Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Offtopic > Ogólnie > Twórczość własna

Twórczość własna Jeśli śpiewasz, albo zjadasz płatki w minutę, możesz się tym pochwalić.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-01-2017, 22:27
Awatar gruby125
gruby125 gruby125 jest offline
Nietykalny

Miejscowość: Magna Nimis
gruby125 jest naprawdę dobry/agruby125 jest naprawdę dobry/agruby125 jest naprawdę dobry/a
Domyślnie YT

Elo!
To znów ja, znów z kanałem xD
Wiem, to zaczyna nudzić, ale tym razem mam coś innego, niż zawsze, coś innego, niż wszyscy z forum, aczkolwiek nie do końca, bo też chodzi o gry. Mianowicie gry mobilne :)
Zapraszam:
https://youtube.com/channel/UCJ4yPOqbdfwP43KooB0z82w
Mówię odrazu, że napewno zamierzam zrobić jakiegoś speciala na ileśtam subów, ale nie mam pojęcia jakiego, więc propozycje mile widziane
Piona!

"Życie jest jak gra w pokera. Jeden niewłaściwy ruch i tracisz wszystko"
Gruby ^^

Gruby (Małomózgus-Maximus) Gatunek człowieka z miliardami zainteresowań. Jego głównymi zainteresowaniami są: denerwowanie ludzi, pisarstwo amatorskie, denerwowanie ludzi, słuchanie muzyki, denerwowanie ludzi, projektowanie gier, oraz denerwowanie ludzi. Warto wspomnieć, że nie dokańcza niczego, oprócz denerwowania innych. Wzrost ok. 170 cm i podejście typu "nic-nie-wiem-ale-się-wypowiem".
Odpowiedz z cytatem
Stare 18-01-2017, 19:01
Awatar gruby125
gruby125 gruby125 jest offline
Nietykalny

Miejscowość: Magna Nimis
gruby125 jest naprawdę dobry/agruby125 jest naprawdę dobry/agruby125 jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

https://youtu.be/yLOstX2hEOU

Nowe odcinki, zapraszam Polecam szczególnie powyższy.

"Życie jest jak gra w pokera. Jeden niewłaściwy ruch i tracisz wszystko"
Gruby ^^

Gruby (Małomózgus-Maximus) Gatunek człowieka z miliardami zainteresowań. Jego głównymi zainteresowaniami są: denerwowanie ludzi, pisarstwo amatorskie, denerwowanie ludzi, słuchanie muzyki, denerwowanie ludzi, projektowanie gier, oraz denerwowanie ludzi. Warto wspomnieć, że nie dokańcza niczego, oprócz denerwowania innych. Wzrost ok. 170 cm i podejście typu "nic-nie-wiem-ale-się-wypowiem".
Odpowiedz z cytatem
Stare 20-01-2017, 11:47
Awatar Aranael
Aranael Aranael jest offline
Definicja Buntu
Zasłużony dla forum

Miejscowość: Daleko.
Aranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławę
Domyślnie

Nie obraź się, ale jak dla mnie to nic nie wnosi na jakiejkolwiek płaszczyźnie.
Widać, że ktoś gra, nic poza tym. Nie ma ani głosu, ani wstawki przed w formie jakiegoś prostego intro. Kolejny kanał który nie robi nic by zachęcić widza do oglądania. Wydaje mi się jakbyś robił to wszystko za każdym razem na szybko.
Usiądź, rozpisz sobie co chcesz zrobić i osiągnąć, jak zachęcić widza, jak go zmotywować by wracał do Ciebie. Opracuj grafiki, logo, teksty. Dodaj dźwięk i promuj się w ściśle ukierunkowanym nurcie. W innym wypadku będzie to kolejny niczym nie wyróżniający się kanał który zniknie szybciej niż powstał.

Mój post ma motywować, nie demotywować i nie piszę go w celu obrazy, a bardziej zachęty by kolega jeśli już coś robił, to robił to dobrze.
Odpowiedz z cytatem
Stare 20-01-2017, 20:20
Awatar miniu9988
miniu9988 miniu9988 jest offline
Szukający drogi

Miejscowość: Obóz na bagnie
miniu9988 jest na właściwej drodze
Domyślnie

@Aranael Nie skreślaj chłopaka na starcie xd

Dałem suba, jak zwykle każdemu kto zaczyna się w to bawić ale Aranaelem w kwestii głosu się zgodzę bez mówienia to raczej ciężko będzie...

Chociaż się nie wyspałem dobrze z rok. To jest moje wyśnione życie...

Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów