Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Offtopic > Gry

Gry Wszelkie informacje dotyczące gier, tych starych i nowych.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-10-2013, 11:52
Awatar Ritam
Ritam Ritam jest offline
Wychodzący z cienia

Ritam jest na właściwej drodze
Smile Two Worlds

Witam ostatnio grrywam w twoworlds pierwsza czesc czy wy tez fgracie?
chcem sie z wami powymieniac dostwaidczeniami w grze bycmoze kodami jezeli chcecie itd...
Odpowiedz z cytatem
Stare 19-10-2013, 16:07
Awatar Bqczek
Bqczek Bqczek jest offline
Dziamdziak
Zasłużony dla forum

Gilde: Bqczek - s6 (jeszcze s4 ale tam wejde raz na Ruski rok i to przestępny)
Bqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławę
Domyślnie

Grywałem, sporo błędów, dopiero w najnowszym patchu zwiększyli limit obrażeń z 32k do 99k. Jazda konna pozostawia wiele do życzenia, Użyteczna magia to jedynie buffy i death hands z nekromancji.

Poradzić co ci mogę to przy tworzeniu mikstów permanentnych rób zawsze z 10ciu składników poza minerałami, potki z minerałów to 4 minerały i 5 składników odnawiających hp (nie tych co czasowo coś robią, są takie, które mają efekt natychmiastowego leczenia x hp).

Jak jesteś naprawdę wredny to możesz zapisać przed otwarciem skrzyni i otwierać aż coś ciekawego się pojawi, każdy skok, zmiana broni itp przed otwarciem skrzyni, zmienia jej zawartość.
Stare 19-10-2013, 18:06
Rep
Gość

Domyślnie

Grałem.

Masa bugów, różne błędy, jazda konna, karty magii. O ile w każdym Gothicu można się czasem uśmiechnąć, o tyle w Dwóch Światach powaga wszystkiego jest czasem denerwująca.

Każda gra szybko się nudzi, jeśli gra się na kodach. Tu szczególnie się to sprawdza.

I moja rada: popraw ortografię.
Odpowiedz z cytatem
Stare 21-10-2013, 16:56
Awatar Ritam
Ritam Ritam jest offline
Wychodzący z cienia

Domyślnie

Przeczytałem wasze rady... Tak wiem wiekszosc z tych rzeczy co mowicie...
Gra ta bez kodów jest bardzo fajna prawda? można wybrać parę dróg ,np jako mag wojownik łucznik czy skrytobujca itd... Zależy co ulepszmy. Mi sie podoba. Przeszlem ja 2 razy bez kodow i raz z kodami. Za pare miesiecy planuje znowu przejsc tym razem bez kodow. Skrzynie... Nie obojetne co dostane, chociaz najbardziej wole karte magii z wysokiego kręgu której jeszcze nie mem. Szkoda tylko że nie moge znalezc nawet z kodami żadnej karty która ma przynajmniej 3 krąg lecznia. Znalazłem na 1 ale wiekszego nie? Macie moze jakis pomysł z jakiej to magii itp?
Odpowiedz z cytatem
Stare 21-10-2013, 17:47
Awatar Bqczek
Dziamdziak
Zasłużony dla forum

Bqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławę
Domyślnie

nie trzeba wybierać, wystarczy punktów na wszystko, no poza łukami, w nie nie daje bo to strata punktów. Składników wystarczy aby staty mieć i tak dużo za duże.
Stare 27-10-2013, 15:47
Awatar Ritam
Ritam Ritam jest offline
Wychodzący z cienia

Cool

Cytat:
Zamieszczone przez Bqczek Zobacz posta
nie trzeba wybierać, wystarczy punktów na wszystko, no poza łukami, w nie nie daje bo to strata punktów. Składników wystarczy aby staty mieć i tak dużo za duże.
Ale skąd wziąć zaklęcie z wyższego kręgu magii na leczenie??

Ostatnio edytowane przez Ritam ; 17-11-2013 o 16:27
Odpowiedz z cytatem
Stare 28-10-2013, 18:52
Rep
Gość

Domyślnie

Jeśli dobrze kojarzę, można je zdobyć, wykonując zadania dla danego NPC.

P.S. Też macie tak, że czasem zapisujecie grę, a potem likwidujecie każdego, kto się pod rękę nawinie?
Odpowiedz z cytatem
Stare 30-10-2013, 20:38
Awatar Bqczek
Dziamdziak
Zasłużony dla forum

Domyślnie

Czary kupujemy u kupców society, czasem giriza. Czary nekromancji u nekromantów. poza tym znajdujemy u przeciwników i w skrzyniach/szafach itp. Jednak jak już wspomniałem czary są gie warte poza buffami. Jedyne co to concetration/overpower i byle jaki atakujący na niektóre smoki (lava/rock) i golemy (golemy tak się nazywają, nie mylić z wood/flesh itp golemem, nazywa sie tylko golem, jest metalowy)

Ostatnio edytowane przez Bqczek ; 30-10-2013 o 20:40
Odpowiedz z cytatem
Stare 17-11-2013, 16:28
Awatar Ritam
Ritam Ritam jest offline
Wychodzący z cienia

Domyślnie

A ja dalej się pytam skąd wziąć zaklęcie z wyższego kręgu na leczenie....
Jezeli takowe jest XD
Odpowiedz z cytatem
Stare 19-11-2013, 19:50
Awatar PePzilla
PePzilla PePzilla jest offline
Błądzący

Gilde: wojownik s19 220+
PePzilla jest na właściwej drodze
Domyślnie

Tak repek , nieraz trzeba wyladowac zlosc i flustracje coz w kazdej grze w jaka gralem tak robie tzn nie we wszystkie sie da ale cos w stylu gothica , dwa swiaty , The elder of scrools ahah , rozwalka zawsze na miejscu :P

Ostatnio edytowane przez PePzilla ; 19-11-2013 o 19:51
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów