Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > FAQ - najczęściej zadawane pytania > Forum

Forum Najczęściej zadawane pytania związane z forum.

Zamknięty wątek

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-02-2011, 22:09
Awatar Menester
Menester Menester jest offline
Wzór mądrości
Zasłużony dla forum

Miejscowość: Ostrołęka
Menester jest naprawdę dobry/aMenester jest naprawdę dobry/aMenester jest naprawdę dobry/aMenester jest naprawdę dobry/a
Domyślnie Reputacja na forum - Poradnik

Jak wiecie, od jakiegoś czasu na forum mamy reputację, a więc stworzyłem poradnik, abyście wiedzieli co i jak

Co to jest "System Reputacji"? 'System reputacji', jest to system pozwalający Wam na przyznanie punktów reputacji użytkownikowi forum, aby odwdzięczyć się Mu za pomoc lub dobrą radę.

Jak mogę przyznać komuś punkty reputacji? Punkty reputacji przyznajemy klikając na symbolu Wagi znajdującym się w prawym górnym rogu posta obok przycisku RAPORTUJ. Wygląda on tak: I znajduje się tu:

Czy zawsze muszę wpisywać komentarz? Nie, nie musisz, jednakże dobrze poinformować użytkownika za co dostał punkt

Ile punktów przyznaję jednorazowo, czyli jaka jest siła mojej reputacji? Aby kliknięcia na reputację były skuteczne, użytkownik musi mieć 50 postów na forum i 10 punktów reputacji na swoim koncie. Im więcej postów i reputacji, tym większa siła jej przyznawania.

Czy mogę przyznać punkty ujemne? Tak, w tym celu również klikamy na tą sama ikonkę a przy wyborze opcji dajemy na "nie zatwierdzaj" dodając komentarz. Ich siła jest taka sama jak w przypadku dodawania punktów na +.

Jak sprawdzić ile mam reputacji? Dokładną ilość punktów reputacji, które zgromadziliśmy, możemy sprawdzić klikając przycisk "USTAWIENIA". Możemy to także zrobić w inny sposób, pozwalający przy okazji sprawdzić ile reputacji dostaliśmy za dany post. W tym celu klikamy na symbolu znajdującym się w prawym górnym rogu własnego posta, dla którego chcemy to sprawdzić (Tak, jakbyśmy chcieli przyznać reputację sobie samemu). W ten sposób sprawdzamy kto przyznał nam reputację, oraz jaki wystawił komentarz.

Czy są jakieś limity? Limit kliknięć reputacji to 10 razy. Użytkownik który wykorzysta ten limit, musi otrzymać 20 kliknięć na swoją reputację od innych użytkowników forum.

Kiedy powiększy się moja reputacja? (Kwadraty reputacji)
a) Użytkownik który otrzyma 100 kliknięć zyska 1 "Kwadracik" reputacji.
b) Jeżeli użytkownik forum przekroczy liczbę 1000 postów dostaje punkt reputacji "gratis"- posty liczone są od czasu uruchomienia reputacji na forum
c) Jeżeli użytkownik udziela się na forum ponad 365 dni dostaje jeden punkt reputacji.

Reputacji nie wolno wymuszać, użytkownik przyznaje ją dobrowolnie, według własnej oceny i odczucia czy osoba na nią zasługuje.
Wszelkie próby wymuszania punktów reputacji będą karane.

Ostatnio edytowane przez Kuszu ; 25-01-2015 o 18:15
Zamknięty wątek

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów