Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Dyskusje

Dyskusje Porozmawiaj z nami o grze, aktualizacjach i nowościach wprowadzanych w nasz świat.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-09-2017, 18:48
moro1 moro1 jest offline
Błądzący

moro1 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Po prostu wymyślają pretekst, żeby tego nie robić. Przecież wiadome, że te gildie które mają poniżej 20 graczy nie powinno się brać pod uwagę. Ale jak już chcą wyliczać jakiś % Powinni wziąć pod uwagę tylko te gildie, które są rozbudowane za grzyby na max.
Odpowiedz z cytatem
Stare 15-09-2017, 19:00
moro1 moro1 jest offline
Błądzący

moro1 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Jeśli chodzi o portal to naprawdę trudno ukończyć, zwłaszcza na starszym świecie ( nie w top1 gildii) jak już aktywność kuleje. A o graczy trudno z takim poziomem co by coś zabierał
Odpowiedz z cytatem
Stare 15-09-2017, 19:13
Awatar Arathel
Arathel Arathel jest offline
Wychodzący z cienia

Arathel cieszy się dobrą reputacjąArathel cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

A propos kolejnych lochów gildyjnych, myślę że istotniejszym argumentem, dla którego ich się nie wprowadza są - kolejne procenty do expa i złota...a na tym chyba twórcom nie zależy, żeby jeszcze szybciej dobić ten 500 lvl...choć wiadomo, że w każdej chwili "level cap" mogliby podnieść do 600 (co pewnie kiedyś nastąpi).

Lochy gildii to fajna sprawa, ale to znowu powielanie / przedłużanie już istniejącego elementu gry. Tu potrzebna jest innowacja i coś co ponownie połączy członków gildii w jakimś określonym celu...
Odpowiedz z cytatem
Stare 15-09-2017, 19:17
KAMA0289 KAMA0289 jest offline
Moderator Forum

Miejscowość: Jarocin
KAMA0289 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Arathel Zobacz posta
A propos kolejnych lochów gildyjnych, myślę że istotniejszym argumentem, dla którego ich się nie wprowadza są - kolejne procenty do expa i złota...a na tym chyba twórcom nie zależy, żeby jeszcze szybciej dobić ten 500 lvl...choć wiadomo, że w każdej chwili "level cap" mogliby podnieść do 600 (co pewnie kiedyś nastąpi).

Lochy gildii to fajna sprawa, ale to znowu powielanie / przedłużanie już istniejącego elementu gry. Tu potrzebna jest innowacja i coś co ponownie połączy członków gildii w jakimś określonym celu...
dokładnie kolejne lochy gildyjne uruchomią/ożywią serwery tylko na chwilę a raczej ożywią te topowe gildie które są w miare aktywne i mają ukończonę 50/50 lochy a jak sami wiemy jest ich nie wiele ,co by się przydało przed wprowadzeniem nowych lochów to łączenie serwerow .

Ostatnio edytowane przez Dmix ; 15-09-2017 o 19:41
Odpowiedz z cytatem
Stare 15-09-2017, 19:23
Awatar murat
murat murat jest offline
Zwycięzca

Miejscowość: Rzeszów
murat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykłademmurat jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Nie chcę za bardzo wtrącać ale limit poziomu nie jest zupełnie potrzebny.
W przestarzałej już grze BM jakoś nie ma ograniczenia i top 1 np.ma 1200 poziom a top 2 1000 lvl i w dół.
Ja wiem że to inna gra natomiast prawda taka że niepotrzebny ten limit poziomu bo to nic nie wnosi.
Co do lochów gildii i tego typu spraw- prawda taka że większość serwerów tak naprawdę jest martwych i głównie skupia się to na tym żeby pogrzybić wbić top 1 a potem to samo na nowym serwie.Widać to kiedy robiłem spacer po międzynarodowych.W topkach są głównie te same osoby.Z gildiami jest tak samo.Więc to chodzi o zysk a nie o satysfakcję z rozgrywki.

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów