedy automatycznie przenosiło walkę do mojej postaci i grzyba już do końca walki nie uświadczyłem.....

Sprawdzę jeszcze dokładniej przy kolejnej okazji....a do tego czasu przyjmuję, że to ja mam rację :P

Pozdr.
Stare 01-12-2011, 19:37
Awatar Tara
Tara Tara jest offline
Hipopotam :D
Zasłużony dla forum

Gilde: s5
Tara jest nieziemsko utalentowany/aTara jest nieziemsko utalentowany/aTara jest nieziemsko utalentowany/aTara jest nieziemsko utalentowany/aTara jest nieziemsko utalentowany/aTara jest nieziemsko utalentowany/aTara jest nieziemsko utalentowany/a
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez chris212
"Gilden, die über 3000 Ehre weit entfernt sind, sind nicht angreifbar", co w swobodnym tlumaczeniu oznacza ze jesli slaba gildia ma wiecej niz 3000 czci straty do lepszej gildii to nie moze jej zaatakowac. To pewnie taka zapora przeciw blokowaniu sie slabymi gildiami:)
Podziękowania dla chris212 za czujność :)
Ważny punkt aktualizacji został pominięty na naszym forum.

Najlepsza frytkowa sygnaturka :d

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów