Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Offtopic > Gry

Gry Wszelkie informacje dotyczące gier, tych starych i nowych.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-11-2016, 18:21
Awatar gruby125
gruby125 gruby125 jest offline
Nietykalny

Gilde: Ledwo żywa/Ledwo uczęszczana (niepotrzebne skreślić)
gruby125 jest naprawdę dobry/agruby125 jest naprawdę dobry/agruby125 jest naprawdę dobry/a
Domyślnie Prezes Games Studios

Siemka!
Tak, to znowu ja, zamęczam Was kolejnym moim durnym hobby. Tym razem razem z kolegami (jak trudno zgadnąć pod nazwą Prezes Games Studios) rozpoczęliśmy amatorską pracę nad tworzeniem gier.
Link do oficjalnej strony:
http://ggamespoland.pev.pl/

"Życie jest jak gra w pokera. Jeden niewłaściwy ruch i tracisz wszystko"
Gruby ^^

Gruby (Małomózgus-Maximus) Gatunek człowieka z miliardami zainteresowań. Jego głównymi zainteresowaniami są: denerwowanie ludzi, pisarstwo amatorskie, denerwowanie ludzi, słuchanie muzyki, denerwowanie ludzi, projektowanie gier, oraz denerwowanie ludzi. Warto wspomnieć, że nie dokańcza niczego, oprócz denerwowania innych. Wzrost ok. 170 cm i podejście typu "nic-nie-wiem-ale-się-wypowiem".

Ostatnio edytowane przez gruby125 ; 20-11-2016 o 22:18
Odpowiedz z cytatem
Stare 20-11-2016, 22:11
LewPustyni LewPustyni jest offline
Szukający drogi

LewPustyni jest wspaniałym przykłademLewPustyni jest wspaniałym przykłademLewPustyni jest wspaniałym przykłademLewPustyni jest wspaniałym przykłademLewPustyni jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

"strona nie istnieje"

edit: ta już istnieje, ale to może daj znać, jak będą na niej jakieś gotowe gry? (albo nie, jak wolisz w sumie...)

Ostatnio edytowane przez LewPustyni ; 20-11-2016 o 23:04 Powód: nowy link
Odpowiedz z cytatem
Stare 20-11-2016, 22:16
Awatar gruby125
Nietykalny

gruby125 jest naprawdę dobry/agruby125 jest naprawdę dobry/agruby125 jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez LewPustyni Zobacz posta
"strona nie istnieje"
Nawalił nam host. Naprawa w trakcie, za chwilę podlinkuje nową stronke.

Gruby ^^

Gruby (Małomózgus-Maximus) Gatunek człowieka z miliardami zainteresowań. Jego głównymi zainteresowaniami są: denerwowanie ludzi, pisarstwo amatorskie, denerwowanie ludzi, słuchanie muzyki, denerwowanie ludzi, projektowanie gier, oraz denerwowanie ludzi. Warto wspomnieć, że nie dokańcza niczego, oprócz denerwowania innych. Wzrost ok. 170 cm i podejście typu "nic-nie-wiem-ale-się-wypowiem".
Odpowiedz z cytatem
Stare 21-11-2016, 00:02
Awatar Virrun120
Virrun120 Virrun120 jest offline
Pomocna dłoń

Virrun120 jest znany/a wszystkimVirrun120 jest znany/a wszystkimVirrun120 jest znany/a wszystkimVirrun120 jest znany/a wszystkimVirrun120 jest znany/a wszystkimVirrun120 jest znany/a wszystkim
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez gruby125 Zobacz posta
Nawalił nam host.
Nie lepiej zainwestować parę złotych w hosting + darmową domenę .pl na rok (zło tylko w tym, że przedłużenie droższe)? Ewentualnie otworzyć bloga na serwerach Google (blogspot) - przynajmniej stabilnie ?

W tych czasach wydasz na to grosze, ale ludzie odbierają Twoja prace zupełnie inaczej.

Brzydka ta strona, aż odechciewa się na niej przebywać. Znajdźcie jakiś ładniejszy styl, stwórzcie logo, wrzućcie więcej treści i dopiero pokazujcie się użytkownikom.

Proponuje prowadzenie dziennika pracy na tym blogu.

Ostatnio edytowane przez Virrun120 ; 21-11-2016 o 00:03 Powód: literówka
Odpowiedz z cytatem
Stare 21-11-2016, 06:05
Awatar gruby125
Nietykalny

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Virrun120 Zobacz posta
Nie lepiej zainwestować parę złotych w hosting + darmową domenę .pl na rok (zło tylko w tym, że przedłużenie droższe)? Ewentualnie otworzyć bloga na serwerach Google (blogspot) - przynajmniej stabilnie ?

W tych czasach wydasz na to grosze, ale ludzie odbierają Twoja prace zupełnie inaczej.

Brzydka ta strona, aż odechciewa się na niej przebywać. Znajdźcie jakiś ładniejszy styl, stwórzcie logo, wrzućcie więcej treści i dopiero pokazujcie się użytkownikom.

Proponuje prowadzenie dziennika pracy na tym blogu.

1. Z tego co wiem, za host trzeba płacić z konta, a my takowych nie posiadamy.
2. Spokojnie! Ta strona ma dopiero pare godzin! Wszystko jest w trakcie pracy. Nowy szablon, styl, etc.
3. Dziennik pracy powstanie, jak zrobimy troszkę więcej.
4. To nie blog, tylko strona, na której chcemy upubliczniać projekty naszych gier, więc raczej proste, że wolimy najpierw zadbać o grę, niż o stronę.

Gruby ^^

Odpowiedz z cytatem
Stare 21-11-2016, 12:22
Awatar Virrun120
Virrun120 Virrun120 jest offline
Pomocna dłoń

Virrun120 jest znany/a wszystkimVirrun120 jest znany/a wszystkimVirrun120 jest znany/a wszystkimVirrun120 jest znany/a wszystkimVirrun120 jest znany/a wszystkimVirrun120 jest znany/a wszystkim
Domyślnie

1. Znam trzy, które obsługują Pay Safe Card, SMS (jak chcesz to podeślę).

2. , 4. No oczywiście główny projekt najważniejszy, strona ma służyć do zdobywania przyszłych graczy, prawda? Ale jak wczoraj wchodzę ten link i patrze na wygląd, zawartość - nic tam nie ma, źle mi się korzysta, to jak ja to mam odebrać? Czym mnie chcecie zainteresować? Czemu miałbym ponownie wrócić do tego tematu?

Fajnie że realizujecie swoje hobby, próbujecie coś tam stworzyć.
Ja przyczepiłem się, aby Wam pomóc, bo domyślam się, że ludzie odwiedzający tą stronę przestają być zainteresowani, a nawet nie biorą Was na poważnie.

Budowa wizerunku jest bardzo ważnym elementem.
WordPress ma tyle możliwości, można coś wspaniałego zbudować. :)

Gdybyś wczoraj wrzucił link do skończonej, to może inaczej bym na to patrzył. Ja chciałbym się czegoś dowiedzieć o Waszym zespole, projekcie - a znam nazwę zespołu, wiem na jakim silniku chcecie pracować i znam nazwę gry. Trochę mało.

Zdecydowanie za wcześnie się zaprezentowałeś.
Odpowiedz z cytatem
Stare 21-11-2016, 14:39
Awatar gruby125
Nietykalny

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Virrun120 Zobacz posta
1. Znam trzy, które obsługują Pay Safe Card, SMS (jak chcesz to podeślę).

2. , 4. No oczywiście główny projekt najważniejszy, strona ma służyć do zdobywania przyszłych graczy, prawda? Ale jak wczoraj wchodzę ten link i patrze na wygląd, zawartość - nic tam nie ma, źle mi się korzysta, to jak ja to mam odebrać? Czym mnie chcecie zainteresować? Czemu miałbym ponownie wrócić do tego tematu?

Fajnie że realizujecie swoje hobby, próbujecie coś tam stworzyć.
Ja przyczepiłem się, aby Wam pomóc, bo domyślam się, że ludzie odwiedzający tą stronę przestają być zainteresowani, a nawet nie biorą Was na poważnie.

Budowa wizerunku jest bardzo ważnym elementem.
WordPress ma tyle możliwości, można coś wspaniałego zbudować. :)

Gdybyś wczoraj wrzucił link do skończonej, to może inaczej bym na to patrzył. Ja chciałbym się czegoś dowiedzieć o Waszym zespole, projekcie - a znam nazwę zespołu, wiem na jakim silniku chcecie pracować i znam nazwę gry. Trochę mało.

Zdecydowanie za wcześnie się zaprezentowałeś.
1. Bardzo chętnie, ale to sprawdzę już w przyszłości, kiedy zaczniemy czerpać profity z naszej działalności.

Jak już mówiłem, strona jest w trakcie pracy. Dzisiaj troszkę pogrzebie, posprawdzam motywy, itp. Wiem, że chciałeś dobrze, i nie mam ci tego za złe.
Wzbogacenie opisu "O Nas" jest w sumie dobrym pomysłem :) Dzięki.

@LewPustyni Naturalnie O każdej gotowej grze (choćby i nawet w fazie demonstracyjnej) będziecie informowani na bieżąco tu, na forum.

Gruby ^^

Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów