Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Offtopic > Filmy

Filmy Wszystko na temat filmów, nowości, oceny, polecenia etc.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-12-2015, 22:08
Feldmarshal Feldmarshal jest offline
Tajemnica wiedzy

Feldmarshal jest naprawdę dobry/aFeldmarshal jest naprawdę dobry/aFeldmarshal jest naprawdę dobry/a
Exclamation Warcraft: The Beginning

Znaczna część osób zapewne zna wiele gier, książek czy innych rzeczy związanych z Warcraftem. Rzecz biorąc teraz każda gra od firmy Blizzard oparta jest na właśnie wcześniej wspomnianym Warcrafcie. Sam tytuł Warcrafta doczekał się pełnometrażowego filmu! (Nie ukrywam, że jako fan tej serii jestem wniebowzięty). W filmie ujrzymy historię wojny między orkami i ludźmi. Akcja rozgrywa się w fantastycznym świecie zamieszkiwanym przez ludzi jak również przedstawicieli orków, elfów i innych magicznych stworzeń. W filmie ujrzymy również miasta Azeroth i Draenor znane z gier czy książek. Fabuła filmu opowiada o wydarzeniach rozgrywających się na rok przed początkiem akcji gry i jest pokazana z punktu widzenia zarówno Przymierza jak i Hordy.
Biorąc pod uwagę, że film jest tworzony na podstawie gry od Blizzarda, mam nadzieje, że Blizz dołoży wszelkich starań i nie da spaprać dubbingu tak jak to bywa w większości filmów. Wersje dubbingowe od blizzarda są wręcz epickie. Jeśli ktoś nie wie o czym mówię, to daję przykład tutaj, tutaj oraz tutaj. Jeśli w filmie muzyka oraz dubbing zostanie na poziomie w prezentowanym w grach, to od samego początku wiem, że będzie to epicka historia na ekranie kin!

Już nie mogę się doczekać premiery, na przysłowiową wisienkę w torcie rzucam trailer:

Ostatnio edytowane przez Feldmarshal ; 16-12-2015 o 22:24
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Tagi
warcraft blizzard, warcraft movie, warcraft the beginning

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów