Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Dyskusje

Dyskusje Porozmawiaj z nami o grze, aktualizacjach i nowościach wprowadzanych w nasz świat.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-07-2018, 12:33
Awatar strus29
strus29 strus29 jest online
Wychodzący z cienia

Miejscowość: Podkarpackie
strus29 niedługo okryje się sławą
Domyślnie podziemie

Witam od czasów jak dodano podziemia Twierdzy, poprawiono zdobywanie dusz tak że mamy ich teraz całkiem sporo i ulepszamy gobliny, trolle i władcę (większość tylko jego), i z wielką łatwością wygrywamy starcia z najwyższym poziomem gracza (u mnie wystarczają już same gobliny), to cały czas wierzę i mam nadzieję, że Playa Games wprowadzi lochy do podziemi.

Gobliny, trolle i władca są już tak mocni, że te lochy mogły by być ciekawe, fajnie gdyby ich było tak dużo jak w Tornadzie, nagroda to wiadomo exp i gold i jakiś % szans na art.

jest to luźna dyskusja dlatego tutaj a nie w dziale pomysły, co wy myślicie o tym bo ja takie lochy bym chciał zobaczyć tak samo jak mroczny portal (te 2 rodzaje dodatkowego klikania by mnie zachęcały do dalszej gry)
Odpowiedz z cytatem
Stare 15-07-2018, 13:16
Awatar Br4nd
Br4nd Br4nd jest offline
Pomocna dłoń

Miejscowość: Zachodniopomorskie
Br4nd niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Spoko pomysł. U mnie kolega ma 500lvl i władcy czasem zostaje full hp. Jak już trafi mnie w podziemiu to zabiera może 1/100 życia. Po prostu klikanie i zbieranie dusz dla rankingu zostało :C
Może playa to połapie i coś wprowadzi....nowy silnik nowe możliwości jak to mówili :))
Level 437
Odpowiedz z cytatem
Stare 15-07-2018, 14:23
Best1 Best1 jest offline
Błądzący

Best1 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Całkiem fajny pomysł ale obawiam się że playa oleje sprawę, zresztą nie pierwszy raz.
Odpowiedz z cytatem
Stare 15-07-2018, 15:45
Awatar Kiwi
Kiwi Kiwi jest offline
Definicja dyskusji

Kiwi niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Pomysł fajny ale dodałbym pare drobiazgów. Jak wiadomo Kopalnia złota wiele nie daje. Zawsze jakiś plus, ale jednak marne pocieszenie, trolle i gobliny to dla sportu. Jakby ograniczyć podziemie do tego władcy i zamiast tamtych budynków zrobić budynki do ubierania władka i wydobywania dostępu do różnego rodzaju lochów byłoby ciekawiej. Walka w lochu podziemi na zasadzie czasowej przepustki poprzez wydobycie z budynku karnetu. Im więcej przejdziesz w tym czasie tym lepsza nagroda. W takim przypadku każdy zadowolony bo grzybiarz może dać rade przejść wszystko (bo przeklika). A sprawne osoby też dadzą radze jak przemyślą. To taka tylko luźna sugestia.
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów