Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Pomysły

Pomysły Przedstaw swoją wizję rozwoju gry. Masz jakiś ciekawy pomysł? Podziel się nim z nami.

Zobacz wyniki ankiety: Czy spodobał wam się ten pomysł
Fajny 2 33.33%
Słaby 4 66.67%
Głosujących: 6. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-05-2019, 17:59
baranek12 baranek12 jest offline
Błądzący

baranek12 jest na właściwej drodze
Talking Własny Sklep

Witam!
Mam kolejny pomysł, który pewnie nie był jeszcze na tym forum ( chyba, że coś przeoczyłem).
Mam na myśli własny sklep,będzie to coś w rodzaju twierdzy tylko będzie trochę inaczej działał i będzie trochę mieszanką misji.

Żeby uzyskać dostęp do własnego sklepy, będzie trzeba zdobyć przedmiot "Akt własności", który będzie można zdobyć w misji i zdobyć 45 poziom.
Dzięki temu przenosząc na swoją postać o to ten przedmiot, będzie się miało dostęp do sklepu, który będzie miał własną zakładkę i możliwe, że na widoku miasta własny budynek.

Sklep miałby takie funkcje jak:
-Wykonywanie zamówień dla klientów przez najemnik lub w rzadkich zamówieniach osobiście wykonywać je.
-Sprzedawanie przedmiotów ( będzie można jedynie sprzedawać własne zdobyte przedmioty np. z misji, klejnoty, lub z lochów ), będzie oczywiście 6 slotów w sklepie i będzie można włożyć do nich swoje przedmioty.
Będzie opcja sprzedania ich (będą one dwa razy droższe niż nolmarnie), wystarczy kliknąć w opcję "sprzedaj" i będzie co jakiś czas się automatycznie sprzedawał przedmiot w ciągu 24 godzin.Później można znowu dać kolejny przedmiot.
-Zamówienia dla klientów będzie można wykonywać wchodząc w postać w karczmie i wchodząc w zakładkę "zamówienie", wtedy NPC będzie kazał dostarczyć skrzynię z przedmiotem przez nim wybranym, może się czasem zdarzyć ,że będzie można dać jaki kolwiek przedmiot do skrzynki.
Będzie się za takie zamówienie dostawało 2 razy złota niż w nolmarnym quescie, czyli tyle samo dostajemy za sprzedaż, ale za zamówienie dostajemy reputację, która będzie pomagała w rozbudowie sklepu.
Będzie również pisało ile na daną misję trzeba wysłać najemników.
W przeciwieństwie od zwyczajnej misji nie będzie trzeba czekać i już od razu
zostanie rozpoczęta walka.
Jeśli zamówienie będzie rzadkie to będziemy dostawać więcej reputacji, oczywiście nasza postać będzie robić zamówienie.
-Rozbudowywanie sklepu będzie zależeć od reputacji jak wcześniej wspomniałem i złocie.
Będzie 15 poziomów sklepu.
Poziom sklepu będzie dodawał większą ilość najemników, czyli za 15 poziom będzie 7 najemników.
Także co każdy poziom będzie zwiększała się ilość zdobywanego w zamówieniach złota.
Zmieni się wygląd sklepu.
Im będzie większy poziom sklepu przywódcy gildii tym gracze w gildii będą częściej znajdywać przedmioty w misjach.
Także dzięki reputacji sklepu będzie można zakupić różne specjalne przedmioty np. drewniana ramka, która była by za 5 grzybków, lub tymczasowe szybsze wydobywanie klejnotów i rozbudowy twierdzy i kilka innych ciekawy przedmiotów specjalnych.
-Także byłby ranking sklepu który zależał by od reputacji, reputacja jaką byśmy dostawali z zamówień zależała by od twórców gry (chociaż małe są szanse, że przejdzie ten pomysł).

Mam nadzieję, że ten pomysł się spodobał i zapraszam do oceniania
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Tagi
druid, mapa świata, własny sklep

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów