Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > FAQ - najczęściej zadawane pytania

FAQ - najczęściej zadawane pytania Spis wskazówek i poradników, dzięki którym nie zabłądzisz w naszym fantastycznym świecie.

Zamknięty wątek

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-09-2010, 05:00
shinu
Gość

Domyślnie

tez mam taka nadzieje:) najlepiej by bylo, gdyby ktorys z modkow przybil temat chociaz na pare dni:)
Stare 24-09-2010, 12:24
anoysath anoysath jest offline
Błądzący

anoysath jest na właściwej drodze
Domyślnie

Jakbym chciał takich porad to bym sobie do słownika zajrzał, ale dzięki mistrzu.
Stare 25-09-2010, 06:23
shinu
Gość

Domyślnie

nie staraj sie byc fajny na sile:) jesli uwazasz ze do niczego Ci sie nie przydadza, to ok, ktos inny skorzysta. ale zachowaj tego typu uwagi dla siebie:)
Stare 25-09-2010, 22:10
Ren Ren jest offline
Błądzący

Miejscowość: Warszawa
Ren jest na właściwej drodze
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Namli Zobacz posta
Brawo! Słuszne uwagi. Mam nadzieję, że temat będzie chętnie odwiedzany i czytany. Jeśli nawróci chociaż 10 osób to i tak się ucieszę :)
Wow, ale masz wymogi Obawiam się, że za wysoko mierzysz ^^'
Ale zdecydowanie popieram założyciela tematu... zwłaszcza w świetle tego, co się naczytałem odnośnie niedawnej awarii s5
Stare 25-09-2010, 22:35
wojtas1031 wojtas1031 jest offline
Wychodzący z cienia

Miejscowość: Okolice Opola/Prudnika
wojtas1031 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Ren Zobacz posta
Ale zdecydowanie popieram założyciela tematu... zwłaszcza w świetle tego, co się naczytałem odnośnie niedawnej awarii s5
co prawda nie czytałem TYCH tematów, ale przyznać muszę (może dla tego, że krótko jestem członkiem tej "społeczności"), że i tak zaskakuje mnie (w pozytywnym znaczeniu) poziom wypowiedzi na tym forum.
Stare 25-09-2010, 22:43
MiiHii MiiHii jest offline
Błądzący

MiiHii jest na właściwej drodze
Domyślnie

niee noo gites majonez ;D
Stare 26-09-2010, 00:22
Donnia Donnia jest offline
Mówiący szeptem

Donnia jest na właściwej drodze
Domyślnie

Shinu - bardzo przyjemny temat. Jednak mam takie małe zastrzeżenie. Sam piszesz o szacunku wobec piszących i czytających. Wspominasz o tym, że bez przecinków trudniej się czyta i rozumie zdania zawarte w postach. A niestety sam zapomniałeś, że czytając zdania w języku polskim bez polskich znaków (tych z ogonkami) też jest trudniejsze. Piszesz dużo o poprawności polszczyzny, a sam ją omijasz szerokim łukiem, nie stosując tak charakterystycznych dla naszego języka znaków. Jeżeli już mówimy o dobrej pisowni, to bierzmy wszystkie jej poprawne cechy, a nie tylko niektóre z nich. Nie chcę Cię obrażać, ale zalatuje mi to lekką hipokryzją. Tym bardziej, że wspominasz o sprawdzeniu poprawności pisowni w przeglądarce, a z tego co wiem, to FF także podkreśli wszystkie wyrazy bez "ogonków". Wystarczy najechać na taki wyraz i kliknąć prawym myszy by program sam nam podpowiedział wyrazy z dobrze dopasowanymi ogonkami.

Jeszcze raz dziękuję za cenne uwagi zawarte w Twoim poście. Widać, że się napracowałeś. Mam nadzieję, że chociać trochę poruszy to niektórych.
Stare 26-09-2010, 20:41
Awatar The Ravage
The Ravage The Ravage jest offline
Błądzący

The Ravage jest na właściwej drodze
Domyślnie

W stu procentach zgadzam się z Donnią, nikogo nie "nawrócisz" dając taki przykład. To co napisałeś nie do końca pokrywa się z Twoimi wypowiedziami. Zauważyłem też, że nie zaczynasz zdań od wielkiej litery. Jako tako na takim GG czy czatach da się to znieść, ale tu, na forum nie pasuje.
A jeśli chodzi o temat, to mimo wszystko dobra robota.
Stare 26-09-2010, 22:17
shinu
Gość

Domyślnie

Nie sposob z wami sie nie zgodzic, ze pisze bez ogonkow. Jedyne co mam na swoje usprawiedliwienie to to, ze proszac o poprawna pisownie innych uzytkownikow, jak zauwazyliscie zapewne, skroilem "wymagania" czy jak to nazwac do minimalnych wartosci , w ktorych nic o polskich znakach nie wspominalem. W moim mniemani - oczywiscie moze sie roznic od waszego, pisanie bez ogonkow, ale zachowywanie w sposob "umowny" ortografii jest o niebo lepsze niz uzywanie ich ale robic po 5 bledow na zdanie.

Nikt mi chyba nie zaprzeczy, ze mimo wszystko przyjemniej czyta sie post bez znakow szcz, niż posty urzytkownikuw, ktuzy kładom laskę na wrzelkie zasady oftografji.
Czy napiszesz chociazby slowo "Mowie" to jedyne co jest pewnie to to, ze ktos go nie napisal przez u zwykle tylko o z kreska.

w ramach ciekawostki dodam, ze bardzo czestym bledem jest mowienie na "Ó" - u kreskowane, u z kreska itp. to jest "o" z kreska:)

Konczac esej - poprawiajcie, poprawiajcie :) zlodziej kradnie poki nie straci reki, czlowiek popelnia bledy poki go ktos ostro nie przeora:)

Pozdrawiam
Stare 26-09-2010, 22:30
shinu
Gość

Domyślnie

Edit:

Cytat:
Zamieszczone przez The Ravage Zobacz posta
W stu procentach zgadzam się z Donnią, nikogo nie "nawrócisz" dając taki przykład.

Cytat:
Zamieszczone przez Donnia
Nie chcę Cię obrażać, ale zalatuje mi to lekką hipokryzją.

Patrzycie na cala sprawe tylko przez pryzmant 1 z 9 podpunktow.
Wy mi przypisujecie Hipokryte, ja zas moge z powodzeniem sprobowac wam malkontenctwo*

*
malkontenctwo (malkontent) postawa nacechowana ciągłym niezadowoleniem z życia, wynajdywaniem we wszystkim cech negatywnych

Edit:
Kurde, wiedzialem ze cos mi nie wyszlo z edytowaniem:) moge jakis admin polaczyc te dwa posty w jeden?:)

by the way, dziekuje za podpiecie tematu

Ostatnio edytowane przez shinu ; 26-09-2010 o 22:34
Zamknięty wątek

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów