Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Offtopic > Gry

Gry Wszelkie informacje dotyczące gier, tych starych i nowych.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-12-2013, 11:15
Awatar pa1ner
pa1ner pa1ner jest offline
Wychodzący z cienia

Gilde: Mag
pa1ner niedługo okryje się sławą
Domyślnie Path Of Exile

UWAGA! Autor tego tekstu nie ma żadnego doświadczenia w gatunku gier RPG!

Jest to gra z gatunku RPG, który zawsze omijałem szerokim łukiem. Nudziły mnie monotonne dialogi, eksploracja itd. W końcu za namową znajomego, wgrałem Path Of Exile i się zakochałem.

Jest to gra w stylu diablo 1, ulepszamy swojego bohatera i bijemy coraz mocniejsze potwory. Nie przypadkowo porównałem grę do diablo 1, ponieważ ta część diablo uchodzi za najmroczniejszą, a takie jest właśnie POE. W tym uniwersum nie ma cenzury i cukierkowatej grafiki, dlatego też gra jest skierowana do starszych odbiorców. Osobiście mam dosyć sztucznych zabiegów, które obniżają średnią wieku, aby trafić do jak największej grupy odbiorców. W tej grze czuć siłę bohatera, młot bojowy nie oszałamia wrogów a ich miażdży.

Głównym zadaniem gracza jest czyszczenie lokacji, wykonując przy tym proste zadania, typu znajdź coś, zabij coś, idź gdzieś lub uratuj coś.

Lokacje w grze są zróżnicowane i posiadają bardzo różnorodną faunę i florę. Na końcu każdego etapu czeka na śmiałka boss, który zawsze stanowi wyzwanie.

Gra jest połączeniem multi z singlem. W miastach są ludzie, ale jeżeli ich nie zaprosimy do wspólnej kooperacji to gramy solo.

Gry całej nie przeszedłem (4/6), ani nie sprawdziłem trybu PvP.

Ocena: 9+/10

Zalety:
+ Rewelacyjna walka;
+ Ogromne drzewko rozwoju postaci;
+ Mrok nareszcie lochy to lochy;
+ Moc postaci czuć po tym jak rozczłonkowuje ona przeciwników i po wybuchach krwi;
+ Eventy z nagrodami organizowane przez twórców gry, co znacznie wydłuża zabawę;
+ Całkowicie za darmo, są mikro płatności ale te w żadnym stopniu nie wpływają na rozgrywkę, ponieważ można kupić tylko skiny;
+ Ogromna różnorodność, zarówno jeżeli chodzi o bronie, jak i światy, a także potwory;
+ 7 grywalnych klas postaci;
+ Ładna grafika i muzyka;
+ Pokłady grywalność, pierwsza sesja z grą trwała 4 h , łącznie 9 h w dwa dni.

Wady:
- Na pierwszych etapach gra jest za prosta.

Ostatnio edytowane przez pa1ner ; 24-12-2013 o 11:22
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów