Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Pomysły

Pomysły Przedstaw swoją wizję rozwoju gry. Masz jakiś ciekawy pomysł? Podziel się nim z nami.

Zobacz wyniki ankiety: Czy spodobał wam się ten pomysł?
Fajny 3 37.50%
Słaby 5 62.50%
Głosujących: 8. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-08-2019, 21:12
Awatar baranek12
baranek12 baranek12 jest offline
Błądzący

Gilde: baranek12
baranek12 jest na właściwej drodze
Talking Kukła do ćwiczeń

Witam!
Mam kolejny, mam nadzieję ciekawy pomysł.
Był już na forum, jakiś czas temu pomysł o treningu, który mnie zainspirował,jednak w moim pomyśle chodzi o czymś innym.
Mam na myśli kukłę do ćwiczeń, która by przydała do sprawdzania walk z potworami z lochów.

Kukła do ćwiczeń, byłby by to specjalny przeciwnik, dostępny po odblokowaniu pierwszego lochu, pojawiałby się on wchodząc w interakcję z strażnikiem od warty.Byłaby u niego dostępna opcja "trening", po kliknięciu w tą opcją wyskoczyły by okienka, jedno z awatarem kukły, a drugie z wyborem klasy do wyboru.Iż byłoby to skonfigurowane pod lochy były by tylko podstawowe klasy do wyboru.No to dobrze to np. wybieramy maga i od razu przechodzimy do okienka z przypisywaniem cech do kukły.Dobrze nie wyjaśniłem jeszcze do końca o co chodzi z kukłą.Otóż to np.nie mamy pewności ile grzybków wydamy na pokonanie danego przeciwnika z lochu, lub nie wiemy jakie mamy z nim szanse i ile razy będzie musieli z nim walczyć.
Wpisujemy do kukły cechy danego potwora, oczywiście wiadomo, że można równierz wejść na jakąś stronę i zobaczyć jakie staty ma potwór i porównać z naszymi, ale ten pomysł ma na celu w łatwiejszy sposób pokazanie nam szanse na pokonanie przeciwnika.no dobrze wpisaliśmy cechy jakiegoś potwora, możemy równierz zapisać ten zestaw cech i później je wczytać, ale wracając, klikamy ok i pojawia nam się nasza walka z kukłą z takimi samymi z statami potwora jakie wpisaliśmy, po przegraniu lub po wygraniu pisałoby ile mieliśmy procent na pokonanie kukły.Kukłę będziemy mogli bić cały czas za darmo by sprawdzić jakie mamy szanse na pokonanie przeciwnika z grzybkami lub nie.

Mam nadzieję, że pomysł jakoś się przyjmie, a jak nie to trudno.
Powtarzając kukła by była odzwierciedleniem danego potwora(kukła nie będzie przyjmować wyglądu potwora tylko będzie miała własny wygląd) i pokazywała by nasze szanse na pokonanie potworka z daną klasą

Ostatnio edytowane przez baranek12 ; 06-08-2019 o 21:17
Odpowiedz z cytatem
Stare 07-08-2019, 00:30
Awatar Br4nd
Br4nd Br4nd jest offline
Definicja dyskusji

Gilde: Br4ndziu
Br4nd niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Dla mnie tam spoko pomysł, lecz nie wejdzie na pewno z powodu niewydawania grzybków na lochy. Jeżeli kukła pokazywała nam zawsze mały % na ubicie jej to wiadomo, że nie wydawałoby się grzybków na lochy. Tak jak mówiłem jestem za. Zawsze to można coś sobie poklikać, lecz ze względów oczywistych wątpię aby weszło. 3mam kciuki może się uda :P Kto wie co tam im do głowy uderzy :)
Level 467
Odpowiedz z cytatem
Stare 07-08-2019, 01:03
Awatar baranek12
baranek12 baranek12 jest offline
Błądzący

Gilde: baranek12
baranek12 jest na właściwej drodze
Domyślnie

teorytycznie nie wydawałoby się grzybki na lochy, ale i tak trzeba naszą postać pchać do przodu moim zdaniem, ale o to chodzi, że np. sobie ustawiamy na kukle finałowego bossa, powiedzmy z cyrku grozy, no i tak i tak będzie trzeba go pokonać by pchać rozwój postaci, ale i tak są ludzie co nawet jak by wiedzieli, że mają marne szanse i tak by dawali pewnie dziesiątki grzybów, tak zrobiłem na włodzimierzu młotowładnym i go pokonałem, ale ledwo, kukła by tylko wskazywała ile mamy procent i ile grzybków wydamy, bo zawsze jakaś tam szansa jest na pokonanie przeciwnika.
Dzięki równierz, że trzymasz za mój pomysł kciuki,dzięki jeszcze raz
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Tagi
kukła, trening, ćwiczenie

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów