Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Offtopic > Gry

Gry Wszelkie informacje dotyczące gier, tych starych i nowych.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-12-2013, 18:23
Awatar SuperZdzichu
SuperZdzichu SuperZdzichu jest offline
Mówiący szeptem

Gilde: Mag
SuperZdzichu jest na właściwej drodze
Domyślnie Gothic 4 na PC

Hey!

Interesuje się kupnem gry: Gothic 4 na PC. Wiem jaka cena, gdzie itp.

Tylko nurtuje mnie pytanie czy się opłaca? I czy daje ta gra przyjemność?

Grałem już w wszystkie 3 części tej gry + 1 z dodatkiem. I muszę powiedzieć, że jeszcze bym zagrał, tylko w najnowszą część.

Co myślicie o tej grze ? :)
Odpowiedz z cytatem
Stare 02-12-2013, 18:24
Awatar BloodRing
BloodRing BloodRing jest offline
Otwarty umysł

Gilde: Koniec z SF na dobre
BloodRing jest nieziemsko utalentowany/aBloodRing jest nieziemsko utalentowany/aBloodRing jest nieziemsko utalentowany/aBloodRing jest nieziemsko utalentowany/aBloodRing jest nieziemsko utalentowany/aBloodRing jest nieziemsko utalentowany/aBloodRing jest nieziemsko utalentowany/a
Domyślnie

Wg mnie ten Gothic nie oddaje klimatu pierwszych 2 części gry. Nie przypadł mi do gustu fabularnie, graficznie jest za to naprawdę nieźle.
Jeśli nie przeszkadza ci gra innym bohaterem, to kupuj śmiało.
Odpowiedz z cytatem
Stare 02-12-2013, 18:35
Rep
Gość

Domyślnie

A ja powiem tak: Gothic 4 to syf, nie Gothic. Najbardziej odrzuciły mnie od niego sztucznie przedłużane questy, trwające nieraz nawet i kilka godzin, a także bliski zeru poziom trudności. Zdecydowanie odradzam, lepiej przejść jeszcze raz którąś z poprzednich części.
Odpowiedz z cytatem
Stare 02-12-2013, 20:20
Kuszu
Gość

Domyślnie

To już nie ta sama gra co pierwsze 2 części.Syf to może zbyt może mocne określenie.Jedyne co się poprawiło to grafika i nic więcej.Fabuła i reszta zostały gdzieś zatracone.Co prawda główny wątek nawiązuje do tego co było wcześniej, ale wątków pobocznych jest mniej i rozgrywka jest bardziej prostoliniowa(mniej dróg rozwoju do wyboru).Dla tych co przechodzili poprzednie częsci to jest gra na jeden raz i do kosza albo nawet i to nie, a pewno ta odsłona Gtohica nie jest godna aby do niej wracać.
Odpowiedz z cytatem
Stare 02-12-2013, 21:03
Awatar kobronator
kobronator kobronator jest offline
Wychodzący z cienia

kobronator jest na właściwej drodze
Domyślnie

seria Gothic moim zdaniem zaje*****:)
Może nie najlepsza grafika ale w grze nie chodzi o grafike lecz fabułe . Jeśli chodzi i gothic 4 jak u góry tylko grafika poprawiona ale wszysto inne zepsute . Nie trzeba spać ani jeść by pż. się regenerowały , mamy okno w którym ulepszami się a nie jak wcześniej gdy trzeba było szukać nauczycieli .
Ogólenie nie polecam
Stare 03-12-2013, 19:25
Awatar SuperZdzichu
Mówiący szeptem

Domyślnie

Dla mnie są najlepsze 2 pierwsze części, w 1 zaczynasz grę i wszystkiego się uczysz - bo nic nie wiesz - jak zaczynasz i to mnie najbardziej wciągnęło. W 2, masz do wyboru kim, chcesz zostać np. strażnik i zdobywasz wyższą rangę - w każdej z nich parę innych misji. Wraca się do Kolonii - która została - powiem tak: jakby rozwalona przez smoki i orków - do przejścia kilka zadań: najciekawsza o raporcie o kopalniach rudy i pokonanie smoków. Potem znowu do Khorinis zbiera się swoich przyjaciół z 1 części i kilku innych. Trzeba zdobyć statek i ruszyć na wyspę by wytępić ostatnie i najgorsze smoki. I na tym kończy się gra.. Wypływają statkiem na kontynent, na którym rozgrywa się 3 część. O której powiem tyle, że całej nie przeszedłem, ale też nie jest taka zła, spotyka się swoich przyjaciół z 2 pierwszych części - każdy w innym miejscu. I zadań jest nawet sporo.

Myślę, że Gothica 4 na razie nie kupię, co najwyżej 3 część - bo chcę ją spróbować całą przejść. Tak po kolei :) Bo najpierw miałem 1, 2, nie dawno 3 - za którą chcę się jeszcze zabrać. A pierwsze 2 części potrafiłem przechodzić po kilka razy
Odpowiedz z cytatem
Stare 03-12-2013, 22:33
Awatar kobronator
kobronator kobronator jest offline
Wychodzący z cienia

kobronator jest na właściwej drodze
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez SuperZdzichu Zobacz posta

Myślę, że Gothica 4 na razie nie kupię, co najwyżej 3 część - bo chcę ją spróbować całą przejść. Tak po kolei :) Bo najpierw miałem 1, 2, nie dawno 3 - za którą chcę się jeszcze zabrać. A pierwsze 2 części potrafiłem przechodzić po kilka razy
Złyszałem jakieś plotki że w 2015 r ma być premiera gothic 5 i tak jak pierwsze trzy części i ta będzie wyprodykowana przez Piranha Bytes , więc może być ciekawie :)
Stare 03-12-2013, 23:08
Awatar SuperZdzichu
Mówiący szeptem

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez kobronator Zobacz posta
Złyszałem jakieś plotki że w 2015 r ma być premiera gothic 5 i tak jak pierwsze trzy części i ta będzie wyprodykowana przez Piranha Bytes , więc może być ciekawie :)
O Gothic 5 na razie nie słyszałem.. Pożyjemy, zobaczymy.. :)
Co prawda pierwsze 3 części były wyprodukowane przez Pirannha Bytes, ale część 4 podobno przez SpellBound(dokładnie nie wiem..), więc dlatego może trochę takaa inna o pozostałych.. A co do 5 to jak Pirannha Bytes ma wyprodukować to może będzie jeszcze nawet lepsza o wcześniejszych.
Odpowiedz z cytatem
Stare 29-04-2014, 14:54
Awatar xMamutPL
xMamutPL xMamutPL jest offline
Mówiący szeptem

xMamutPL jest na właściwej drodze
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez SuperZdzichu Zobacz posta
O Gothic 5 na razie nie słyszałem.. Pożyjemy, zobaczymy.. :)
Co prawda pierwsze 3 części były wyprodukowane przez Pirannha Bytes, ale część 4 podobno przez SpellBound(dokładnie nie wiem..), więc dlatego może trochę takaa inna o pozostałych.. A co do 5 to jak Pirannha Bytes ma wyprodukować to może będzie jeszcze nawet lepsza o wcześniejszych.
Niestety, ale Gothic 5 raczej nie ujrzymy. Zamiast tego będzie Risen 3: Władcy Tytanów.

Natomiast jeśli chodzi o moje zdanie na temat "Gothic 4" to tak jak napisali moi przedmówcy: nie jest to gra która oddaje klimatu tej epickiej serii która zakończyła się na Gothic 3 (ew. ZB jeszcze uznaję). Arcania to dno nie oszukujmy się, pomimo iż ma wystrzałową grafikę to nie posiada tyle atrybutów przez które aż z chęcią grało się w gry Pirannha Bytes.
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów