Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Offtopic > Gry

Gry Wszelkie informacje dotyczące gier, tych starych i nowych.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-10-2014, 13:28
LeoTar
Gość

Cool QUAKE II

Witajcie!

Chcialbym odswiezyc i przypomniec Wam stara kultowa gre, w ktora zagrywalem sie z kumplami lata swietlne temu.
Taaak... fragowanie w kleju to byla czysta przyjemnosc muzyka, niebanalna na tamte czasy grafika, silnik gry i niesamowita miodnosc powodowaly, ze miliony fanow do dzis okupuja serwery firmy ID.

Prawdopodobnie niektorzy z Was moga nie znac tytulu, dla nich wiec zamieszczam link do gameplaya, w ktorym mozna zobaczyc z czym ma sie do czynienia.

Ale po co to wszystko?
Wiem, ze wielu z Was posiada jeszcze kopie tej gry gdzies na dysku. Jakis czas temu, gra byla dodawana za free z kilkoma czasopismami. Jesli nie macie - mozna z latwoscia ja znalezc w sieci.
A to wszystko po to, aby pograc sobie po sieci.

Znalazlby sie ktos chcetny do tego szatanskiego planu?

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez LeoTar ; 28-10-2014 o 13:30
Odpowiedz z cytatem
Stare 28-10-2014, 15:26
Awatar Straszny Knypel
Straszny Knypel Straszny Knypel jest offline
Definicja dyskusji

Straszny Knypel cieszy się dobrą reputacjąStraszny Knypel cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Hm.. dwójki już nie mam, jeszcze została mi q3 do której dodałem wersję przeglądarkową Life, natomiast wracam czasem do czystego starego q3 albo Promode z ich mapkami, to potem chyba nazwano Lansanity ale dziś nie wiem co zostało. Szkoda ale wykasowałem wsio, trudno, brakuje miejsca po prostu... Stara Arena mi została ale pewnie nie zechcesz w nią pograć. Oglądając to co podałeś to od razu przypomniał mi się pierwszy Unreal - początkowo głównie singlowo traktowałem Unreala, Q2 to prawie identyczne teksturki i mapki .. Zamierzchłe czasy :)
Odpowiedz z cytatem
Stare 28-10-2014, 15:41
LeoTar
Gość

Domyślnie

Wyobraz sobie, ze jestem w posiadaniu ... ORYGINALNEGO Q3
Malo osob wie o tym, ze kiedys byla taka edycja

Gralem w wersje Live ale niestety nie przypadla mi do gustu, to juz jednak nie to samo.
Stara Arena - nie do konca rozumiem o czym mowisz :)

Co do pierwszego Unreala, tez go gdziesz jeszcze mam - FPSy z tamtych czasow mialy to cos. W tych nowszych jednak sie nie odnajduje, za duzo maja tego wszeklego talatajstwa.
Kiedys gralo sie w takie gry aby sie troszeczke "odmozdzyc", a dzisiaj trzeba tonac w milionach sekwencji, ulepszaniu broni i zapamietywaniu, co do czego, jak i z kim...
Ech...
Odpowiedz z cytatem
Stare 29-10-2014, 16:18
bohaterinos bohaterinos jest offline
Błądzący

bohaterinos jest na właściwej drodze
Domyślnie

A ja wiem o co z tą Areną - otóż szybko po wydaniu q3 pojawił się wysyp modów itd. Stara Arena to czysty q3 z pachtem 1.32 i na tym koniec, żadnych poprawek. Część większa graczy rzuciła się na to Promode czyli głownie od mapki Cpm1 i Cpm1a z szybszym przeładowaniem i ogólnie przyspieszeniem całej rozgrywki. Co ciekawe mimo późniejszej długiej dominacji q3 w światowych rozgrywkach jako podstawowej platformy to polski Painkiller zdetronizował Quake'a i zajął na dłużej jego miejsce, nie wszyscy wiedzą z jak dużym sukcesem mieliśmy do czynienia z premierą Painkillera :) Jak ta nasza polska strzelanka zdominowała cały świat fpsów. Piękne czasy - ale cóż, mija wszystko, nie wejdziemy ponownie do tych klimatów, jak to było u Klenczona "nie przejdziemy do historii", dziś już nikt o niczym nie wie poza dziadkami weteranami quake'a - a w ogóle ktoś pamięta, że mieliśmy mistrzów ? zarówno Europy jak i świata... hehe, wystarczy - pozdrawiam najstarszych graczy fps ")
Odpowiedz z cytatem
Stare 29-10-2014, 17:25
Awatar Straszny Knypel
Straszny Knypel Straszny Knypel jest offline
Definicja dyskusji

Straszny Knypel cieszy się dobrą reputacjąStraszny Knypel cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Akurat ja to wszystko pamiętam - to były moje czasy i moja priv. kondycja w strzelankach, super się grało, czasem wracam do najstarszych gier od pierwszego Ureala poprzez cały cykl H_L aż do dziś... Ale dziś nie te oko, nie ta ręka i nie ten refleks, aż przykro że tak źle gram więc wolę nie wchodzić na serwery / albo to co z nich jeszcze tam żyje :) Ale w singlu powspominać sobie lubię :)
Odpowiedz z cytatem
Stare 29-10-2014, 19:31
LeoTar
Gość

Domyślnie

E tam gadanie - ja nigdy dobrze nie umialem grac w takie rzeczy :)
Pamietam kiedy pierwszy raz w zyciu, poszedlem ze znajomymi do kafejki internetowej I gralismy w Q2 - pojecia nie mialem w co gram, jak grac, nie wiedzialem nawet jak zmienic bron

Jednak potem, nauczylem sie podstaw i jakos to szlo, choc i tak nie mam z nikim szans - no chyba, ze ze swoja dziewczyna

Mniejsza - zamiast marudzic, mozemy stworzyc wirtualny LAN na Hamachi i sprobowac swoich sil pewnego pieknego dnia.
Q3 tez mozna odswiezyc, a i UT odpalic

HEEEEJJJ WYYY TAM!
Moze znajdziemy jakas wieksza ekipe do CTF? :)
Odpowiedz z cytatem
Stare 05-01-2015, 08:51
Mikerski Mikerski jest offline
Błądzący

Mikerski jest na właściwej drodze
Domyślnie

Jedna z najlepszych gier na LAN Party :) Jaka była wasza ulubiona mapa?
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Tagi
quake

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów