Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Offtopic > Filmy

Filmy Wszystko na temat filmów, nowości, oceny, polecenia etc.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-06-2017, 11:52
Awatar Tidor
Tidor Tidor jest offline
Błądzący

Miejscowość: Zabrze
Tidor jest na właściwej drodze
Domyślnie Filmy/seriale SF

Witam

Jako, że dział troszkę podupadł postanowiłem napisać coś co go ożywi, mianowicie chciałbym polecić dobre kino SF:-)

Na początek zapraszam do serialu z lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku "Kosmos 1999" jest to historia załogi Stacji kosmicznej Alpha która przeżywa moc przygód kiedy księżyc zostaje wyrzucony w wyniku wybuch atomowego w głęboką przestrzeń.

http://www.filmweb.pl/serial/Kosmos+...-107630-dodaję odnośnik do filmwebu gdzie można poczytać o tym serialu.

Jeśli jesteś fanem starego kina SF ten serial jest dla Ciebie:)

Jak jesteście na filmwebie to podawajcie Swoje nicki i możemy zostać znajomymi co pozwoli nam na wspólne ocenianie różnych oglądanych przez nas filmów.
Odpowiedz z cytatem
Stare 10-06-2017, 16:54
Awatar dezmont1
dezmont1 dezmont1 jest offline
Szukający drogi

dezmont1 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Też lubię sci-fi. Oglądałem wszystkie części Gwiezdnych Wrót, Archiwum X, Supernatural oraz Battlestar Galactica.
Odpowiedz z cytatem
Stare 11-06-2017, 08:54
Awatar Tidor
Tidor Tidor jest offline
Błądzący

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez dezmont1 Zobacz posta
Też lubię sci-fi. Oglądałem wszystkie części Gwiezdnych Wrót, Archiwum X, Supernatural oraz Battlestar Galactica.
Witam

widziałem wszystko oprócz Supernatural, wszystkie seriale ciekawe ale najlepiej do gustu z tych przypadł mi Gwiezdne Wrota.

Pozdrawiam.
Odpowiedz z cytatem
Stare 12-06-2017, 20:52
Awatar dezmont1
Szukający drogi

Domyślnie

Hej! Supernatural to takie trochę Z Archiwum X, tylko że skupia się na duchach, demonach, aniołach, czarownicach itp.
Odpowiedz z cytatem
Stare 12-06-2017, 23:18
Awatar razor
razor razor jest offline
Wachlarz umiejętności
Zasłużony dla forum

razor jest wspaniałym przykłademrazor jest wspaniałym przykłademrazor jest wspaniałym przykłademrazor jest wspaniałym przykłademrazor jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Tidor Zobacz posta
Jak jesteście na filmwebie to podawajcie Swoje nicki i możemy zostać znajomymi co pozwoli nam na wspólne ocenianie różnych oglądanych przez nas filmów.
Oto i mój: klik
Uprzedzam tylko, że na filmweb zaglądam bardzo rzadko i profil jest w miarę aktualny tylko jeśli chodzi o seriale.

A "Kosmos 1999" obiecuję obejrzeć. 48 odcinków to jeszcze nie tak dużo więc myślę, że dam radę
Odpowiedz z cytatem
Stare 21-06-2017, 14:00
Awatar Aranael
Aranael Aranael jest offline
Definicja Buntu
Zasłużony dla forum

Miejscowość: Daleko.
Aranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławę
Domyślnie

Supernatural polecam, obecnie ponownie oglądam od pierwszego sezonu, jestem na szóstym (braciak nie oglądał ani jednego odcinka więc z nim lecę od początku).

Z dobrych seriali, które mi przypadły do gustu polecam Andromeda (przyjemna alternatywa gwiezdych seriali), Primeval - Siły pierwotne (tworzące się portale powodują przenikanie przez nie stworzeń z prehistorii, do tego seriale takie jak Star Trek czy Stargate.

Kilka dni temu obejrzałem film Life (dla mnie bomba) oraz kontynuację Prometeusza - Alien - Covenant (także polecam bo naprawdę dobry klimat).

Już za kilka dni startuje trzeci sezon serialu Killjoys (!) i już się nie mogę tego doczekać, historia kosmicznych łowców głów zamieszany w spisek międzyplanetarnej skali. Nie dość, że fabuła miodzio to i efekty równie dobre.

Jednak, sentyment także jest ważny. Do dziś pamiętam jak w tv oglądałem serial Earth 2, przyjemna produkcja. Może nie nasączona efektami ale wciągająca historia. Sliders, opowiadający o podróżach między wymiarami czy taka perełka jak Farscape.

Gatunek sci-fi jest mi bliski, po prostu
Co do Filmwebu, nie zaglądam. Nie jest ani dobrze ogarniętą platformą ani nie powala opisami filmów.
Odpowiedz z cytatem
Stare 22-06-2017, 13:42
Awatar dezmont1
Szukający drogi

Domyślnie

O Primeval nie słyszałem, ale lubię takie klimaty. Chętnie obejrzę.
Odpowiedz z cytatem
Stare 23-06-2017, 16:15
Awatar Tidor
Tidor Tidor jest offline
Błądzący

Domyślnie

Earth 2- to dopiero był serial bardzo dobry szkoda że pomysł kontynuacji nie wypalił.

Life też właśnie oglądnąłem i jak dla mnie całkiem dobry dziwię się takimi niskimi notami.

Teraz oglądam serial Extant: Przetrwanie całkiem ciekawie zrealizowany zobaczymy jak się akcja rozwinie.

Tradycyjnie umieszczam odnośik do filmweb:)-http://www.filmweb.pl/serial/Extant%3A+Przetrwanie-2014-695130
Odpowiedz z cytatem
Stare 25-06-2017, 23:30
Awatar Aranael
Aranael Aranael jest offline
Definicja Buntu
Zasłużony dla forum

Miejscowość: Daleko.
Aranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławę
Domyślnie

Nie spamuj tak filmwebem.

Przypomniałem sobie, że dobry serial to jeszcze Dark Matter, obecnie jestem na 3 sezonie.
Odpowiedz z cytatem
Stare 26-06-2017, 08:37
Awatar marcin92
marcin92 marcin92 jest offline
Błądzący

marcin92 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Ja uwielbiam gatunek filmów sci-fi. Moim ulubionym filmem jest władca pierścieni powrót króla. Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez marcin92 ; 07-07-2017 o 21:58
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów