Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Offtopic > Gry

Gry Wszelkie informacje dotyczące gier, tych starych i nowych.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-12-2013, 18:22
Awatar pa1ner
pa1ner pa1ner jest offline
Wychodzący z cienia

Gilde: Mag
pa1ner niedługo okryje się sławą
Domyślnie Najlepsze gry na pada.

Kupiłem sobie pad logitecha F710. Niestety nigdy nie miałem podobnego urządzenia w swoich dłoniach, więc mam spore trudności z ogarnięciem. Najwięcej problemów sprawiają mi gałki analogowe.

Gry w które gram na padzie to nfs hot pursuit, na którym się strasznie irytuje, ponieważ grając na klawiaturze miałem czasy o 40 sekund lepsze niż padem i Batman Arkham City.

Proszę o propozycje gier w których będę mógł szybko wyrobić sobie precyzje. Z jednym zastrzeżeniem, żeby to nie były gry z gatunku FPS.

Ostatnio edytowane przez pa1ner ; 11-12-2013 o 18:24
Odpowiedz z cytatem
Stare 11-12-2013, 18:25
Dmix Dmix jest offline
Administrator Forum

Gilde: s1.de - dmix96
Dmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjami
Domyślnie

mam takiego samego i gram tylko w fife.
do nfs nie lepsza była by kierownica i pedały?
Odpowiedz z cytatem
Stare 11-12-2013, 18:31
Awatar pa1ner
Wychodzący z cienia

Domyślnie

Myślałem nad kierą ale za drogi interes, w nfsie czuję, że pad jest o wiele bardziej precyzyjny od klawiatury więc chciałbym go ogarnąć.

Dzięki za propozycje.

Skoro masz dłużej tego pada to jak się spisuje?

Ostatnio edytowane przez pa1ner ; 11-12-2013 o 18:35
Odpowiedz z cytatem
Stare 11-12-2013, 18:40
Dmix Dmix jest offline
Administrator Forum

Gilde: s1.de - dmix96
Dmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjami
Domyślnie

Gram z bratem dosyć często.
Pad dobry i fajny, jednak po 1,5 roku coś mi strzeliło w lewej gałce
Odpowiedz z cytatem
Stare 11-12-2013, 18:47
Awatar pa1ner
Wychodzący z cienia

Domyślnie

Ops, ja mam gwarancję na dwa lata. :P A jak długo bateria trzyma?
Stare 11-12-2013, 19:50
Awatar Bqczek
Bqczek Bqczek jest offline
Dziamdziak
Zasłużony dla forum

Gilde: Bqczek - s6 (jeszcze s4 ale tam wejde raz na Ruski rok i to przestępny)
Bqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławę
Domyślnie

Wszystko, poza strzelankami i strategiami oraz grami ze swobodną pracą kamery/celowaniem (nie zawsze ale zazwyczaj. Przykładem jest chociażby Elder Scrolls), jest dobre na pada. Najlepiej sprawdza się w bijatykach i platformówkach. Wszystko co wymaga klepania, klepania i jeszcze raz klepania klawiszy, jest wygodniejsze na padzie niż na klawiaturze.

Nie wszystkie gry obsługują pada, wtedy polecam mały, darmowy programik Joy to Key. Został on zrobiony z myślą o gierkach we flashu, gdyż ten nie obsługuje pada, jednak sprawdza się we wszystkim. Nie zawsze analog działa prawidłowo ale co tam.

Ostatnio edytowane przez Bqczek ; 11-12-2013 o 20:10
Odpowiedz z cytatem
Stare 11-12-2013, 20:42
Awatar pa1ner
Wychodzący z cienia

Domyślnie

Bqczek czy Ty aby na pewno widziałeś kto napisał ten temat? Bez bluzgów, chamstwa i ogólnej pogardy? Czy to aby na pewno Ty?

Co do posta. Klawiszy właśnie się uczę obsługiwać na bijatykach.

Ściągam Prince Of Persia, tam się poćwiczę precyzję analogów.

Niemniej dzięki. : *

Ostatnio edytowane przez pa1ner ; 11-12-2013 o 20:43
Odpowiedz z cytatem
Stare 11-12-2013, 20:49
Awatar Bqczek
Bqczek Bqczek jest offline
Dziamdziak
Zasłużony dla forum

Gilde: Bqczek - s6 (jeszcze s4 ale tam wejde raz na Ruski rok i to przestępny)
Bqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławę
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez pa1ner Zobacz posta
Bqczek czy Ty aby na pewno widziałeś kto napisał ten temat? Bez bluzgów, chamstwa i ogólnej pogardy? Czy to aby na pewno Ty?

To akurat twoja specjalność, ja się w postach wypowiadam na temat.
Stare 14-12-2013, 00:29
lidii lidii jest offline
Mówiący szeptem

Gilde: Wojownik
lidii niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Ja mam prince of persie na playstation i powiem Ci,że fajna sprawa,dużo skakania i bawienia się w zabijaniu 1vs 10 :) Polecam również Tekkena ( ja mam wszystkie części bez 6 ) oraz Killzona. Na Killzonie najtrudniejsze jest ogarnięcie celownika,ale jak gra się we dwójkę i informuję się osobę obok "stary,uważaj bo idą do wieży,a jeden czeka za kamieniem" wrażenie jest niesamowite i można wyćwiczyć kontrolę joystickow. Jeśli masz problemy ze sterowaniem to może po prostu lżej "popychaj" joysticki ?

Powodzenia ! :)
400+ 17.01.14r 700+ 22.01.14r
500+ 20.01.14r
600+ 21.01.14r
Odpowiedz z cytatem
Stare 14-12-2013, 09:51
Awatar karolb5
karolb5 karolb5 jest offline
Pomocna dłoń

karolb5 jest wspaniałym przykłademkarolb5 jest wspaniałym przykłademkarolb5 jest wspaniałym przykłademkarolb5 jest wspaniałym przykłademkarolb5 jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Ja polecam Euro Truck Simulator 2, sam gram w niego padem. Ustawiłem sobie tak, że prawa gałka odpowiada za kierownicę, lewa gaz i hamulec. Gra się lepiej niż na klawiaturze, bo na delikatnych zakrętach lekko przechylasz gałkę, a nie tak jak się skręca na klawiaturze.

A poza tym gram w fife, w nfs'a też kiedyś próbowałem, ale nie przekonuje mnie (kompletnie sobie nie radziłem) i zostałem na klawiaturze.
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów