Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Archiwum forum > Archiwum gry

Archiwum gry Tutaj znajdziesz tematy dotyczące gry, które są stare, ale mogą się przydać.

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-01-2016, 14:03
GuardiaNNN GuardiaNNN jest offline
Błądzący

GuardiaNNN jest na właściwej drodze
Question Zwiadowca 30 Lvl

Witam mam pytanie jak rozwijać swojego zwiadowce żeby na około 40 lvl był już w miare dobry nie gralem z 2 lata i już zabardzo nie wiem jak to powinno wyglądać dlatego zwracam się pomoc

Staty:
Siła 73
Zręczność : Podst 265 / Eq 321 / potka średnia 88 = 674
Inteligencja : 65
Wytrzymałość : Podst 223 / eq 79 / potka 46 = 348
Szczęście : podst 180 / eq 62 = 242

+ macie jakieś sposoby żeby szybko nabijać golda ?? bo cały czas brakuje na ulepszanie statów
Stare 16-01-2016, 15:22
Awatar BLACK™
BLACK™ BLACK™ jest offline
Szukający drogi

BLACK™ cieszy się dobrą reputacjąBLACK™ cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Siemka, teraz jedź troszkę w wytrzymałość. Reszta jest dobra.

A co do złota możesz zmienić gildie z większymi %, robić zadania na złoto, robić warte kiedy Cię nie będzie ;p
Stare 16-01-2016, 20:57
Awatar Kazam
Kazam Kazam jest offline
Wychodzący z cienia

Gilde: Zwiadowca (żłopiący gorzołke).
Kazam cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Nie da się skorygować tak słabej postaci.
Musisz poczekać aż nabijanie lvla zajmie Ci kilka dni.
Złoto wpada przy okazji chyba, że chcesz to rób misje za złoto ale to nie ma sensu na tyn lvlu ( chyba nie muszę tłumaczyć).
Stare 16-01-2016, 22:12
Lethias
Gość

Domyślnie

Przy tak niskim poziomie ciężko jest cokolwiek oceniać. Najlepszą radą jaką mogę Ci dać jest to, abyś próbował sam dojść do tego jak gra Ci się najlepiej. Przy niskich poziomach kompletne przebudowy postaci są bardzo proste idą szybko, więc możesz próbować różnych strategii.

Mogę Ci powiedzieć jak ja bym budował taką postać. Oto ogólny wzór z jakiego mniej więcej korzystam. Oczywiście nie trzymam się tego kurczowo, tylko tak mniej więcej.

x: zręczność
x- poziom : wytrzymałość
x- 2xpoziom : szczęście

Im wyższy poziom różnice te powinny się trochę zwiększać. Np na 100 poziomie różnica między zręcznością a wytrzymałością może być ok 110-120.

Reszta jest mało ważna. Choć jeśli już masz inwestować, to więcej w siłę niż inteligencję.

Jeśli chodzi i wyposażenie, to staraj się mieć głównie artefakty do 3 cech/all cech lub przedmioty na zręczność. Jeśli będziesz miał mało artefaktów, to możesz założyć 1-2 przedmioty z bonusem do wytrzymałości.
No i oczywiście staraj się brać takie przedmioty, które mają miejsce na klejnot (osadzaj takie na zręczność, ewentualnie wytrzymałość.)

Co do złota - znajdź sobie gildię z dobrze rozwiniętym skarbcem. Ewentualnie (do ok 50 poziomu) sporo złota można zdobyć na arenie.

To tylko moje sugestie, tak jak już mówiłem najlepiej jak sam sobie wypracujesz strategię.

Tagi
30lvl, rozwój, staty, zwiadowca

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów