Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Dyskusje

Dyskusje Porozmawiaj z nami o grze, aktualizacjach i nowościach wprowadzanych w nasz świat.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-06-2018, 23:10
Kervin IV Kervin IV jest offline
Błądzący

Kervin IV jest na właściwej drodze
Post Propozycje aktualizacji

Ogółem chciałbym żeby pod tym postem były proponowane aktualizacje przez graczy.

A skupiając się na moim pomyśle, fajnym urozmaiceniem byłaby możliwość wymiany handlowej i zakładania sklepu.
Co do sklepu możliwe by było wystawianie przedmiotów na sprzedaż ustawiając cenę w wysokości złoty, lub innych wybranych przez siebie zasobów. By wszystko było w miarę zbalansowane, każdy przedmiot posiadałby średnią wartość i do tego wymagania poziomu postaci (w celu zapobiegnięcia posiadania przez początkujących graczy przedmiotów z dużo wyższych poziomów)
Natomiast sam handel pozwalałby na zaproponowanie graczowi z podobnym poziomem jakiejkolwiek wymiany, niekoniecznie przedmiot za przedmiot, ale na przykład surowców za item, chociażby.

Ogółem wydaje mi się że takie, lub podobne opcje mogłyby być wprowadzone do gry, ale pamiętajcie że to tylko moja propozycja, czysto spontaniczna. Chociaż Shakes&Fidget nie raz nas zaskoczyło i jeszcze nie raz, prawdopodobnie, zaskoczy
Odpowiedz z cytatem
Stare 25-06-2018, 23:32
Awatar Kiwi
Kiwi Kiwi jest offline
Definicja dyskusji

Kiwi niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Zły dział, poza tym pomysły z forum nie są brane pod uwagę.
Odpowiedz z cytatem
Stare 26-06-2018, 10:56
Kervin IV Kervin IV jest offline
Błądzący

Kervin IV jest na właściwej drodze
Domyślnie

Po pierwsze nie chodziło mi tu o to żeby zostało to wprowadzone do gry, tylko żeby zwykli gracze podali swoje pomysły, bo byłem ciekawy jakie ludzie mają pomysły względem Shakes.
Po drugie jestem nowy na forum i nie wiedziałem gdzie taki post umieścić, więc zamiast pisać mi tak po prostu, że zły dział, mogłeś napisać gdzie powinienem go zamieścić :)
Odpowiedz z cytatem
Stare 26-06-2018, 12:13
Awatar Kiwi
Kiwi Kiwi jest offline
Definicja dyskusji

Kiwi niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Jeżeli udało Ci się znaleźć dział dyskusje to patrząc trochę niżej zauważyłbyś dział pomysły. Nie trzeba być obeznanym z forum, żeby coś takiego zauważyć. A co do pomysłu to po co podawać jakiś do opinii graczy jak nie chcesz żeby był wprowadzony. Od razu skreślasz swój pomysł. Co do pomysłów względem shakes jest ich mnóstwo i odpowiednim dziale ale nie są w ogóle brane pod uwage.
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów