Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Offtopic > Muzyka

Muzyka Nowości, imprezy, ciekawostki i wiele innych ze światka audiofilów.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-08-2015, 17:57
Awatar blue
blue blue jest offline
Wzór mądrości
Zasłużony dla forum

Miejscowość: Grudziądz
blue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjami
Domyślnie Niebieska Playlista

Tak! Niebieski ludzik zakłada własny temat. nawet ja już nie pamiętam kiedy ostatnio to było :P

Jak sama nazwa wskazuje, będzie to moja playlista. Nie taka zwykła, oj nie.
Każdy kawałek będzie miał swoja historię, kulisy odkrycia ów kawałka.

Proste przecież

Jednak, zanim dam nowy kawałek, a zarazem pierwszy parę zasad.

1. To moja playlista i będę w niej publikował to co chcę, no oprócz tych cosiów, które są przesiąknięte wulgaryzmami, bo zwyczajnie takich nie słucham.
2. Inne wrzutki nutek, soundtrackow, 8bitowych elementow dzwiekowych bede usuwal. Jak chcecie to zalozcie sobie wlasny temat.
3. Komentowanie jest dozwolone, kazde. No, bez wulgaryzmow, tego nie zniese...
4. Nowe odcinki postaram się wrzucać każdego dnia. Tylko dzień ma 24h, więc czasem sobie i Wam wrzuce o 14, a czasem rypnę o 1 w nocy. Bo mogę.
5. Ogolnie to bym cos zjadl. :shy:

Ale dobra, jedziem z tym koksem.

Na sam początek Girls generation - Catch Me If You Can - koreański zespół na który trafiłem zupełnie przypadkowo, podobnie jak f(x), które kojarzy mi się z funkcją na matematyce. Same Catch~ uchwyciłem zupełnie niedawno, ale spodobał mi się tak, że wrzuciłem już do 'Czego słucham w tej chwili' na naszym forum. Samego k-popu zacząłem słuchać już ze 4 lata temu i powiem, że naprawdę warto. Muzyka jest melodyczna, a słowa są naprawdę przeprawione dźwiękiem. Utwór niżej jest najprawdopodobniej wersją japońską, ale tą wersję usłyszałem najpierw i jest w moim odczuciu mega!

Zapraszam do komentów, enjoy!

MLP FAN

20 % cooler
Odpowiedz z cytatem
Stare 30-08-2015, 21:31
LeoTar
Gość

Talking

Blue... z kogo Ty wariata robisz? To można oglądać bez muzyki - bardzo średniej z resztą.
Nie mów, ze chodzi Ci o walory artystyczne, a nie o cycki
Odpowiedz z cytatem
Stare 01-09-2015, 00:57
Awatar blue
blue blue jest offline
Wzór mądrości
Zasłużony dla forum

blue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjami
Domyślnie

Oczywiście, że o walory artystyczne mi chodzi. O cycki w sumie też

Dzisiaj trochę inny gatunek, trochę hiphopu od Fokusa, na którego trafiłem podczas słuchania Paktofoniki. Zbieg okoliczności? :>

MLP FAN

20 % cooler
Odpowiedz z cytatem
Stare 02-09-2015, 00:14
Awatar blue
blue blue jest offline
Wzór mądrości
Zasłużony dla forum

Domyślnie

Mehehe, nowy dzień, nowy post. W sumie ciekawe ile czasu mi sie tak uda to utrzymać :>

Na dzisiejszy plan spada DotEXE - Run Away From Me.
Na twórcę wpadłem kompletnie przypadkowo, a że nie było to aż tak dawno to jeszcze pamiętam z jakiego źródła dostałem się tutaj - z kucykotworów!

MLP FAN

20 % cooler
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów